Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 13:03, bartek002 napisał:

Hmm możecie wejść na gram.pl bo ja nie...

U mnie da się wejść bez problemu (wreszcie jedna rzecz, która u mnie nie szwankuje tym razem:)
Pytanie tylko: Co to ma wspólnego z GS''ami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 15:21, Bratek196 napisał:

> > > Jest jakaś fajna strona z obrazkami na gs jak jest to podajcie .
> >
> >
> > Jest jeszcze to http://www.deviantart.com/
> > Lub to http://planetrenders.net/renders/
> Dzięki.


To drugie to renender żeby z nich skorzystać to trzeba mieć konto (nic trudnego) oraz
gimpa.....

Wiem .Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 20:53, bartek002 napisał:

Hmm a ile można trzymać zaproszenie, ono wygasa?

Z tego co wiem, to nie ma limitow- zaproszenie ma waznosc dopoki zapraszany go nie odrzuci. Gdy to zrobi musisz odczekac (bodajze) kilka dni, by moc zaprosic go ponownie (ale skoro odrzucil pierwsze, odrzuci tez drugie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
1. Wie ktoś może co jest z dodawanymi do wpisów obrazkami, że mają takie chore rozmiary. Przykładowo wysyłam obrazek 47kB a na GS wyczerpuje limit na poziomie 170kB. Jakaś dekompresja czy co?
2. Nie rozgryzłem jeszcze jak to jest, że na innych GS wstawiane do wpisów obrazki wyświetlane są w oryginalnej rozdzielczości (w trybie powiększenia) a u mnie zawsze są zmniejszone i zawsze maja taka samą wielkość niezależnie od rozdzielczości( np. 1024x768 wyświetla się tak samo jak 640x480).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jaki w koncu rozmiar maja miec layouty? Pytalem sie jedego kolesia powiedzial ze 1280x1024. Potem proboje to dac na GS-a to mi wyskakuje komunikat że jest za duzy rozmiar pliku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:06, Head Master napisał:

Mam pytanie. Jaki w koncu rozmiar maja miec layouty? Pytalem sie jedego kolesia powiedzial
ze 1280x1024. Potem proboje to dac na GS-a to mi wyskakuje komunikat że jest za duzy
rozmiar pliku...


Rozmiar w sensie, że za dużo waży ;] Bo tak to możesz mieć nawet rozdzielczość 1600x1200 byle byś tylko zmieścił się w limicie kilobajtów, który wynosi sam nie wiem ile ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 17:06, Head Master napisał:

Mam pytanie. Jaki w koncu rozmiar maja miec layouty? Pytalem sie jedego kolesia powiedzial
ze 1280x1024. Potem proboje to dac na GS-a to mi wyskakuje komunikat że jest za duzy
rozmiar pliku...


U mnie taki komunikat się nie pojawia przy tych rozmiarach. Zresztą sam zobacz, że na niektórych gramsajtach tła są właśnie w rozdzielczości 1280 x 1024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\ciach\
To zależy od formatu w jakim zapisujesz plik. Jeśli jest w PNG, to wiadomo, że za duży rozmiar. Jeśli jest w Gif, to może też plik być za duży. Jednak, jak chcesz, żeby automatycznie zmniejszył się format to zapisz w formacie JPEG[/b.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować