Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2006 o 19:37, WorldWar3PL napisał:

U was też tak jest ? Miałem problem w BF2 PRZED FORMATEM - po załadowaniu gry klikałem Wejdź
do gry i puff, wywalało do pulpitu, chyba,że zaznaczyłem autogotowość i poczekałem te 30 sekund.
Sformatowałem WSZYSTKEI DYSKI, zainstalowałem Battlefielda 2 , Ściągnąłem full patch 1.3 ,
odzyskałem konto i zgadujcie - to samo ! No do !@#!@&$, błagam powiedzcie, że u was to samo
! niestety nie u mnie wszysko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 19:33, DR.SIURAK napisał:

> U was też tak jest ? Miałem problem w BF2 PRZED FORMATEM - po załadowaniu gry klikałem
Wejdź
> do gry i puff, wywalało do pulpitu, chyba,że zaznaczyłem autogotowość i poczekałem te
30 sekund.
> Sformatowałem WSZYSTKEI DYSKI, zainstalowałem Battlefielda 2 , Ściągnąłem full patch 1.3
,
> odzyskałem konto i zgadujcie - to samo ! No do !@#!@&$, błagam powiedzcie, że u was to
samo
> ! niestety nie u mnie wszysko gra
zobacz tam ,tam sa zawodowcy,tam rozwiazywałem wszystkie problemy z ta gra.

http://forum.battlefield.pl/viewforum.php?f=37&sid=38fe481d2d78d39d1f1d43a730460ad9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.
Mam pytanie z ręsztą dla nie ktorych zabawne ale lepiej wiedzieć niż udawać głupiego.Jestem sierzantem ogniowym i chodzi mi o oddblokowywanie broni.Widzialem jak gralem ludzi co mieli na stopniach sierzant i kapral odblokowane bronie jak scar-l i inne bronie najleprze do odblokowania.Więc mam pytanie do innych jak oddblokowuje sie bronie jak scarl itd.Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 19:01, Arclight napisał:

Musisz najpierw odblokować pierwszą z broni dostępnych dla danej klasy, np. PKM żeby mieć MG36
u supporta.

Oddblokowalem PKM i inne bronie z slabszych do oddblokowania ale nie wiem co zrobic by oddblokowac leprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 19:22, Thur Michalus napisał:

Oddblokowalem PKM i inne bronie z slabszych do oddblokowania ale nie wiem co zrobic by oddblokowac
leprze


A masz dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 19:26, Arclight napisał:

> Oddblokowalem PKM i inne bronie z slabszych do oddblokowania ale nie wiem co zrobic by
oddblokowac
> leprze

A masz dodatek?

Nie mam a trzeba mieć?Jeśli sie nie ma to mozna oddblokować te najleprze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i problem rozwiązany. Możesz odblokować tylko bronie z podstawki. Jeśli chcesz mieć Scara, MG36 i inne w Battlefield 2, musisz kupić Jednostki Specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 19:30, Arclight napisał:

No i problem rozwiązany. Możesz odblokować tylko bronie z podstawki. Jeśli chcesz mieć Scara,
MG36 i inne w Battlefield 2, musisz kupić Jednostki Specjalne.

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gry.wp.pl właśnie przeczytałem, że autorzy gry (Dice i EA) proszą o pomoc w poszukiwaniu błędów :D

No tak, lepiej późno niż wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2006 o 19:29, Thur Michalus napisał:

> Nie mam a trzeba mieć?Jeśli sie nie ma to mozna oddblokować te najleprze?


Nie, nie trzeba mieć SF! Wystarczy, że udostępnisz swoje konto np. koledze, który ma SF i pogra na nim troche i odblokuje CI bronie z dodatku. Proste i nie wymaga wydawania pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprytne ! Zdobędzie się następny stopień, wybierze się "Wybierz broń później" , log out, log&pass dla kolegi, on odblokowuje bronie, log out, i jest zabawa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro premiera Armored Fury. O ile 6 czołgów na każdą ze stron jest niezłą propozycją, o tyle wydanie 44.90 zł za 3 mapy już nie. Ultima sprzedaje dwupak (Euro Forces + Armored Fury) za 89.90 zł. Ale te dwa dodatki i tak nie są warte tyle ile SF :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 18:37, JayC napisał:

Jakie to ma wymagania?? Ciekaw jestem, czy mi pójdzie, ale obstawiam, że nie, bo sprzęt ma
5 lat :P.



TA GRA ma naprawde duze wymagania i pozatym wymaga szybkiego łącza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łącze mam też 256 kb/s, może trochę kiepskiego dostawcę mam (TEBO - słyszał ktoś o nich?), tylko komp stary. Aj, najwyżej poczekam troszkę, kupię sobie nowego kompa i wtedy pogram (wtedy to już będzie stare, ale miejmy nadzieję, że przetrwa tyle co Diablo :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować