Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

A więc witam ponownie. Wcześniej dodałem filmiki jednak dopiero teraz mogłem napisać tego posta. A więc:

Jeśli lubicie Rammsteina (dałem 2 filmiki z jego teledyskami) , lubicie gadać o sprawach rodzinnych i nie tylko i lubicie humor Zapraszam na mojego gram sajta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 20:36, piero92 napisał:

Coś mój gramsajt nie cieszy się popularnością. Co mogę zrobić, aby zachęcić ludzi do jego odwiedzania??
Macie jakieś pomysły??


Jeżeli wypowiadasz się na wielu tematach (a z rangi przodownika tak wynika) to np. dawaj w podpisie coś w stylu "zapraszam do odwiedzenia mojego gramsajta". Wielu zauważyłem tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 20:25, Liqid napisał:

Musiałeś wejść na sajta w momencie, gdy w nim dłubałem, bo eksperymentowałem nieco i efekty
były różne. Teraz jest już nieco lepiej.
Ogólnie zmieniłem całkowicie wygląd sajta, teraz wygląda całkowicie inaczej, poprzedni już
mi się całkowicie znudził...
Tak więc zapraszam ponownie ;)


Znudził? Ja swojego chyba nie zmienię przez najbliższy miesiąc. Chyba że wcześniej dobije do 1000 odwiedzin, bo na razie to krucho... :)
A sajt całkiem fajny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy wpis i nowe filmiki. :P Tym razem evanescence. To zespół w moim notowaniu na 2 miejscu , zaraz po Linkin parku. :P Wchodzić i oglądać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[reklama mode on] Zapraszam na mojego gramsajta: felietony, refleksje, wynurzenia, opinie. To wszystko i wiele innych rzeczy znajdziecie na moim gramsajcie! Zapraszam! [reklama mode off]

Emszi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dręczy mnie jedno pytanie. W statystykach mamy napisane "liczba postów i komentarzy". Czy komentarzy odnosi się do wypowiedzi w tematach typu Komentarze czy do wypowiedzi na gramsajtach innych użytkowników ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chetnie zapraszam mojego gramsajta.... juz niedługo będę na nim opisywać większość wydarzeń ze świata konsol... wiec polecam.. jeżeli chcecie się dowedzieć czegoś o Metal Gear Solid również piszcie!...

Serdecznie zapraszam do odwiedzin i komentowania..

Czekam na propozycje zmian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, właśnie o to samo chciałem się zapytać ;>
No właśnie, jak to jest? Czy liczą się komentarza we wpisach w blogach gramowiczów czy tylko komentarze do artykułów, które pisze CDP ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie sami sobie możemy odpowiedzieć. Gdyby można sobie było nabijać licznik komentarzami na gramsajtach to chyba byśmy dostali na głowę od spamu zalewającego blogi. Sporo do usuwania by było. Dobrze jest jak jest teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Sprawdzałem w tym temacie, ale nikt nie dał jasnej odpowiedzi. Otóż, kiedy klikam na przycisk "Obrazek" nic się nie dzieje :( Nie pojawia się żadne okienko, nic. Może ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:25, Lamb3rt napisał:

Mam problem. Sprawdzałem w tym temacie, ale nikt nie dał jasnej odpowiedzi. Otóż, kiedy klikam
na przycisk "Obrazek" nic się nie dzieje :( Nie pojawia się żadne okienko, nic. Może ktoś wie
o co chodzi?


Tez to miałem. Po prostu w wyszukiwarce masz zablokowane wyskakujące okienka a to z dodawaniem obrazka się do nich zalicza. Domyślam się że masz Operę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:25, Lamb3rt napisał:

Mam problem. Sprawdzałem w tym temacie, ale nikt nie dał jasnej odpowiedzi. Otóż, kiedy klikam
na przycisk "Obrazek" nic się nie dzieje :( Nie pojawia się żadne okienko, nic. Może ktoś wie
o co chodzi?


moze twoja przegladarka blokuje wszystkie wyskakujace okienka (pop-up)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich na mojega gramsajta. Dodałem trochę filmików, które pokazują jak atomówki wybuchają w wodzie. PS Są one w kilku wpisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować