Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Po raz kolejny zapraszam na mój Gramsajt poświęcony fantastyce i grach z serii Baldur''s Gate i The Elder Scrolls, proszę o jak najwięcej komentarzy, bo to daje mi motywację do dalszej pracy przy moim stroblonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 15:37, In The End napisał:

Parodią jest sam w sobie twój stroblon :p
Jeśli chcesz mieć "takie" tło to powinieneś też dostosować do tego twoje belki, zakładki i
nagłówek [ wracając do tła to radził bym ustawić na wyśrodkowane | i je trochę przyciąć z "bieli"
], czerwony nie pasuje:/


Czy teraz wyglad mojego stroblona ulegl poprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że jest jak było:p [ coś ty zrobił z tym tłem? ] natomiast plus za belki:D
[zapomniałem napisać w starym poście żebyś je zmienił na tło pod stroną wyśrodkowane]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z gramsajtami jest na razie dobrze ale tak za jakieś pół roku dodać opcję wyszukiwania na danym gramsajcie pojedyńczych wpisów. Jak ktoś na przykład pisze poradniki do gier i przeplata je własnymi wpisami o życiu to taka opcja może być przydatna. Przydała by się też opcja przypinania danego wpisu tak by był widoczny zawsze na samej górze. Mogłyby być tam między innymi linki do wszystkich wpisów z drobnymi adnotacjami o czym jest dany wpis. Czyli ogólnie przydałyby się lepsze opcję manewrowania między pojedyńczymi wpisami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą opcją byłoby wyszukiwanie Gramowiczów według kryterium "Przejścia danej gry". Dzięki takiej opcji Gramowicze z problemami, którzy nie potrafia rozwiązać jakiegos problemu w grze mogliby zgłosić się o pomoc do osoby, która ma już grę za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy u Was też zmienił się kolor napisu "komentarzy" na zielony (na waszych blogach albo tych co oglądacie) coś mi nie pasuje bo teraz mi to dupowato wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zmienil sie tez wyglad ''Starsze wpisy'' ''Nowsze wpisy'' - na duzo gorszy i zle wygladajacy :/. Jesli chodzi o pierwszy problem to wystarczy ponownie wybrac kolor w ''Dodatkowe teksty i podpisy'' i ten zielony znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:15, deecom napisał:

Mam pytanie czy u Was też zmienił się kolor napisu "komentarzy" na zielony (na waszych blogach
albo tych co oglądacie) coś mi nie pasuje bo teraz mi to dupowato wygląda


U mnie też, cieklawe dlaczego??? Natomiast u mnie to nawet źle nie wygląda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:22, k.fiona napisał:

We jaki sposób mogę dać posta?


u mnie pojawia się puste okno gdzie wpisuje tytuł potem daję publikuj i nic...


A uzywasz moze zonealarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:18, Piotrek K. napisał:

Tak, zmienil sie tez wyglad ''Starsze wpisy'' ''Nowsze wpisy'' - na duzo gorszy i zle wygladajacy
:/. Jesli chodzi o pierwszy problem to wystarczy ponownie wybrac kolor w ''Dodatkowe teksty
i podpisy'' i ten zielony znika...

Dzięki tak myślałem na początku żeby to jeszcze raz zmienić a potem a może się spytam w temacie i zrobię sobie reklamę :P ??? Żartuję :D - dzięki. A props to miałem tylko jeden problem jak będę miał z ''Starsze wpisy'' ''Nowsze wpisy'' to się zgłoszę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja tu się szybko i krótko zareklamuje ;>
Jeśli ktoś chciałby poczytać(jest w ogóle ktoś taki? ;)) moje opinie na tematy wszelakie.Na razie apple i jego dominacja w świecie ;)
Wygląd strony nie jest zmieniony, przynajmniej na razie ale przecież "nie layout zdobi stroblona" ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 17:18, Piotrek K. napisał:

(...)
Jesli chodzi o pierwszy problem to wystarczy ponownie wybrac kolor w ''Dodatkowe teksty
i podpisy'' i ten zielony znika...


Dobrze wiedzieć :) Właśnie się zastanawiałem skąd ten beznadziejny kolor komentarzy się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować