Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Udało się rozwiązać ten problem wystarczyło pobrać patch z innego źródła, tak więc dodawajcie mnie do znajomych na xfire, nick bratek90.

Los_Emilos

To jest Xp z zwykłym tematem od Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 17:21, Bracio napisał:

Udało się rozwiązać ten problem wystarczyło pobrać patch z innego źródła, tak więc dodawajcie
mnie do znajomych na xfire, nick bratek90.

Los_Emilos

To jest Xp z zwykłym tematem od Visty.


Zaproszenie wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:55, Bracio napisał:

Nie ma to jak denerwujące hitbosky w BF2 strzelam do wroga ten ma moje pociski w d*pie
a sam ginę.

Ja nie wiem dlaczego ale w każdym FPSie na multi mam celność w miejsce, gdzie powinny być intymne miejsca. Nie wiem dlaczego ale tak jakoś mi celownik schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 18:55, Bracio napisał:

Nie ma to jak denerwujące hitbosky w BF2 strzelam do wroga ten ma moje pociski w d*pie
a sam ginę.


może nie tyle co złe hitbox''y a celność broni... najlepiej to widać jak strzela się do kogoś biegnącego przy ścianie, pociski lecą dokładnie dookoła ziomka (lol) trochę wkurzające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam deluxe edition z dodatkiem Jednostki Specjalne. W podstwowej wersji odznaki które zdobedę są wyświetlane w zakładce odznaczenia. jednak odznaki z dodatku np. za uzycie linki nie są wyświetlane w tej "gablocie". Jest jakies miejce gdzię są te odznaki z dodatku?? Bo nigdzie nie mogę ich znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 21:51, Grizzly1 napisał:

Jak chcesz mieć taką szate jak ma "Bracio" to wpisz sobie google vistamizer i sobie ściagnij
ten program.


Wiem że są takie programy ale jeśli już to bym jednak na dzień dzisiejszy przeszedł na Vista ponieważ kilka dni temu M$ zaprzestał pełnego wsparcia dla XP zatem tylko krytyczne błędy będą naprawiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 22:37, Valandil napisał:

Mam deluxe edition z dodatkiem Jednostki Specjalne. W podstwowej wersji odznaki które
zdobedę są wyświetlane w zakładce odznaczenia. jednak odznaki z dodatku np. za uzycie
linki nie są wyświetlane w tej "gablocie". Jest jakies miejce gdzię są te odznaki z
dodatku?? Bo nigdzie nie mogę ich znaleźć


Jeśli Ci chodzi o przeglądanie odznak w grze (BFHQ) to tam też możesz zobaczyć te z JS.
Można też na stronach internetowych np. http://bf2s.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 22:37, Valandil napisał:

Mam deluxe edition z dodatkiem Jednostki Specjalne. W podstwowej wersji odznaki które
zdobedę są wyświetlane w zakładce odznaczenia. jednak odznaki z dodatku np. za uzycie
linki nie są wyświetlane w tej "gablocie". Jest jakies miejce gdzię są te odznaki z
dodatku?? Bo nigdzie nie mogę ich znaleźć

Polecam też te strony:
http://www.spielerstats.de/bf2_stats
http://www.bf2stats.net/player

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2009 o 22:34, Areoman54 napisał:

może nie tyle co złe hitbox''y a celność broni... najlepiej to widać jak strzela się
do kogoś biegnącego przy ścianie, pociski lecą dokładnie dookoła ziomka (lol) trochę
wkurzające...


Ta patch który waży 530 mb nawet takiego babola nie poprawia, w multi Operation Flashpoint (gra stawiająca na realizm) strzelasz do wroga i trafiasz, w multi CoD4 strzelasz do wroga i trafiasz, a w BF2 nie jestem w stanie zatłuc kogoś nawet gdy leżę i strzelam pojedynczym pociskiem a sam ginę, coś tu nie jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, to wina gry, że nie potrafisz jeszcze strzelać ? Mi jakoś pociski wchodzą jak po maśle...
A w OpFlashopint koleś strzela ZBYT celnie, tzn. walę automatem, a odrzut podrzuca broń tylko do góry i nie ma żadnego pływania broni na boki - pociski zaczynają tylko lecieć wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2009 o 09:55, Bracio napisał:

Ta patch który waży 530 mb nawet takiego babola nie poprawia, w multi Operation Flashpoint
(gra stawiająca na realizm) strzelasz do wroga i trafiasz, w multi CoD4 strzelasz do
wroga i trafiasz, a w BF2 nie jestem w stanie zatłuc kogoś nawet gdy leżę i strzelam
pojedynczym pociskiem a sam ginę, coś tu nie jest w porządku.


realizm ? cod4 ? lol Jeśli samoczynne odnawianie się zycia po chwili jest realistyczne... albo niektóre wkurzające perki jak np. ostatni bastion :)

To że nie trafiasz to nie bug. Jak nie ogarniasz infantry, graj na CQ. Battlefield 2 nie jest łatwą grą, i ja za to ją lubie. Nie każdy umie w nią grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 15:19, Bracio napisał:

Ktoś może mi ciekawego napisać o tym modzie http://www.realitymod.com/ ?


To jest dopiero podono trudna gra. Tam gra się chyba już naprawde poważnie.
Słyszałem że bardzo mocno przypomina realizm czyli np. jeden lub 2 strzały i nie żyjesz. Tam nikt nie gra sam. Podobno tam to wszyscy gadają na mikrofonach i bawią się w skradanie. Miałem zamiar w niego pograć ale narazie nie mam czasu. Jak go przetestuje to napisze więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2009 o 18:51, Grizzly1 napisał:

To jest dopiero podono trudna gra. Tam gra się chyba już naprawde poważnie.
Słyszałem że bardzo mocno przypomina realizm czyli np. jeden lub 2 strzały i nie żyjesz.
Tam nikt nie gra sam. Podobno tam to wszyscy gadają na mikrofonach i bawią się w skradanie.
Miałem zamiar w niego pograć ale narazie nie mam czasu. Jak go przetestuje to napisze
więcej :)



Nieźle, jak pogram sobie trochę to sobie ściągnę. Mam nadzieje, że napiszesz za niedługo o nim więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować