Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Harry Potter i Insygnia Śmierci

1151 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 10:24, sferis napisał:

!!! UWAGA SPOILER !!!

Czy ktoś już wie kim są te dwie osoby pierwszoplanowe, które zginęły?

!!! KONIEC SPOILERA !!!

!!! UWAGA SPOILER !!!
Słyszałem że chyba Fred. Na razie Jestem na 11 rozdziale więc mogę powiedzieć że na razie zginęli: Hedwiga, Moody [ale nie wiadomo czy na pewno], Rufus Scrimgour, Nauczycielka mugoloznawstwa z Hogwartu i chyba na razie tyle.
!!! KONIEC SPOILERA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 10:24, sferis napisał:

!!! UWAGA SPOILER !!!

Czy ktoś już wie kim są te dwie osoby pierwszoplanowe, które zginęły?

!!! KONIEC SPOILERA !!!


SPOILER

Z tego co ja słyszałem to zginęli Vernon i Petunia Dursley. ;) Z resztą przecieki już dawno są w necie. ;P

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, ksiazki jeszcze tlumaczyc nie zaczeli a wy musicie juz dowalac takie info(mimo ze jest ostrzezenie)?
Z ciekawosci zwyczajnej mozna zagladnac i zepsute wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz, zakończenie zdradzili dzisiaj w Teleexpressie (już potwierdzone). Kto oglądał, ten wie. Ja nie mam zamiaru spoilerowac, żeby ktoś przypadkiem tego nie przeczytał, a później miał pretensje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem!!!! W Anglii bylem jakby ktos nie wiedzial. Ależ tam kosmos z tym Potterem jest. Wszedzie czarodzieje chodza ksiazki sprzedaja sie jedna za druga, sa 2 wersje okladki.

*****************SPOILER**************************
Ostatnie 2 zdania ksiazki to: "Harrego blizna nie bolala juz od 19 lat. All as well" Nie wiem dokladnie co znaczy to drugie zdanie". Na ostatnich stronach pojawiaja sie ***MEGA SPOILER***** James, Hermiona, Ron, Harry, Ginny, Albus (!! nie wiem czy to chodzi o Dumbledora ale Albus jakis jest) i tyle.
**************KONIEC SPOILERA I MEGA SPOILERA****************

I wiecie co Wam powiem?? Gdybym mial 3 funty wiecej to bym Wam teraz cytowal fragmenty ksiazki. Mialem 10 funtow a kosztowala 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego zaaferowania oczywiscie nie pogrubilem spoilera. Jesli jakis moderator moglby to naprawic to bylbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.własnie sobie kupiłem po angielsku tak więc całą noc nie będę spał zeby sie dowiedzxiec jak sie koczy a jutro bede spoilerowac buahahaha:P

2.śmierć TVNowi

SPOILER
przed sekundą w faktach powiedzieli: " harry potter nie ginie mimo takich podejrzen fanow blah blah blah"
KONIEC SPOILERA

no jak tak można zepsuć zdradzając ważny element kilkanascie godzin po premierze ksiazki kiedy jeszcze nawet polskiej wersji nie ma.

3.a cena jak zwykle ko(s)miczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!! UWAGA SPOILER !!!
Według mnie to troche głupie że wszystkie posacie giną -gdyby nie poprzednei częsci nazwał bym ałtorke amatorką pióra przygodowego - bo co to ma być we wszystkich częsciach jest wporzo postacie dobre i złe giną a w ostatniej giną wszyscy dobrzy a zostają zli - to ma na celu pokazanie że dobro nie zawsze zwycięża ?.

Wszystko zależy jeszcze od tego w jaki sposób zginą te posacie jęsli w inteligętny i przypadkowy to wporzo
a jeśłi po prostu Np. Ron spotka Malfoya i ten go ukatrupi kilkoma zaklęciami - to jest to zwykle spartoczenie tak wielkiej pracy i sukcesu .

!!! KONIEC SPOILERA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś angielskie wydanie, jestem na czwartym rozdziale, jest ciekawie

ŚMIERĆ TELEEXPRESOWI! SPOILER

na koniec prezenterka powiedziała "ci co nie chcą znać zakończenia niech zamkną uszy, Harry pokonał Lorda Voldemorta a autorka planuje napisanie kolejnych części" szczególnie to ostatnie mnie wkurwiło...

KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tobą całkowice -MEdia robią wielkie halo wokól tej książki - jak sęmpy .

Niekórzy moi koledzy nazywają HArrego Poterra Harry Pojob albo Przejob jeśłi mają być kolejne częsci to ja też chbya zaczne tak go nazywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Harry miał tak pięknie umrzeć....nie byłoby następnych części.......co dalej, "Potter Next Generation"? Przeklęci fani i ich petycja!>.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinna pisać więcej książek, zwłaszcza o HP. Zrobi się z tego telenowela. Dobry pisarz wie kiedy skończyć.

A co do wybijania/ocalania bohaterów - nie wierzę spoilerom, zwłaszcza że jeden zaprzecza drugiemu, ale mimo to - gdyby zginął, byłoby to największym błędem autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wasze spoilery są nic warte, bo każdy z Was napisał co innego. Albo dajecie sprawdzone informacje, albo w ogóle nie dajecie spoilera, bo tylko zmyślacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część spoilerów oparta jest na mediach, a te mogą podawać niesprawdzone informację ,by jeszcze mocniej podgrzać atmosferę wokół książki.

Relacja z premiery HP7 w GB...nastolatka, na oko 18-19 lat, trzyma książkęw ręce i mówi,ze czekała w kolejce 10 (!) godzin O.o. Kurka, możnaby było wykorzystać fanów HP jako jednostkę w grze: chaotyczna siła, która znosi cel 9czyli kogoś, kto skrytykował HP) z powierzchni ziemii...i nie tylko cel. Albo: ustaw najnowszy tom HP za celem, to fani go zdepczą/wysadzą/zabiją (i siebie nawzajem też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co napisalem wyżej to 100 % pure prawda. Bylem jeszcze dzis rano w Londynie i czekalem na opozniony samolot 1.5 godziny wiec zdazylem przekartkowac ksiazke. Inna sprawa ze linie lotnicze zgubily moj bagaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha! pwnt! Jakieś dziecko na Filipinach powiesiło się po tym, jak razem z matką ściągnęła nowego Pottera (to był fake, jakiś fanfic) w którym Harry i ważniejsze postacie umierają.


:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:35, Mroczny Elf99 napisał:

mam pytanie. czyjest już znana choc przyblizona data premiery książki w Polsce???


Przybliżona data tłumaczenia - listopad 2007.
Przybliżona data premiery - styczeń 2008,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Przeczytałem już całą książkę i mogę Ci powiedzieć, że ten wspominany na ostatnich stronach Albus, to nie jest Dumbledore. Zresztą jak byś przejrzał ten fragment uważniej, to zwróciłbyś uwagę na jego drugie imię, które powinno Ci wyjaśnić, kim on jest :)

A tak z innej beczki: nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy zaczynają czytać książki od końca... ale to już wasz biznes ;)

Nie wiem, gdzie niektórzy z zaglądających do tego wątku, biorą informacje, ale chcę tylko uspokoić, że wcale nie giną wszyscy główni bohaterowie. A ta tajemnicza dwójka, która miała umrzeć... No cóż, ciężko stwierdzić, kogo tak naprawdę Rowling miała na myśli, bo o ile Snape to postać jak najbardziej pierwszoplanowa, tak już Fred, Lupin albo Tonks nie bardzo.

Czy powstaną kolejne części? Być może tak, ponieważ autorka w sprytny sposób zostawiła sobie 19 letnią lukę do zapełnienia różnymi przygodami Harrego i spółki, więc spokojnie może tam wepchnąć np. kolejnego Grindelwalda ;)

SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować