Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Morrowind kontra Gothic - w co grało wam się fajniej?

5114 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 15:52, Belmundo napisał:

Obraziłeś mnie mówiąc, że gothic to syf, ja o morrowindzie się tak nie wyrażam


Wydaje mi się, że Probos chciał pokazać bezsens takich wypowiedzi bez argumentów, a nie kogoś obrażać.

Dnia 14.04.2007 o 15:52, Belmundo napisał:

Świat w morrowindzie jest większy, Questów jest więcej, ale nie ma klimatu jak gothic


Każda gra ma klimat, ale każda inny i nie można stwierdzić jaki klimat jest najlepszy, bo to sprawa indywidualna.

Dnia 14.04.2007 o 15:52, Belmundo napisał:

Gothica bym nie odpalił młodszym osobom, bo jest tam więcej przemocy, mroczny klimat, a morrowind? To taka wirtualna bajeczka


Do tej pory spotykałem się z opiniami, że Morrowind jest mroczny i ma surowy klimat... Gothic oczywiście też, ale tylko pierwsza część. A jeżeli Morka uważasz za bajeczke to przejdź się po Czerwonej Górze, jakichkolwiek ruinach albo zrób sobie zadanie w Domu Spaczonych. Z resztą o ile mnie pamięć nie myli, obie gry mają takie same ograniczenia wiekowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:05, Mroczny Rev napisał:

Wydaje mi się, że Probos chciał pokazać bezsens takich wypowiedzi bez argumentów, a nie kogoś
obrażać.

jeśli nawet to moje zdanie na temat tych gier, a on od razu bie powinien mówić takich herezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:08, Belmundo napisał:

jeśli nawet to moje zdanie na temat tych gier, a on od razu bie powinien mówić takich herezji


Tak więc wedle Twojego toku myślenia, Probos też wyraził swoje zdanie i nie powinieneś mieć pretensji. Ja sam mam podobne odczucia co do tych gier. Morrowind jest świetny, a Gothic to najwieksze dno.
I nie uważasz, że taka postawa jest trochę głupia? Skoro napisałeś już, że lubisz Gothica, mogłeś napisać również dlaczego. Gdyby każdy tu dawał posty w stylu "Gothic jest super!", "Morrowind rządzi!", to zrobiłby się spamerski temat, a nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:16, Mroczny Rev napisał:

Tak więc wedle Twojego toku myślenia, Probos też wyraził swoje zdanie i nie powinieneś mieć
pretensji. Ja sam mam podobne odczucia co do tych gier. Morrowind jest świetny, a Gothic to
najwieksze dno.
I nie uważasz, że taka postawa jest trochę głupia? Skoro napisałeś już, że lubisz Gothica,
mogłeś napisać również dlaczego. Gdyby każdy tu dawał posty w stylu "Gothic jest super!", "Morrowind
rządzi!", to zrobiłby się spamerski temat, a nie o to chodzi.

No cały czas daje argumenty, a on powiedział, że Gothic to (nie będe pisał), no i co zaurgumentował to jakoś. I co tak ty go bronisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:20, Belmundo napisał:

No cały czas daje argumenty, a on powiedział, że Gothic to (nie będe pisał), no i co zaurgumentował
to jakoś. I co tak ty go bronisz


Cały czas dajesz argumenty? Post Probosa był po Twoich dwóch wypowiedziach, w których zbyt sensownego argumentu nie znalazłem, do tego odnosił się do konkretnego zdania napisanego przez Ciebie. Twój kolejny post, napisany po wypowiedzi Probosa zawierał jeden argument, który przed chwilą obaliłem. I ja Go wcale nie bronię, ja bronię zdania, które uważam za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:25, Mroczny Rev napisał:

Cały czas dajesz argumenty? Post Probosa był po Twoich dwóch wypowiedziach, w których zbyt
sensownego argumentu nie znalazłem, do tego odnosił się do konkretnego zdania napisanego przez
Ciebie. Twój kolejny post, napisany po wypowiedzi Probosa zawierał jeden argument, który przed
chwilą obaliłem. I ja Go wcale nie bronię, ja bronię zdania, które uważam za słuszne.

Słuszne??? jakie słuszne mozesz mi wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:30, Belmundo napisał:

Słuszne??? jakie słuszne mozesz mi wyjaśnić


"Ciekawe, a ja Morrowinda i co ty na to ? A Gothic to syf, wiesz ? Ludzie, apeluję do was, argumentujcie wypowiedzi, bo takie slogany, nie mają sensu !" - takie słuszne. Od tej wypowiedzi zaczęła się tu mała kłótnia. A ja popieram zdanie Probosa, oczywiście w kontekście Twojej wcześniejszej wypowiedzi - "ale i tak wolę gothica
".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:11, Probos napisał:

Nie zamierzałem Cię obrazić, tylko pokazać, wypowiedz która nie jest poparta argumentami, zupełnie,
jak twoja wypowiedz.

Ja ci coś powiem, od kąd zaczęłem pisać na tym temacie to każdą moją wypowiedź komentowałeś trochę mnie obrażając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisałeś dwa posty wcześniej, że cały czas podajesz argumenty. Ja jakoś się żadnego nie dopatrzyłem i bardzo bym się ucieszył gdybyś mógł przytoczyc jeszcze raz te argumenty które w poprzednich postach cały czas podawałeś. Podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 18:58, kamceg napisał:

A po to, że mówisz co innego, a zrobiłeś co innego.

Tych argumentów nie chce mi się szukać tylko dlatego, że ty tak chcesz, więc nie będe ich tu ci przytaczał. A jeśli tak chcesz tak bardzo je zobaczyć to je poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ci powiem dlaczego nie chcesz ich szukac: bo ich po prostu nie ma. Gdyby były to byś chociaż hjeden jedyny przytoczył, a że nie ma żadnego to i nie ma co szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi lepiej grało się w Morrowinda. Jest lepiej rozbudowany skombinowany od Gothica. Mam 110 poziom a główny wątek skończyłemw 3 dnia. a tak nawiasem wie ktoś gdzie jest Morang Tong ( czy coś takiego, jest to ponoś jakaś gildia ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować