Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2008 o 18:53, Bratek196 napisał:

Twój komputer spełnia specyfikacje sprzętową, pytanie z czego masz neta ??

z plastiku. Co jego dostawca ma wspólnego z problemem z grą?

Draco X- Polecam skontaktowac sie z supportem EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 19:08, Rusell napisał:

> Twój komputer spełnia specyfikacje sprzętową, pytanie z czego masz neta ??
z plastiku. Co jego dostawca ma wspólnego z problemem z grą?

Draco X- Polecam skontaktowac sie z supportem EA


Źle mnie zrozumiałeś mój kolega ma neta radiówkę i miał taki same problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 18:53, Bratek196 napisał:

Twój komputer spełnia specyfikacje sprzętową, pytanie z czego masz neta ??

Mam Neostradę 1Mb/s a jeśli chodzi o sprzęt to wielokrotnie przekracza minimalne wymagania, uwierzcie...
A co do tego supportu EA to ja już widzę jak mi pomagają.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy uruchamiałeś z płyty to pewnie wybrałeś Start BF2, prawda? Jest to samo uruchomienie gry, bez automatycznego szukania serwera.
Najlepiej utwórz sobie taki skrót na pulpicie (lub zmień stary):
"...\EA GAMES\Battlefield 2\BF2.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +restart 1

Długi czas oczekiwania na pojawienie się loga jest najprawdopodobniej spowodowany tym, że gra nie może się połączyć z serwerem battlefield2.available.gamespy.com lub ewentualnie tym, że masz na dysku wielki bałagan.
Jednak jeżeli te problemy pojawiły się nagle to raczej problemem jest dostęp gry do internetu. Może zainstalowałeś ostatnio jakiegoś firewalla? Do tego to, że znajduje się tak mało serwerów też wskazuje, że gra za bardzo nie może się połączyć z serwerem.

Zobacz czy możesz bez problemów grać w inne gry (które wymagają połączenia internetowego), a później zobacz czy coś ich nie blokuje (np. sprawdź czy coś da wyłączenie firewalla z Windows).
Też można łączyć się z serwerami używając CONNECT TO IP, więc znajdź sobie na jakiejś stronie (game-monitor.com) serwer i zobacz czy tak da się grać (ta wbudowana wyszukiwarka nie jest idealna).

A pomoc techniczna EA jeżeli szybko znajdzie to wklei ci jakiś tekst ze swojej strony. Jak go tam nie będzie to może coś szybko odpiszą, ale raczej jak nie mogą skopiować to nie odpisują, więc masz rację, że raczej nie warto do nich pisać. Ewentualnie można tym pomęczyć jakiegoś ich pracownika, który będzie musiał usunąć jeszcze jeden e-mail :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wymieniałeś ostatnio jakieś części komputera?
dogrywałeś jakieś programy? sterowniki?

ja ostatnio dostałem nowy monitor, dograłem sterowniki do niego aby móc odpalać go na najwyższej rozdzialce i też mi BF odmówił posłuszeństwa póki nie wywaliłem tych sterów...

zastanów się więc czy czegoś nie zainstalowałeś co może przeszkadzać....czasem to drobiazg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:17, heros idol napisał:

A niezan ktoś z was jakiegoś klanu co rekrutuje?

Czesto jak wchodzisz na jakis serwer w okienku "wiadomosc serwera" ,ewentualnie a trakcie gry pojawiaja sie komunikaty ze rekrutuja osoby do klanu .Tak sie zdarza jesli wchodzisz na klanowe serwery rankingowe z polskich to np .NSZ ,AIT ,PL4FC .Najczesciej trzeba byc powyzej 16 lat ,czesto powyzej 18 i wykazywac sie skillem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolejne pytanka z mojej strony:): Jak można zwiększyć liczbę punktów za zgranie/współpracę i jak są naliczane "punkty kierowcy"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 16:09, dmn2 napisał:

Witam. Kolejne pytanka z mojej strony:): Jak można zwiększyć liczbę punktów za zgranie/współpracę

leczyc czlonkow druzyny ,dawac im amunicje ,przejmowac wspolnie flage i mozliwe ze jeszcze za asyste przy zabiciu

Dnia 04.03.2008 o 16:09, dmn2 napisał:

i jak są naliczane "punkty kierowcy"? :)

no jak to jak ? robisz cos jako kierowca np naprawiasz ,leczysz,zabijasz przejezdzajac ,uczestniczysz w asyscie ,przejmujesz flage i masz +1 do doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 14:03, heros idol napisał:

eee...


twoja niewątpliwie głęboka wypowiedź niesamowicie rozwinęła temat
w zasadzie nie mam już nic wiecej do dodania gdyż twe argumenty są tak przytłaczające że aż mnie zatkało
cieszę się że istnieją ludzie mający tyle ciekawych rzeczy do powiedzenia i potrafiący tak urozmaicić rozmowę
.
.
.
.
.
;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:54, Rusell napisał:

> Co trzeba zrobic żeby grać przez neta w bf2??
1. miec oryginalna gre battlefield 2
2. miec internet
3. zalozyc konto do gry w battlefield 2
Jeszcze jakies glupie pytania?


a gdzie konto założyć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:03, Yaquza napisał:

> > Co trzeba zrobic żeby grać przez neta w bf2??
> 1. miec oryginalna gre battlefield 2
> 2. miec internet
> 3. zalozyc konto do gry w battlefield 2
> Jeszcze jakies glupie pytania?

a gdzie konto założyć?????

Chłopie, czy zdazylo Ci sie kiedykolwiek uzyc mózgu?
Jak myslisz gdzie sie [Uwaga: trudny wyraz] zakłada konto do gry?

W grze.

Po prostu po instalacji i konfiguracji dzwięku odpalasz gierke i rejestrujesz sie na ekranie logowania, podajesz email, login (tutaj radze sie zastanowic nad loginem bo to jednoczesnie będzie Twoj nickname w grze, i nie bedzie dało sie go pozniej zmienic) i haslo.
To naprawde jest takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:24, Yaquza napisał:

a potrzebne mi do tego gaME SPY??

Nie, gamespy nie jest potrzebny do utworzenia konta w grze. (:P)
Nie mozesz zadawac wszystkich pytan w jednym poscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to masz rację, że konto IGN (GameSpy.com) jest potrzebne.
Możesz je stworzyć w grze lub na stronie internetowej.

Może pytałeś się o to, bo już masz takie konto i nie chcesz zakładać nowego? - Jeżeli tak, to rzeczywiście możesz po prostu zalogować się na stare konto. Jeżeli jednak już używasz danego profilu (nazwy, nie e-maila) w jakieś grze to raczej inna gra go nie przyjmie.
Nie przyjmie profilu, ale konto tak. Wystarczy, że stworzysz nowy profil - niby wybierzesz tworzenie nowego konta, ale wszystko podasz tak samo jak w starym, tylko wymyślisz sobie nową nazwę.

Więc jeżeli jeszcze nie masz konta w tym serwisie lub potrzebujesz kolejny profil to najlepiej załóż je / stwórz kolejny profil w grze:
MANAGE ACCOUNTS → CREATE ACCOUNT → ACCEPT TERMS → podajesz wymagane informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 14:13, Bratek196 napisał:

Mam pytanie, czy większość pocisków karabinowych w BF2 ma prostą trajektorię lotu ???

I co jeszcze ? Z jaka predkoscia leci pocisk i na jaka odleglosc uwzgledniajac huragan Emma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować