Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Skoro zapraszają wszyscy, to dlaczego nie ja? Otóż, zapraszam na mojego (niedawno powstałego) Gramsajta. Jak na razie znajduje się on w początkowej fazie rozwoju, ale w ferie znajdę więcej czasu na rozbudowę :-) A póki co, konstruktywna krytyka - mile widziana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uff troche sie nameczylem ;) ale wyglada lepiej, chociaz bede szukal innego tla ;)
tip dla tych co nie wiedza jak zrobic nie ruchome tlo:
ustawiamy:
Naglowek - tlo - brak
glowna czest strony - tlo - brak
Tlo pod strona - obrazek jaki chcemy
i gotowe ;]

btw. pomysl z gramsajtem oceniam na piątkę z plusem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem, to na gramsajcie w statystykach jest liczba odwiedzin ogólnie, czyli od samego początku założenia gramsajta. A do rankingu brana jest tylko liczba odwiedzin z danego tygodnia, tak więc jeżeli założyłeś sajta powiedzmy 3 tygodnie temu i masz ogólnie 500 wejść, ale tylko 50 w tym tygodniu, to ktoś kto sobie założył 2 dni temu i już ma ogólnie 51 odwiedzin będzie wyżej w rankingu na stronie głównej niż ty. A na stronie sajta ta liczba obok ilości odwiedzin jest chyba miejsce ogólnym w statystykach, od samego początku założenia stroblona. Tak ja to rozumiem, jeżeli się mylę to niech ktoś niebieski mnie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 12:14, SimekPL napisał:

Oferuję pomoc z ustawieniami, za wyglądem GS. Robię także design "na zamówienie", oczywiście
za darmo.

Więcej szczegółów na http://ja.gram.pl/SimekPL


No więc mi potrzeba jak jest belka np. Więcej o Mnie czy namiary na mnie to pod nią u mnie jest biała gruba kreska (wejdz to zobaczysz0. Chodzi mi żeby był na niej napis powtarzający się citekmaniak citekmaniak itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:18, Vorn napisał:

Mam taki mały problem. Nie moge dodawać obrazków i nie wiem dlaczego?


Tak jak wszyscy masz pewnie zablokowane przez twoją przegladarkę (Opera, Firefox) zablokowane wyskakujące okienka. Musisz w opcjach przeglądarki znaleźć odpowiednie ustawienia. W Operze możesz też nacisnąć na taki żółty pasek z czerwonym krzyżykiem, który ci wyskoczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:20, Adamzzz napisał:

A mojego gramsajta już nie ma - postanowiłem go skasować. Nawet tło zrobiłem fajne...


Czemu to zrobiłeś. Przecież to jest maksymalnie fajna sprawa ... A tło naprawdę fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:22, YahooPL napisał:

> A mojego gramsajta już nie ma - postanowiłem go skasować. Nawet tło zrobiłem fajne...


Czemu to zrobiłeś. Przecież to jest maksymalnie fajna sprawa ... A tło naprawdę fajne :P


Mam już tego po prostu dosyć. Cały czas męczą mnie osoby, których nie znam. Dyskryminujecie moją młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:24, Adamzzz napisał:

Mam już tego po prostu dosyć. Cały czas męczą mnie osoby, których nie znam. Dyskryminujecie
moją młodość.


To nie podajesz gg, usuwasz niechciane komentarze i odrzucasz osoby, które Ci nie pasują. Ja tam się dobrze bawię z tymi gramsajtami. Słurzy mi to za swego rodzaju archiwum. Zamieszczam sporo moich tekstów, fajne filmiki itd. Za parę lat jak tam wejde sobie znajdę to z czego nię na przykład śmiałem jakiś czas temu. Ale to twoja decyzja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2007 o 14:33, Adamzzz napisał:

Mnie to już naprawdę nie śmieszy.

Jeżeli męczy ciebie takie g**** jak jakieś osoby na stroblonie które szydzą z ciebie, to chyba jesteś przewrażliwiony...

Człowieku! Lej na takich ludzi! W takich przypadkach wypierniczasz niechciane komentarze,usuwasz niechcianych osobników z listy znajomych, normalnie masz w d... takie osoby. To takie trudne? Nie masz większych problemów?

Z małej chmury duży deszcz...weź się w garść. Nie wierzę by cała społeczność serwisu gram.pl zwaliła ci się na Twojego stroblona aby "dyskryminować twoją młodość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moge na gramsajcie zmienić typ czcionki???? Jeżeli tak to jak to można zrobić??


PS: chyba już zadałem to pytanie ale żadnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak, ale to naprawdę denerwujące. Wy - starsi nie umiecie pomagać.

ProChaoS np. - cały czas mnie wyśmiewał. Miałem już dość. Moje prawo - moje. Stroblona nie mam i nie będę już nigdy miał.

Proszę o niedopowiadanie na posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować