Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam na mój gramsajt gdzie wystartował Kwiecień z Morrowindem: jest już odcinek 2!!!!
Dodałem odcinek 3 w Hity Filmowe i znane sceny - MATRIX!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowinkę - pierwszą piątkę w TOP 50 stanowią teraz goście - co do jednego - których zaproszenie odrzuciłem.
Niemożliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:15, marian538 napisał:


A jak sprawa ma się na w internet explorer?? jest tak samo czy ok, Jeśli wszystko w porządku
to reinstalacja ff.

Dzięki za pomoc bo w IE też nie działa ale przypomniałeś mi o przeglądarkach i zainstalowałem Opere i śmiga jak powinno ;) Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:02, dominik000 napisał:

co oznaczają w "moje statystyki" cyfry np (#453)obok np wejść na gs:Liczba odwiedzin mojego
gramsajta: 96 (#453)


miejsce w danej kategorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:02, dominik000 napisał:

co oznaczają w "moje statystyki" cyfry np (#453)obok np wejść na gs:Liczba odwiedzin mojego
gramsajta: 96 (#453)



Jest to miejsce, które zajmujesz na wszystkie GS-y z tym wynikiem. Np. ja jestem 96.
rozumiesz?
Pozdrawiam, i zyczę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zaprosić na mojego GS''a do skomentowania grafiki jaką zrobiłem na jego potrzebę (no prawie na jego:D) i ogólnie do skomentowania moich wypocin, lubię wiedzieć co ludzie sądzą o tym co wypisuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby być bardziej "dynamiczny" wygląd ale...wszytko do siebie pasuje tło,belki...oprócz koloru czcionki "więcej o mnie", "namiary na mnie"...trochę kiczowato to wygląda. Wpis nie powala ale....ogólne wrażenie->dobre z plusem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no dzięki za uwagi, co do napisów w belkach to postaram sie tam coś graficznego wrzucić, o ile sie da bo jeszcze nie sprawdzałem tego:D A co do dynamiki to nie wiem co tam można zmienić/dodać. Porady mile widziane:D A o wpisy się jeszcze postaram póki co nie mam co dodać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 12:18, IMPERATOR1990 napisał:

Zapraszam na mojego gramstaja,

Jak tak patrzę na ten temat od dłuższego czasu, to zastanawiam się, co to znaczy "gramstaja". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 12:34, Graszczur napisał:

> Zapraszam na mojego gramstaja,
Jak tak patrzę na ten temat od dłuższego czasu, to zastanawiam się, co to znaczy "gramstaja".
:)

strona o grach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować