Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 20:16, Fumiko napisał:

> A ja zrobilem niecodziennego gramsajta, gdzie publikuje swoje felietony ;) Zapraszam na


Bardzo przepraszam, ale może najpierw sprawdź definicję "felietonu" zanim zareklamujesz w ten
sposób stroblon... Bo ja tam "felietonów" nie zauważyłam, zaledwie zlepek przemyśleń.


---Felieton (fr. feuilleton - zeszycik, odcinek powieści), specyficzny rodzaj publicystyki, krótki utwór dziennikarski (prasowy, radiowy, telewizyjny) napisany w sposób lekki i błyskotliwy, utrzymany w osobistym tonie wyrażający - często skrajnie złośliwie - ściśle subiektywny punkt widzenia autora.---
Która część tej definicji się nie zgadza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! Ostatnie zaproszenie, poniewaz wreszcie skonczylem layout i prawdopodobnie juz nic w nim nie zmienie. Strona dla fanow fallouta i wogole crpg''ow. Mile widziane glosy dotyczace listy najlepszej muzyki z gry na PC (w ostatnim wpisie). Lista stale sie powieksza! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam do wejścia na mojego gramsajta. Jeśli byście mogli napisać w postach pod notkami uwagi pozytywne lub negatywne, c poprawić , co zmienić i w ogóle, to byłbym bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wpis .... NALEWKAA !!! Wszyscy którzy chcą być zdrowi niech wbijają na mojego sajta i robią dokładnie to co opisałem. :P ITS REALY WORKS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdź większe tło pod stroną, takie aby nie było widać białych "boczków";]...i wyłącz dekoracje pod belką oraz zmień kolor zakładek i będzie znośnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:13, SW007 napisał:

Serdecznie zapraszam do wejścia na mojego gramsajta. Jeśli byście mogli napisać w postach pod
notkami uwagi pozytywne lub negatywne, c poprawić , co zmienić i w ogóle, to byłbym bardzo
wdzięczny



Ej , czemu zmałpowałeś po mnie tło ?? .:( JA TO PIERWSZY WYMYŚLIŁEM !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przedstawić mój gramsajt. W zasadzie można go zobaczyć, choć nie wiem, czy warto. Nie mówię o tym co możecie tam zastać, bo tego tam nie ma. A co jest? Kto ma chęci niech zobaczy:P. Ciekawa reklama, co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 21:37, Dimonpl napisał:

Qrcze chciałbym by mój gramsajt był chociaż na 50 miejscu :(.

A propo 50 to miałem już 50 wejść . Juhhhuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kto chce wejść i tak wejdzie :p...ale_E co my tu mamy...powiem, że pierwsze wrażeni jest dobre;], ładne tło tylko przydało by się z niego usunąć te napisy--->blood rose,charli....<--- na pewno po tej korekcie lepiej będzie wszystko wyglądać:)...i co do belek i zakładek to...zmień kolor:/ [ ten jest za biały ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu radzą Ci co poprawić i nic nie ma w tym złego ! ;P

In The End >>Mój stroblon nie ma nic do ukrycia... :-D

PS. WoW jest zawsze na topie ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khem khem... nie wiem czym tu sie przejmować... kilka osób odwiedzi muj gram kilka nie.... no chyba że waży sie bycie w top 100 :)
z chęcią polecam mój sajt... właście i nabijajcie licznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować