Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2009 o 13:06, Grizzly. napisał:

btw
http://www.xfire.com/video/94074/

kiedyś nagrane jak graliśmy w piłke ;p Gdyby tak z 6 osób z gram.pl miało sandboxa moglibyśmy
rozegrać jakiegoś mecza .

/ciach/
Jak podasz link to ściągnę, bo szukałem na necie i nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Pancerny Atak lub Europejskie Siły Zbrojne? Warto kupić te dodatki? Tochę mało jak na 45,- i tylko 3 mapy, kilka broni i pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 13:40, 21question napisał:

Jaki jest najnowszy patch do Bf2 ?? dalej 1,41??

1.41 jest najnowszy, podobno ma wyjść 1.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obie przypomnialem dlaczego przestalem w to [____] grac
Glupi punkbuster wykopuje mnie z kazdego serva najczesciej z takim komunikatem jak na zalaczonym zdj ale nie tylko
Po prostu w ta gre sie nie da grac: Gaybuster + lagi jak w zadnej innej grze + optymalizacja gorsza niz w Gothicu 3
Napiszcie co mam zrobic zeby ten *&%(& punkbuster przestal mnie &^*&)(

20090326152538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2009 o 13:20, MasterHeroes napisał:

/ciach/
Jak podasz link to ściągnę, bo szukałem na necie i nie znalazłem.


http://battlefield2.filefront.com/file/BF2Sandbox;65597

Dnia 26.03.2009 o 13:20, MasterHeroes napisał:

Grał ktoś w Pancerny Atak lub Europejskie Siły Zbrojne? Warto kupić te dodatki? Tochę mało jak na 45,- i tylko 3 > mapy, kilka broni i pojazdów.


Ja nie grałem ale słyszałem że nie opłaca się kupić. Nawet prawie nikt w to nie gra więc nie wiem czy byś znalazł jakieś serwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 11:51, MasterHeroes napisał:

> > > się że właściciel ma prawo do jednej kopii.
> > Raz ma a raz nie ma, ja nie rozpowszechniam nic więc nie wiem. Zresztą wydałem
45
> zł
> > i mam komuś tak po prostu dać moją grę za to że on mi dał płytkę? To nie lepiej

> przed
> > kupnem dać tej osobie 22,50 zł? Na jedno wyjdzie.
>
> czytałem 3 razy i nie rozumiem o co ci chodzi...możesz się rozwinąć? komu miałbyś
dawać
> kopię swojej płyty i dlaczego?
>
> a właściciel ma pełne prawo do zrobienia kopii zapasowej, to czego nie jestem pewien

> to ilość, wydaje mi się że tak długo jak nie rozpowszechnia tych kopii dla własnego
zysku
> to może i mieć zawalone nimi mieszkanie
Chodzi o to, że jak mam kopię, to nie muszę od razu piracić, poza tym nie po to kupuję
gry, żeby koledze, który nie ma w co grać od razu dawać swoje gry? U mnie jest dużo piratów
w klasie, ja jestem jedyny czysty. Często do mnie chodzą bo chcą pożyczać, ale ja im
nie daję, bo czemu ja, który wydał na grę 100 zł niekiedy, mam pożyczać, a on sobie ją
nagra i sprzeda po kilka zł.


ok, teraz zrozumiałem :) i rozumiem postępowanie, popieram nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się buduje w Sandobxie? Grizzly mówił, że jest jakaś funkcja budowania z kategoriami, i że można wybudować wszystko. Ja znalazłem na Q tylko kilka przedmiotów i ścian do zbudowania, broni nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

terz mam taki blad co z tym zrobic
Jutro d budy pozniej pewnie przez wekend mnie nie bedzie mam ostatnie godziny na granie w BFa i sie nie da wiec z gory dzieki za szybką odpwoiedz
Tak pozatym to dzisiaj mialem czas pogralem troche (tamten blad zniknal) i nawet niezle mi szlo, ostatni raz gralem cos rok temu

20090326214422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:44, 21question napisał:

terz mam taki blad co z tym zrobic
Jutro d budy pozniej pewnie przez wekend mnie nie bedzie mam ostatnie godziny na granie
w BFa i sie nie da wiec z gory dzieki za szybką odpwoiedz
Tak pozatym to dzisiaj mialem czas pogralem troche (tamten blad zniknal) i nawet niezle
mi szlo, ostatni raz gralem cos rok temu

Spróbuj zupdatować Punkbuster, on ciągle wywalał mnie, praktycznie w każdej grze trzeba go robić.
PS. Fajne masz staty xD, zapomniałeś usunąć nick ze screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:45, MasterHeroes napisał:

> terz mam taki blad co z tym zrobic
> Jutro d budy pozniej pewnie przez wekend mnie nie bedzie mam ostatnie godziny na
granie
> w BFa i sie nie da wiec z gory dzieki za szybką odpwoiedz
> Tak pozatym to dzisiaj mialem czas pogralem troche (tamten blad zniknal) i nawet
niezle
> mi szlo, ostatni raz gralem cos rok temu
Spróbuj zupdatować Punkbuster, on ciągle wywalał mnie, praktycznie w każdej grze trzeba
go robić.
PS. Fajne masz staty xD, zapomniałeś usunąć nick ze screena.

taaaaaaaaaa fajnie z e mialem konto gdzie mialem sierzanta ogniowego (jakos tak) ale zapomnialem nicka wiec musialem na szybkosci zrobic nowe
Ale nawet po ty ch statach widac jak wymiatam (po takiej przerwie)
Aha i zrobilem update punkbustera jeszcze przedtym jak zaczelem byc wywalany przez t en blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:54, 21question napisał:

Przy okazji - gdzie sprawdziles njakie mam staty tzn na jakiej stronce? daj linka
pamietam zebylo cos takiego ale nie moge znalezc

Jest kilka. Ja korzystam z www.formitron.com, ale na lapku taty mam jeszcze jakąś bf2stats ale niepamiętam linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zainstalowałem i troche pogra3em z... BOTAMI, przez mojego PB, który znowu wariuje.

Tu macie screen z b3edem, tylko nie piszcie, ?e trzeba zrobia update, bo ju? zrobi3em

20090327164032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 16:40, fearlord napisał:

Dziś zainstalowałem i troche pogra3em z... BOTAMI, przez mojego PB, który znowu wariuje.

Tu macie screen z b3edem, tylko nie piszcie, ?e trzeba zrobia update, bo ju? zrobi3em


Prawy myszki na mój komputer - zarządzaj - usługi i aplikacje - usługi - PnkBstrA i PnkBstrB powinny mieć status "uruchomiony". Jeśli nie ma PnkBstrB to prawy myszy na PnnBstrA - zatrzymaj - jeszcze raz prawy - uruchom. Powinien się pojawić PnkBstrB po chwili. Możliwe że jeszcze parę razy będziesz musiał tak zrobić (tzn nie od razu tylko jeśli znów będziesz miał ten błąd), ale po jakimś czasie nie powinieneś mieć już żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:54, 21question napisał:

Przy okazji - gdzie sprawdziles njakie mam staty tzn na jakiej stronce? daj linka
pamietam zebylo cos takiego ale nie moge znalezc


http://bf2s.com/
http://formitron.com/
http://www.bf2stats.net/

Ja najbardziej polecam formitron. com ponieważ najszybciej się aktualizują + jest pare odznak więcej ale to tylko taki tam nic nie znaczący bajer ;p Ale mnie cieszy bo mam już odznake za 100 zabitych z defibrylatora xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:33, MasterHeroes napisał:

Jak się buduje w Sandobxie? Grizzly mówił, że jest jakaś funkcja budowania z kategoriami,
i że można wybudować wszystko. Ja znalazłem na Q tylko kilka przedmiotów i ścian do zbudowania,
broni nie umiem.


podaj maila to podeślę ci komendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 16:52, Beleth napisał:

> Jak się buduje w Sandobxie? Grizzly mówił, że jest jakaś funkcja budowania z kategoriami,

> i że można wybudować wszystko. Ja znalazłem na Q tylko kilka przedmiotów i ścian
do zbudowania,
> broni nie umiem.

podaj maila to podeślę ci komendy

thunderseba@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem właśnie granie w multi i mam taki problem: po wejściu na jakikolwiek z serwerów rankingowych po ok. sekundzie gra wyrzuca mnie i pokazuje error: "Inadequate O/S Privileges". Podejrzewam, że ma to związek z tym że nie mam jeszcze żadnego stopnia, ale jak mam go zdobyć skoro nie mogę grać na serwerach rankingowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować