Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2009 o 16:34, Pitej napisał:

> Przeinstalowywałem już 2 razy ;/ I ciągle "zamrożona" myszka jak wczyta się mapa
i jest
> menu wybrania spawna i klasy

W opcjach przywróć ustawienia domyślne.


Dla pewności kolejnego reinstalla zrobiłem. Zresetowałem opcje. No i kurna dalej nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 13:39, Shagvar napisał:

Ludzi! Pięknie gra się w Jednostkach specjalnych Specnazem... najlepszy klimat imo :]
Rzucił zwykłego BFa całkowicie i tylko JS mi śmiga


też miałem kiedyś podobną wkrene do ciebie na JS. Uwielbiałem grać na ghost town spec nazem medykiem z ak-101 :D Ale potem jakoś mi przeszło i ostatnio więcej gram w podstawke na karku do 20 graczy i na wake''u do 15 :D Lubie grać jak jest tak mało graczy.

masz xfire ? możemy wspólnie pograć jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... nie sprecyzowałem, chodziło o domyślne ustawienia ale sterowania oczywiście. Całkiem niedawno miałem identyczny problem i to właśnie pomogło, ale skoro u Ciebie nic i na dodatek robiłeś reinstalację, to ja nie mam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 20:56, POZDRO-Grizzly napisał:

> Ludzi! Pięknie gra się w Jednostkach specjalnych Specnazem... najlepszy klimat imo
:]
> Rzucił zwykłego BFa całkowicie i tylko JS mi śmiga

też miałem kiedyś podobną wkrene do ciebie na JS. Uwielbiałem grać na ghost town spec
nazem medykiem z ak-101 :D Ale potem jakoś mi przeszło i ostatnio więcej gram w podstawke
na karku do 20 graczy i na wake''u do 15 :D Lubie grać jak jest tak mało graczy.

masz xfire ? możemy wspólnie pograć jak coś.


Nie , niestety nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 20:56, POZDRO-Grizzly napisał:

> Ludzi! Pięknie gra się w Jednostkach specjalnych Specnazem... najlepszy klimat imo
:]
> Rzucił zwykłego BFa całkowicie i tylko JS mi śmiga

też miałem kiedyś podobną wkrene do ciebie na JS. Uwielbiałem grać na ghost town spec
nazem medykiem z ak-101 :D Ale potem jakoś mi przeszło i ostatnio więcej gram w podstawke
na karku do 20 graczy i na wake''u do 15 :D Lubie grać jak jest tak mało graczy.

masz xfire ? możemy wspólnie pograć jak coś.


nadal w to grasz? mi się już nie chce nawet odpalać, chyba skasuję z dysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 10:14, Beleth napisał:

nadal w to grasz? mi się już nie chce nawet odpalać, chyba skasuję z dysku :P


Heh czekam na Battlefield Bad Company 2 :] , ino ze na razie żadnego dobrego Single playera , a przerwe od WoWa do Cataclysmu mam , to cisne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2009 o 10:14, Beleth napisał:

nadal w to grasz? mi się już nie chce nawet odpalać, chyba skasuję z dysku :P


no pewnie BF2 FOR3V3R ;p
Jak gram i mi się ciągnie przez 6 rund złoto, złoto, złoto, złoto to mnie to nakręca :D Poza tym jak dla mnie nie lepszego FPSa :D Dzisiaj ide kupić CoD6 ale i tak w bf2 będe grał dalej.. no bo gdzie indziej będe ownił na jetcie lub helce ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy zdobyłem odznakę "Weteran w walce oddziałów specjalnych", jednak odznaka nie została zapisana w moich statystykach. Czekam już kilka dni a jej dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 11:36, Sithis napisał:

Kilka razy zdobyłem odznakę "Weteran w walce oddziałów specjalnych", jednak odznaka
nie została zapisana w moich statystykach. Czekam już kilka dni a jej dalej nie ma.



A jak dostajesz ta odznake to grasz do końca rundy? Bo wtedy się zapisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 22:57, Mateuszencjowaty napisał:

Znalazłby się ktoś tak dobry i pomógł by mi wbić skilla jakiegoś i w ogóle pokazać "osohozii".
Jakieś ruchy, nawyki itp?


możesz sobie poczytać poradniki np. http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?p=447816#p447816
albo pooglądać fragmovie: http://www.vimeo.com/6801124 , http://www.youtube.com/watch?v=qpxMor7uiJ0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos jeszcze na patchu 1,41 czy juz wszyscy przeszli na 1,5? Ostatnio mnie wzielo na ta giere bylem u kuzyna i mial zainstalowanego BF2 pograłe sobie troche na moim glownym koncie (Starscream93) i jak zwykle wymiatałem;d ZAainstalowalbym ponownie ale nie chce mi sie sciagac i instalowac patcha 2 giga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wychodził z taką inicjatywą, ale można by się zebrać w kilka(naście) osób i zrobić klan, albo chociaż spotkać się od czasu do czasu na jakimś serwerze i pograć sobie kilka rundek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 12:42, Sithis napisał:

Nie wiem czy ktoś wychodził z taką inicjatywą, ale można by się zebrać w kilka(naście)
osób i zrobić klan, albo chociaż spotkać się od czasu do czasu na jakimś serwerze i pograć
sobie kilka rundek :)


Tak, wiele razy wychodziliśmy z taką inicjatywą, ale zazwyczaj nam to nie wychodziło. Ciężko jest dobrać taką porę, na grę, która by większości odpowiadała. Poza tym, coraz mniej osób już gra w bf''a. Klan już istnieje. Ja tam do niego nie należę, ale mniemam że już się praktycznie rozpadł. Chociaż może lepiej zapytaj się o to Grizzliego. On jest takim jakby przewodniczącym tego forum, który nadal podtrzymuje tradycje gry w Battlefielda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 13:08, jacob27 napisał:

Chociaż może lepiej zapytaj się o to Grizzliego. On jest
takim jakby przewodniczącym tego forum, który nadal podtrzymuje tradycje gry w Battlefielda.


ahahahaha przewodniczący tego forum :D nice ;) Przewodniczącym to ja jestem na forum hehe ;p

Klan był ale to było same 4fun i nic więcej. A polska scena bf2 już upadła i wszyscy czekają tylko na bad company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale chyba podtrzymujesz jeszcze tradycje gry w bf''a? No tak, Bad Company 2, ale Battlefield 3 został juz zapowiedziany, prawda? A czy w BC2, będzie taki system rang jak w bf''ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, jak bedzie wygladala frekwencja na serverach BF2, gdy wyjdzie "trojka". Mam nadzieje, ze nie zmaleje, tak jak w CoD1, w ktorego wciaz sporo ludzi gra, mimo premier MW, MW2 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 19:34, zBiK93ck napisał:

Mam BF2 i nie wiem które patche trzeba ściągnąć? Można po kolei czy mogę od razu 1.5?

Najpierw 1,41 pozniej 1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sobie kod do EASTORE na 50zł. Zdecydowałem się na Battlefield''a 2 Complete Edition. Jestem właśnie w trakcie instalacji. Czy po instalacji to już jest wszystko co powinienem mieć do normalnej gry z Wami ? Czy jeszcze coś potrzebuję ? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować