Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Harry Potter i Insygnia Śmierci

1151 postów w tym temacie

A ja za pół godziny będę miał Insygnia Śmierci :D:D..(Wuja pracuję w hurtowni książek) i kupię sobie przed premierą tam ;]...jutro mam sprawdzian z maty...ale jak pójdę spać o 3 to styknie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 19:42, zbysheck napisał:

A na premierę ktoś się wybiera? =D
Bo ja idę z kumplami we czwórkę =]


Ja miałem taki zamiar, ale...
Co prawda mam w pobliżu premierę, ale wątpie, żeby była ona jakaś wielka. Ale jeśli u mnie jutro jeszcze nie będą sprzedawać - to prawdopodobnie pojadę ;P
Jedna rzecz mnie kusi w kwestii premiery - plakat, który Media Rodzina wysyła księgarniom ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 19:46, Oskar24 napisał:

Ja miałem taki zamiar, ale...
Co prawda mam w pobliżu premierę, ale wątpie, żeby była ona jakaś wielka. Ale jeśli u mnie
jutro jeszcze nie będą sprzedawać - to prawdopodobnie pojadę ;P

A musi być wielka? U mnie dwa lata temu było 8 osób. Jakieś ciasteczka i ciepłe napoje, nic więcej. Z atrakcji Potterowych było tylko kilka upominków [naklejki, plakat, reklamówka i różdżka]. Ale się będę mógł pochwalić że byłem na premierze ostatniego Pottera =D. Wnukowie będą zazdrościć ;].

Dnia 24.01.2008 o 19:46, Oskar24 napisał:

Jedna rzecz mnie kusi w kwestii premiery - plakat, który Media Rodzina wysyła księgarniom ^^

Mam nadzieję tylko że nie ten pomarańczowy. Zielony z Księcia mam do dziś. Heh... tak własnie spojrzałem na biurko i zobaczyłem drugi plakat który dostałem - Rowling. Dwa lata biedactwo tam wisi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z potterowskich premier byłem tylko na premierze Cary Ognia w EMPiKu Junior na Marszałkowskiej (Warszawa) i szczerze mówiąc, jedynym plusem jest - jak napisał zbysheck - możliwosć powiedzenia wnukom, że się tam było.
Tłok, zimno, jakieś 8-latki odpowiadają na jakieś superhiperarcytrudne pytania typu "podaj 5 dyrektorów Hogwartu", trzeba się starać, by nie być zgniecionym między tłumem a barierką/ochroniarzem, potem nie dać się zabić przez ludzi biegnących po książkę (wicie, jakie wypadki były w np. Chinach?), dopchać się do półek, poczekać godzinę w kolejce do kasy, zapłacić, cudem się wydostać i o trzeciej jesteśmy w domu. Dlatego preferuję poczekać sobie z kupnem, nie narażając zdrowia.
P.S. Siódmego Pottera przeczytałem ponad pół roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 20:17, Taschon napisał:

Z potterowskich premier byłem tylko na premierze Cary Ognia w EMPiKu Junior na Marszałkowskiej
(Warszawa) i szczerze mówiąc, jedynym plusem jest - jak napisał zbysheck - możliwosć powiedzenia
wnukom, że się tam było.

Jak dla mnie nie jedynym, bo jednak parę atrakcji było. Między inymi wygrałem szóstkę bo odpowiedziałęm na takie arcytrudne pytanie z cyklu: największa miłośniczka kotów.

Dnia 24.01.2008 o 20:17, Taschon napisał:

P.S. Siódmego Pottera przeczytałem ponad pół roku temu.

BUAHAHA ja też =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 20:00, zbysheck napisał:

A musi być wielka? U mnie dwa lata temu było 8 osób. Jakieś ciasteczka i ciepłe napoje, nic
więcej. Z atrakcji Potterowych było tylko kilka upominków [naklejki, plakat, reklamówka i różdżka].
Ale się będę mógł pochwalić że byłem na premierze ostatniego Pottera =D. Wnukowie będą zazdrościć
;].

Tylko o taką "wielkość" mi właśnie chodzi.
Bo po co mam tam jechać, skoro nie będą nic dawać oprócz samych książek, które mogę zdobyć i tak dzień przed premierą?

Dnia 24.01.2008 o 20:00, zbysheck napisał:

Mam nadzieję tylko że nie ten pomarańczowy. Zielony z Księcia mam do dziś. Heh... tak własnie
spojrzałem na biurko i zobaczyłem drugi plakat który dostałem - Rowling. Dwa lata biedactwo
tam wisi :D.

Voldemort jest IMO genialny na tej okładce.
Ale plakaty są inne chyba. Wejdź na stronę wydawnictwa i zjedź kilka newsów w dół ;]

P.S. A jak pójdę na premierę, to będę musiał kupić książkę, czy dadzą mi bonusy bez tego?
Bo to naprawdę ostateczna decyzja - jutro idę do kina ze szkoły i planuje w drodze powrotnej kupić (oczywiście, jeśli będzie - Książe Półkrwi był dzień przed premierą)... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ide na dwunastą do empiku. Poprzednie 3 części też tak kupilem i bylo fajnie( fajna atmosfera, bonusy). Zresztą o 23.30 konczy sie film w kinie na ktory ide z kolegami a kino jest zaraz obok empiku takze zalatwie dwie sprawy na raz/naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... lub nawet od kilku dni. Ja na premierę nie pójdę, bo książka do mnie dojdzie... nie wiem kiedy :/ Może jeszcze dziś, może jutro, może poniedziałek.

I mam pytania:
Czy ktoś tą część kupił na Merlin.pl i ją już otrzymał? Bo ja jeszcze nie... :/
Czy podczas premiery 6. części ktoś kupił ją w Merlinie i kiedy ją dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie wiem czy się wybierać, żaden kumpel nie idzie, tak więc raczej sam nie pójdę. Chyba przejdę się jutro koło 10.00. I tak jeszcze czytam poprzednią część, aby sobie przypomnieć mniej więcej akcję. Odnośnie bonusów, to rok temu też byłem w sobote i dostałem tylko reklamóweczke z Księcia Półkrwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:23, tuna napisał:

Czy ktoś tą część kupił na Merlin.pl i ją już otrzymał? Bo ja jeszcze nie... :/
Czy podczas premiery 6. części ktoś kupił ją w Merlinie i kiedy ją dostał?


Ja kupowałam 6 cześć i dostałam ją w sobotę ok 11:30-12:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 09:55, PsP GaMeRzOnE napisał:

Siemka, wczoraj u mnie w mieście o północy było sporo osób, no a teraz to się zaczytuję w nowym
HP. Pozdro dla wszystkich


Ja byłem w księgarni gdzieś koło godziny 13, a już siódma część była wystawiona na sprzedaż - to tyle, jeśli chodzi o premierę o północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Zamówiłem HP VII na www.empik.com .
Powiem szczerze:
Już nigdy nie popełnię tego błędu. Kuriera jak nie było, tak nie ma, a ja muszę siedzieć w domu i czekać na niego. A jak już przyjdzie to będzie robił łaskę. I co teraz mam niby zrobić? Iść do księgarni i kupić nie mogę, bo a nuż przyniesie. Czytać też nie mogę, bo nie mam... A zrezygnować z przesyłki i pójśc sobie kupić też nie mogę, bo...Nie ma już takiej opcji. Przesyłka została wysłana.
W poniedziałek jadę na ferie. Jak kurier się nie ukarze, to po prostu... Sobie kupie HP w najbliższej księgarni. A jak potem przyjdzie, to nie przyjmę i figę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj w Olszyńskiej Planecie 11, w której był dzień z Harrym Potterem i przy okazji reklama HP Insygnia Śmierci. Zabawa była przednia, były puszczane 2 wcześniejsze filmy o HP ( Zakon i Czara) a w dodatku co godzinę był konkurs w którym można było wygrać fanje nagrody, naprzyklad bon 20% zniżki na Insygnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książkę już mam i muszę powiedzieć że jestem niej bardzo zadowolony. Harry od pierwszej części do ostatniej zrobił bardzo duży krok, jeśli chodzi o budowanie napięcia. Kamień Filozoficzny - była to bajka dla dzieci, bez problemu można było ją czytać do poduszki swojemy synkowi/córce. Insygnia Śmierci to powieść dużo bardziej poważna, przy czym wciąga na całego. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawie jak mój przypadek, tylko ja zamówiłem na www.merlin.pl i od poniedziałku zaczynam szkołę... :/

.Sabina.
--> a zamówiłaś kurierem, czy PP, bo "poczta paczkowa" pracuje w soboty, a kurier??... chyba nie... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 15:17, tuna napisał:


.Sabina.
--> a zamówiłaś kurierem, czy PP, bo "poczta paczkowa" pracuje w soboty, a
kurier??... chyba nie... :|


Z tego co pamiętam zamówiłam kurierem - normalnie przywiózł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować