Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Angielski dzięki PSP

15 postów w tym temacie

Domek

Konsola kieszonkowa Nintendo - DS - cieszy się dużą popularnością ze względu na bardzo oryginalne gry. Część z nich bardziej przypomina nawet aplikacje użytkowe czy edukacyjne niż rozrywkowe, no ale skoro tego chcą odbiorcy... Firma Sony postanowiła zareagować i wypuścić tego rodzaju "grę" na swojego handhelda.

Przeczytaj cały tekst "Angielski dzięki PSP" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie granice? przecież firma ma wypracować zysk, wiec produkuje to, czego chcą klienci. jesli ci chcą sie uczyć jeżyków to spewnoscią znajdą sie firmy które im w tym za stosowną opłatą pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko chwyt, żeby więcej ludzi kupiło swoim pociechom konsolkę "Hej Fred, patrz ta konsolka uczy angielskiego", i odpowiedź "O faktycznie kochanie zaraz jątrzeba kupić". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak niemca uczę się od 6 lat i nic nie kumam( no może troszkę)a anglika z gier tylko znam i prdzej się z anglikem dogadam niż z niemcem. A tak poza tym to Sony nie wpadła na nic twórczego. Ile to już takich programów na piece było. A i chyba na GBA też się jakiś trafił. A i słyszałem o wykorzystaniu czegoś takiego prz Eye Toy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja powiem tak niemca uczę się od 6 lat i nic nie kumam( no może troszkę)a anglika z gier tylko znam i prdzej się z anglikem dogadam >niż z niemcem


ja też tak mam! od sie 6 lat ucze niemca i nic!
nie jesteś sam:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uczę się francuskiego od dwóch lat, to mało ale nawet podstaw nie rozumiem, owszem przedstawić się umiem ale nic więcej ten język jest totalnie powalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie treść tego newsa jest trochę dziwna. To źle że takie programy się pojawiają? One właśnie stanowią argument, że kompy a nawet konsolę mogą być nie tylko do grania.Niech się dzieciaki oderwą czasami od krwawej sieczki i nauczą się czegoś pożytecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niew iem kim jest autor powyzszego tekstu i ile ma lat ale... zakonczenie jest w iscie dziecinnym zeby nie uzyc mocniejszego slowa) stylu.
Szanowny Panie. Tak sie sklada ze osobisce cenie sobie gry ktore nie maja na celu unicestwienie wszystkiegoco sie rusza, rozjechania jak najwiekszej liczby przechodniow, czy obicia mordy kazdemu napotkanemu.
Gry edukacyjne maja swoich odbiorcow, tak samo jak gry logiczne i przygodowe i ignorowanie ich w powyzszy sposob wydaje mi sie brakiem taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tiaaa... można sobie lubić różne rzeczy, ale równowaga musi być zachowana. A pójście w tą gałąź gier (o ile to gra jeszcze jest) to zachwianie równowagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować