Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2010 o 11:00, Chlorofil napisał:

Witam. Kupiłem sobie kod do EASTORE na 50zł. Zdecydowałem się na Battlefield''a 2 Complete
Edition. Jestem właśnie w trakcie instalacji. Czy po instalacji to już jest wszystko
co powinienem mieć do normalnej gry z Wami ? Czy jeszcze coś potrzebuję ? Pozdrawiam
!


Patch 1.5, teraz praktycznie wszystkie serwery na nim są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś skłonny wytłumaczyć mi wszystko po kolei o co chodzi w Bf 2 ? Bo nie powiem czuję się bardzo zagubiony. Może ktoś poda swojego xfire, gg ? I spróbuje mi trochę czasu poświęcić ? Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 13:45, Chlorofil napisał:

Byłby ktoś skłonny wytłumaczyć mi wszystko po kolei o co chodzi w Bf 2 ? Bo nie powiem
czuję się bardzo zagubiony. Może ktoś poda swojego xfire, gg ? I spróbuje mi trochę czasu
poświęcić ? Proszę...


Na gramsajtach zwykle są dane jak GG czy XFire. W razie czego pytaj też tu - sporo w tym temacie ludzi to szybko będzie odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 13:45, Chlorofil napisał:

Byłby ktoś skłonny wytłumaczyć mi wszystko po kolei o co chodzi w Bf 2 ? Bo nie powiem
czuję się bardzo zagubiony. Może ktoś poda swojego xfire, gg ? I spróbuje mi trochę czasu
poświęcić ? Proszę...

Jak to o co chodzi? :) Wchodzisz na serwer, wybierasz klasę i broń, dołączasz się do gry (możesz nawet dojść do jakiegoś teama), a następnie niszczysz i zabijasz wszystko co się rusza (najlepiej siedząc w czołgu, na poczatek powinieneś się tam dłużej uchować xD) i nie jest w twoim zespole. Za zabijanie przeciwników i przejmowanie flag dostajesz punkty do rangi. Z grubsza to by było na tyle. Zwykły FPS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 13:45, Chlorofil napisał:

Byłby ktoś skłonny wytłumaczyć mi wszystko po kolei o co chodzi w Bf 2 ? Bo nie powiem
czuję się bardzo zagubiony. Może ktoś poda swojego xfire, gg ? I spróbuje mi trochę czasu
poświęcić ? Proszę...


Chodzi o to żeby robić OGIEEEEŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃ ;p

..no tak to by w skrócie było hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 13:45, Chlorofil napisał:

Byłby ktoś skłonny wytłumaczyć mi wszystko po kolei o co chodzi w Bf 2 ? Bo nie powiem
czuję się bardzo zagubiony. Może ktoś poda swojego xfire, gg ? I spróbuje mi trochę czasu
poświęcić ? Proszę...

Ja od siebie powiem tak: zawsze staraj się z kimś chodzić chyba że grasz jako snajper, pomagaj drużynie, ostrzegaj przed pojazdami lub wrogimi graczami i najważniejsze myśl taktycznie a nie na rambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, na Karkandzie to czasem jest tyle "taktycznego myslenia, ze glowa boli". xD Bywa, ze 5 chlopa naraz ginie na claymorze na schodach przy hotelu. Taa, taktyka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 20:14, Izrafel92 napisał:

No, na Karkandzie to czasem jest tyle "taktycznego myslenia, ze glowa boli". xD Bywa,
ze 5 chlopa naraz ginie na claymorze na schodach przy hotelu. Taa, taktyka xD

Dlatego ja wtedy biegnę do innej flagi lub stosuje ognień zaporowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale reszta i tak robi swoje. Niektorzy geniusze, na mape bez pojazdow wybieraja klase anti-tank, albo mechanik. xd Bo przeciez na tej mapie to wlasnie na te klasy jest najwieksze zapotrzebowanie, heheh. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 20:14, Izrafel92 napisał:

No, na Karkandzie to czasem jest tyle "taktycznego myslenia, ze glowa boli". xD Bywa,
ze 5 chlopa naraz ginie na claymorze na schodach przy hotelu. Taa, taktyka xD


Racja. Na karkandzie jest taki spam granatami, że głowa mała. Bez przerwy słychać "grenade", "first aid, here!", "need ammo?" (USMC), albo "gungula" (MEC). Nie wspominając o tym, że praktycznie każdy gra medykiem, albo snajperem. Czasami trafi się jakiś szaleniec, który zagra szturmowcem, albo nawet anti-tankiem, ale przeciętna długość życia takiego gościa ogranicza się do kilku sekund (chodzi mi o stan krytyczny bo zazwyczaj jakiś medyk nas wyratuje). Taktyki praktycznie zero. Tam gra się po to żeby zdobywać punkty, nie dla teamplay''u. Innymi słowy, granie na karkandzie to dobry sposób na totalne odmóżdżenie w nudne weekendowe wieczory (i nie tylko!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2010 o 23:32, jacob27 napisał:

Racja. Na karkandzie jest taki spam granatami, że głowa mała. Bez przerwy słychać "grenade",
"first aid, here!", "need ammo?" (USMC), albo "gungula" (MEC). Nie wspominając o tym,
że praktycznie każdy gra medykiem, albo snajperem. Czasami trafi się jakiś szaleniec,
który zagra szturmowcem, albo nawet anti-tankiem, ale przeciętna długość życia takiego
gościa ogranicza się do kilku sekund (chodzi mi o stan krytyczny bo zazwyczaj jakiś medyk
nas wyratuje). Taktyki praktycznie zero. Tam gra się po to żeby zdobywać punkty, nie
dla teamplay''u. Innymi słowy, granie na karkandzie to dobry sposób na totalne odmóżdżenie
w nudne weekendowe wieczory (i nie tylko!).


lol to po co gracie na 64 graczy. Ja zawsze jak gram na karku to ok 20 graczy i nie ma żadnego spamu granatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 20:14, Izrafel92 napisał:

No, na Karkandzie to czasem jest tyle "taktycznego myslenia, ze glowa boli". xD Bywa,
ze 5 chlopa naraz ginie na claymorze na schodach przy hotelu. Taa, taktyka xD


Dlatego ja zawsze grywam z pojazdami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 23:32, jacob27 napisał:

Czasami trafi się jakiś szaleniec,
który zagra szturmowcem, albo nawet anti-tankiem, ale przeciętna długość życia takiego
gościa ogranicza się do kilku sekund (chodzi mi o stan krytyczny bo zazwyczaj jakiś medyk
nas wyratuje).


Oooo, to ty chyba nigdy nie grałeś tymi klasami na Karkandzie. Jak myślisz, w pojedynku 1vs1, w wąskiej uliczce beż zasłon, na odległości 5 m, wygra medyk, czy anti-tank, lub mechanik ze swoją strzelbą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem sobie w EASTORE Battlefield Complete Edition, gra za pośrednictwem downloadera ściągnęła się, potem ją zainstalowałem. Mam dwie ikonki na pulpicie: zwykłego Battlefielda 2 i pierwszego dodatku Jednostki Specjalne. Wyczytałem na tej stronie: http://www.battlefield.com/activate/pol.html , że mam kod wprowadzić, który również pojawił mi się na pulpicie pod nazwą: Twój kod aktywacyjny to. A więc docieram do punktu 7. Wprowadzam kod i podaję mój login oraz hasło ale nie mam już dalszych pkt., które powinny być wg. tej strony. A dodatków jak nie mam tak nie mam. Co mam zrobić ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 09:37, Chlorofil napisał:

Witam. Zakupiłem sobie w EASTORE Battlefield Complete Edition, gra za pośrednictwem downloadera
ściągnęła się, potem ją zainstalowałem. Mam dwie ikonki na pulpicie: zwykłego Battlefielda
2 i pierwszego dodatku Jednostki Specjalne. Wyczytałem na tej stronie: http://www.battlefield.com/activate/pol.html
, że mam kod wprowadzić, który również pojawił mi się na pulpicie pod nazwą: Twój kod
aktywacyjny to. A więc docieram do punktu 7. Wprowadzam kod i podaję mój login oraz hasło
ale nie mam już dalszych pkt., które powinny być wg. tej strony. A dodatków jak nie mam
tak nie mam. Co mam zrobić ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Te dodatki są odrazu w patchu 1.5 bezpłatne, więc wystarczy że go ściągniesz ( a i tak musisz ), i można grać.
Edit: a jak koniecznie chcesz i tak zarejestrować, to musisz wejść na strone : https://activate.ea.com/gameactivation.do?locale=pl_PL i tu podać klucze, wraz ze swoimi danymi do konta. Wszystko napisali na tej stronie, tylko źle przeczytałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 10:35, Pernia napisał:

Te dodatki są odrazu w patchu 1.5 bezpłatne, więc wystarczy że go ściągniesz ( a i tak
musisz ), i można grać.
Edit: a jak koniecznie chcesz i tak zarejestrować, to musisz wejść na strone : https://activate.ea.com/gameactivation.do?locale=pl_PL
i tu podać klucze, wraz ze swoimi danymi do konta. Wszystko napisali na tej stronie,
tylko źle przeczytałeś ;)


No właśnie nie !!! Podałem już tam ten key, zalogowałem się i tylko pisze, że klucz został zarejestrowany. I to tyle. To gdzie ja mam te dodatki ? Nie mówcie mi, że są w patchu proszę bo i tak nie mam ikonek tych dodatków... a co mi po mapach samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 11:43, Chlorofil napisał:

No właśnie nie !!! Podałem już tam ten key, zalogowałem się i tylko pisze, że klucz został
zarejestrowany. I to tyle. To gdzie ja mam te dodatki ? Nie mówcie mi, że są w patchu
proszę bo i tak nie mam ikonek tych dodatków... a co mi po mapach samych.


Te booster packi nie maj aikonek;) To są dodatkowe mapy pojazdy i bronie do BF2, jak masz zainstalowany patch 1.5 to automatycznie masz to w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 12:35, Caymanpl napisał:

> No właśnie nie !!! Podałem już tam ten key, zalogowałem się i tylko pisze, że klucz
został
> zarejestrowany. I to tyle. To gdzie ja mam te dodatki ? Nie mówcie mi, że są w patchu

> proszę bo i tak nie mam ikonek tych dodatków... a co mi po mapach samych.

Te booster packi nie maj aikonek;) To są dodatkowe mapy pojazdy i bronie do BF2, jak
masz zainstalowany patch 1.5 to automatycznie masz to w grze.


A różnią się czymś te booster packi od tych co są w normalnych pudełkach dodatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:48, Chlorofil napisał:

> > No właśnie nie !!! Podałem już tam ten key, zalogowałem się i tylko pisze,
że klucz
> został
> > zarejestrowany. I to tyle. To gdzie ja mam te dodatki ? Nie mówcie mi, że są
w patchu
>
> > proszę bo i tak nie mam ikonek tych dodatków... a co mi po mapach samych.

>
> Te booster packi nie maj aikonek;) To są dodatkowe mapy pojazdy i bronie do BF2,
jak
> masz zainstalowany patch 1.5 to automatycznie masz to w grze.

A różnią się czymś te booster packi od tych co są w normalnych pudełkach dodatki ?


Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 00:06, POZDRO-Grizzly napisał:

lol to po co gracie na 64 graczy. Ja zawsze jak gram na karku to ok 20 graczy i nie ma
żadnego spamu granatami.



No ja zazwyczaj grałem na 64 graczy, bo nie mogłem nigdy znaleźć żadnych fajnych serverów po 20 osób. Może mi coś polecisz?

Caymanpl
Z tym pojedynkiem 1vs1 to nie jest taka prosta sprawa. A jak medyk tak fartownie heada strzeli? :) Oczywiście masz rację. Rzadko grywam na karku gdzie jest mniej osób i gdzie jest trochę taktyki, więc nie mam w tej dziedzinie zbyt wielkiego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować