Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2007 o 13:06, Araondoion napisał:

> Jak można dać na Gramsjata obrazek?? Patrzałem na faq i nie pomogło!! Proszę o pomoc kogoś

> który ma obrazki na Gramsjacie.
dodaj wpis->i nad oknem gdzie wpisujesz tekst masz opcje, w tym "obrazek" kliknij na to.
fajnie jakby ktos skomentowal jakis moj wpis ;)


Robię tak cały czas i nic to nie daje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do konkursu gramsajtowego pt. "Music Impressions. Na moim GS szczególy.

Proszę o podawanie swoich propozycji w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rozwiązaliście wkońcu jak zamieścić tą muzyczkę? Niezgadzam się co do danego mi ostrzeżenia ja na forum gothic3.pl jestem moderatorem (Lee) i nie daję ostrzeżenia za takie błachostki daję tylko za łamanie GŁÓWNEGO REGULAMINU. Ps Zapraszam na mój gramsajt, znajdziecie tam najwięcej nowości o Nelly Furtado i nie tylko zajrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Właśnie mi stuknęło 1000 odwiedzin. Nieźle jak na nietematyczny stroblon na którym nie chce mi się nawet grafiki dopieścić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:58, Modest-Vermin napisał:

Tak się zastanawiam czy można usunąć swój gramsajt? A jak nie, to przydała by się taka opcja
w ustawieniach gdzie można usunąć swój gramsajt.


Też ostatnio nad tym myślałem, ale takiej opcji nie znalazłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:51, Fumiko napisał:

Heh. Właśnie mi stuknęło 1000 odwiedzin. Nieźle jak na nietematyczny stroblon na którym nie
chce mi się nawet grafiki dopieścić :D

A ja mam już całe 33. Nie, nie chodzi o tysiące. Niestety ;-) Ale cóż, jestem facetem. A ponieważ na forum siedzi więcej facetów, nic dziwnego, że wzbudzasz duże zainteresowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tą opcję potrzebowałem , jak byłem w dołku GS-owym.
Można usunąc wszytsko za pomocą układacza stron i zrobić wszystko pozostałe czarne - i tak jak by GS nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:48, Araondoion napisał:

a u siebie to masz wiekszosc filmikow i obrazkow a tekstu bardzo malo :P
mi sie wreszcie udalo dodac muzyke ;)

dodatki.net

Ja też spróbowałem przez dodatki.net i się udało, ale bardziej myślałem o tym żeby to było na stronie na zawsze, a nie tylko we wpisie, jak zrobić by było umieszczone na stronie, a nie we wpisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Organizuje na swoim gramsajcie plebiscyt najlepszą gre PC z uniwersum Star Wars . Rozumie się samo przez się że przydałoby się parę głosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 14:10, skaybay napisał:

Organizuje na swoim gramsajcie plebiscyt najlepszą gre PC z uniwersum Star Wars . Rozumie się
samo przez się że przydałoby się parę głosów...

Ty też kilka razy piszesz to samo i to jest spam!!! Ja zostałem ukarany a ty nie!!! Nie chcę żeby Ciebie ukarano ale żeby mnie cofnięto ukaranie, bo jak napisane zawsze w 1 poście że posty pisanie 20x takie jak wejdź na mój gramsajt będą karane, a ja nie pisałem 20 razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze jesli juz reklamujecie te swoje stroblony to laskawie piszcie co na nich mozna znalezc? Bo jesli mam czytac stroblona o czyms co mnie interesuje to ok, ale jesli to ma byc blog "ale dzisiaj sie w szkole dzialo" to mam to gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna zabawa z tymi gramsjatami, tylko szkoda, że nie można utawiać wielu zdjęć na tło panelu głównego. Wiem, że można pare osobnych fotek wkleić albo filmików, ale to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gruntowne zmiany nastąpiły na moim gramsjcie ( tematyka to nadal Prison Break), zapraszam - oceńcie sami. Dzięki za uwagi i rady odnośnie wyglądu, bo one po części wpłynęły na moje decyzje.
A pomysł z muzyką w tle jest bardzo interesujący, muszę nad tym popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować