Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Chciałbym serdecznie zaprosić na mojego gramsajta, do przeczytania małej zapowiedzi gry Hellgate:D Dodatkow zamieściłem kilka sreenów i filmik z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:31, Baal Namib napisał:

A można dać muzę z kompa ? .. I wytłumacz bardziej, bo nie rozumiem. a gdy wejde na tom immem.com
to na stronie jest pare linków do innych stron, nie wiem które wybrać.


Można, musisz się zarejestrować ,czyli dostać uprwanienia do umieszczania własnych nagrań. Niestety jestem w pracy i nie dam rady na niektóre stronki wejść, więc teraz nie bardzo ci pomogę, jak wrócę do domu ok 8 to wtedy coś podeślę.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gram sajta! Jest tam filmik z super gry w komentarzach piszcie wszystko co wiecei na temat tej gry [kiedy wyjdzie itp]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:53, Bratek196 napisał:

Mam pytanie na niektórych gramsajtach można posłuchać muzyki możecie mi powiedzieć jak się
to robi ??


Na moim możesz posłuchać np. wchodząc - jak dobrze pamiętam teraz w starsze wpisy - potem pojawię się dwie playlisty i naciskasz w jednej lub drugiej play - w zależności od lubianego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:53, Bratek196 napisał:

Mam pytanie na niektórych gramsajtach można posłuchać muzyki możecie mi powiedzieć jak się
to robi ??

A więc...
1) Wchodzisz na tę stronę:p http://www.imeem.com/
2) Rejestrujesz się
3) Znajdujesz utwór który się interesuje
4) Kopiujesz "text" obok napisu "Embed in your Blog..."
5) Wklejasz "to" do twego wpisu na gs i gotowe;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:13, Word up napisał:

> Mam pytanie na niektórych gramsajtach można posłuchać muzyki możecie mi powiedzieć jak
się
> to robi ??
A więc...


mu chyba chodziło o posłuchanie fajnych kawałków, a nie wstawianie - bynajmniej tak wynika z sformułowanego zdania
ale to moja wizja - może, że właśnie o to co zaproponowałeś ty, ale nie wiadomo - poczekamy
a co do wyjaśnienia - to twój był najlepszy z tych proponowanych - chociaż temat z muzyką pojawiał się już wieleee razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak może mu chodzić o "posłuchanie"?...głuchy chyba nie jest:p...a tak poza tym jasno napisał, że na niektórych gramsajtach można posłuchać muzyki ehh znaczy że słuchał.
...co do "zdań" to przydało by się abyś chodziarz zaczynał je z dużej litery, aby łatwiej było zrozumieć o co ci chodzi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:21, Darth Master napisał:

mam pytanie, zapewne odpowiedz na nie jest banalna, ale w jak sposob zrobic archiwum wpisow
na swoim gs


masz to w ustawieniach - belek klikając na wygląd i układ - a dalej układ strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:23, Word up napisał:

Jak może mu chodzić o "posłuchanie"?...głuchy chyba nie jest:p...a tak poza tym jasno napisał,
że na niektórych gramsajtach można posłuchać muzyki ehh znaczy że słuchał.
...co do "zdań" to przydało by się abyś chodziarz zaczynał je z dużej litery, aby łatwiej było
zrozumieć o co ci chodzi;p


No może, ale napisał niezrozumiale. Taka ukryta treść w tym poście była - zresztą sam powie o co mu chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:53, Bratek196 napisał:

Mam pytanie na niektórych gramsajtach można posłuchać muzyki możecie mi powiedzieć jak się
to robi ??

U mnie znajdziesz mnóstwo muzy, która sama się uruchamia, nie musisz nic klikać.
PS. Zapraszam na mojego GS-a, jeszcze trochę i będzie 1500 odwiedzin, pomóżcie osiągnąć ten wynik, please.
Warto odwiedzić mojego GS-a, znajdziecie na nim WSZYSTKO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to chawlą swoje gramsajty, że ho ho, a jak się wejdzie to mają pare tekstów i koniec.Czasem fajne czasem nie.Niektórzy to mają tylko fiłmy i na nic ich więcej nie stać.Z tak 7 osób ma w tagach wpisane deskorolka a tylko ja mam coś o tym sporcie. Komentyjcie gdzie mam błęny na moim GS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować