Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2007 o 10:32, HumanGhost napisał:

<spada z krzesła>
Buahahaha ostro. Ciekawe co to za treści. ;-)

Dopiero teraz zauważyłem opcję w zakładce Ustawienia (w Wygląd i układ) pt. "Moja strona zawiera treści które nie są przeznaczone dla młodszych osób". W sumie ciekawe... Tylko czy po zaznaczeniu tak, można wrzucać na gramsajta wszystko co popadnie? Ciekawe jaki jest zakres tolerancji pod tym względem...

Zauważyłem jeszcze nowy bajer - można podać swoją datę urodzin. Nawet nie wiedziałem, że do moich tylko 86 dni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście coś takiego się pojawia :D Ale to nie pierwszy raz ;) jakiś tydzień temu jak zaglądałem na gramsajty poszczególnych użytkowników, to przy jednym (nie pamiętam u kogo..) też to wyskoczyło..

To chyba jakiś automatyczny cenzor.. one zwykle właśnie tak działają.. w szkole mieliśmy ogólnie cenzora i często jak chciałem na gram.pl wejść to nie mogłem, bo strona "zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej 18 roku życia" XD

A tak na marginesie- Human Ghost, fajnego masz stroblonka ;) Wygląd Twojego nagłówka kojarzy mi się (nie wiem czemu :P) z deathmetalowym zespołem Amorphis ;) Ich nowa płyta ma bardzo podobną okładkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaa.. jakoś nigdy nie zwróciłem na to uwagi.. ciekawe to to, czyli CDP sugeruje, że na stroblonach można umieszczać RÓŻNE rzeczy ;)
A urodziny to pewnie coś nowego.. bo to bym przy pierwszym wpisywaniu danych i zmienianiu statusu zauważył.. Robi się coraz ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w jaki sposób można umieścić link na Gramsajcie?
Jakieś chwilowe zaćmienie umysłu i nie mogę się połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta. Ostatnio zrobił się bałagan w związku z poprawkami, ale teraz wszystko juz jest w porządku, więc zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 13:06, Darth PeTeR napisał:

Jak sie dodaje filmiki np z google na strone? jast tam jak sie pisze posta swego ale najpierw
trza zgrac ten filmik prosze o pomoc/


Jak piszesz wpis na blogu to tam jest taka ikonka kliszy(chyba) służąca do dodawania filmików. Jak na nią klikniuesz to pojawi się miejsce na wpisanie adresu strony z tym filmikiem, znaczy na link(URL). Wpisujesz tam link z filmikiem i zatwierdzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ,czy moje pomysły i sugestie zostały pozytywnie odebrane :)
Zwłaszcza w kwestii "ulubionych" :D

A tak w ogóle przydałaby się opcja dodawania linków do różnych stron ;/
---
Wracając do tematu to zapraszam na mojego gramsajta :D
Skromnie ,ale miłe dla oka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany wogóle nie zareklamuje swego gramsajta bo jest słaby, nudny wręcz brzydki. Więc go nie odwiedzajcie:) I ot moja dezreklama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodałam nowe zdjęcia mojego chomika. Możecie na własne oczy przekonać się, jaki jest fotogeniczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja wpraszam zainteresowanych. Layout minimalistyczny ale przejrzysty i przynajmniej szybko się ładuje ;)

Notki to co wcześniej, najróżniejsze refleksje, trochę ironicznie, miejscami trochę dowcipniej. Ogólnie kaman!

<- Kliknij tu obok, wiesz, że tego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 13:39, Dawid Taal napisał:

A ja dla odmiany wogóle nie zareklamuje swego gramsajta bo jest słaby, nudny wręcz brzydki.
Więc go nie odwiedzajcie:) I ot moja dezreklama:)


A ja i tak go odwiedziłem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś o mnie i poczytać teksty na moim blogu to zapraszam serdecznie,proszę o oceny,uwagi,sugestie i krytyki(proszę na gramsajcie).Jak ktoś chciałby wziąć udział w plebiscycie na najlepszą grę to wiecie co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować