Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

ZAPRASZAM NA MOJEGO GRAMSAJTA!!!.Znajdziecie tam materialyna temat SW naturalnie inne tematy wchodza w gre.Piszdcie komentarze przeczytajcie opis szczególnie dolna czegs goraca zapraszam ma nadziej ze sie wam spodoba.Dostep do mnie na razie na forum i jeszcze jak ustawic dzialy takie jak namiary na mnie, co gram i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż - wszyscy się reklamują, to i ja nie pozostanę gorszy ;]

o moim gramsajcie nie można zbyt wiele powiedzieć - ubogi, ale (mam nadzieję) estetyczny i czytelny. nie znajdziecie tam informacji o mnie - jestem skryty i nie mam ochoty opowiadać wam historii mojego życia.
wejdźcie, komentujcie, krytykujcie - najwyżej usunę wasz wpis :]

http://ja.gram.pl/Azrathel

[do moderatorów - wiem, że niezbyt obszerna to reklama - ale proszę nie degradować mnie z uwagi na fakt, że to mój drugi post w tym dziale, bezpośrednio dotyczący mojego gramsajta. tak więc o żadnym spamie i reklamowaniu ''na siłę'' nie ma tu mowy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 14:36, Azrathel napisał:

[do moderatorów - wiem, że niezbyt obszerna to reklama - ale proszę nie degradować mnie z uwagi
na fakt, że to mój drugi post w tym dziale, bezpośrednio dotyczący mojego gramsajta. tak więc
o żadnym spamie i reklamowaniu ''na siłę'' nie ma tu mowy]


A przyklejony post czytales? Mozna w tym watku zareklamowac swojego gramsajta i nikt o to problemu nie robi. Chyba, ze kilkakrotnie w ciagu krotkiego czasu ktos ciagle pisze "wejdz na moj gramsajt adres (...)". Tak wiec spokojnie, nie masz sie czego bac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 14:30, Darth PeTeR napisał:

ZAPRASZAM NA MOJEGO GRAMSAJTA!!!.Znajdziecie tam materialyna temat SW naturalnie inne tematy
wchodza w gre.Piszdcie komentarze przeczytajcie opis szczególnie dolna czegs goraca zapraszam
ma nadziej ze sie wam spodoba.Dostep do mnie na razie na forum i jeszcze jak ustawic
dzialy takie jak namiary na mnie, co gram i tak dalej.



gramsajta to nie opublikujesz for all :].......Dostępny jest TYLKO na forum i dla użytkowników forum, więc z twojej publikacji nici :(
Co do zmiany ustawień, to jest tam taka funkcja gdzie możesz poprzestawiać sobie tematy na gramsajcie, w tym także namiary na mnie, ststystyki, w co gram itd.
Wygląd i ustawiania --> układacz strony ( nożyczki :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanie : czy jeżeli ustawiłem że strona może zawierać treści.... to czy na pewno może?

P.S. Czemu nikt nie wchodzi na mojego GS''a?
P.S.2 Przeglądajcie starsze wpisy są tam 2 filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:23, Pediator napisał:

Mam takie jedno pytanie : czy jeżeli ustawiłem że strona może zawierać treści.... to czy na
pewno może?

Na pewno:p

Dnia 05.02.2007 o 15:23, Pediator napisał:

P.S. Czemu nikt nie wchodzi na mojego GS''a?

Nikomu się nie che/widać inni widzą lepsze gramsajty, na które wchodzą/...a ja i tak nie wejdę:D

Dnia 05.02.2007 o 15:23, Pediator napisał:

P.S.2 Przeglądajcie starsze wpisy są tam 2 filmiki.

Nie masz na co liczyć:p...Ba_Ardzo mało prawdopodobne aby ktokolwiek przejżał starsze wpisy[ja mam 10 na stronie;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dziwną sytyację. W mojej notce piszę że mam 2 komentarze , ale gdy otwieram tą notkę aby je przeczytać wyskakuje tylko 1 komentarz. Tak już kilka razy mi się działo ;) Co się dzieje ?

P.S. To nie najnowsza notka tylko ta pod spodem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że trzeba wspierać polskie, młode talenty zapraszam do wejścia na mój gramsajt i obejrzenia teledysku pewnego "rapera" z Opola. Kto wie, może i on zyska sławę jak Krzysio Kononowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam jednego użytkownika (na razie) aby zobaczył mój game sajt. Jeśli wejdzie na niego, będą 100 odwiedziny! Hura :) ... Żartuje. Po prostu zobaczcie jak się trzyma mój strobolon, bo nie będę oceniał swojego projektu przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 16:44, patrYX93 napisał:

Serdecznie zapraszam jednego użytkownika (na razie) aby zobaczył mój game sajt. Jeśli wejdzie
na niego, będą 100 odwiedziny! Hura :) ... Żartuje. Po prostu zobaczcie jak się trzyma mój
strobolon, bo nie będę oceniał swojego projektu przecież:)


Dziękuj bo ja byłem 100 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 16:49, Super gość napisał:

> Serdecznie zapraszam jednego użytkownika (na razie) aby zobaczył mój game sajt. Jeśli
wejdzie
> na niego, będą 100 odwiedziny! Hura :) ... Żartuje. Po prostu zobaczcie jak się trzyma
mój
> strobolon, bo nie będę oceniał swojego projektu przecież:)

Dziękuj bo ja byłem 100 ;)

Fajnie. Nie ma jak okrągła setka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Znów złośliwość przez ciebie przemawia :]
Ja już dawno sie nie reklamuję, każdy wie gdzie ma kliknąć,będzie ciekaw to wejdzie , z reszta co jakiś czas tylko przypomne się jak coś nowego dodam do bloga odnośnie Prison Break.
A tak nawiasem to co z twoim adawartem?? :P Znów jakieś zmiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 16:54, patrYX93 napisał:

Fajnie. Nie ma jak okrągła setka ;P


Ja już wkrótce będe mial 200, może jutro bo na rzie brakuję mi 12 wejść... :)

Wchodzcie , oglądajcie , komentujcie , wygrywajcie :):) !! (LOL) *nie no z wygrywaniem przesadziłem...

U mnie najnowsze nowinki z serii TESa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój gramsajt skończony pod względem designu, jest to wersja finalna, ale jeśli coś wam się nie podoba proszę to pisać w komentarzach lub na forum :)
Zapraszam, znajdziecie tu głównie przeróżne AMV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... nie pozostaje mi nic innego jak zareklamować i swój gramsajt. A właściwie jeden text tam zamieszczony. Nie zrażajcie się oprawą graficzną.

Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że ktoś namieszał mi w moim gramsajcie. Chodzi mi o rubrykę "ulubione" - kilka pozycji, które może były dość oryginalne i mało uniwersalne zostało zmienionych lub zupełnie usuniętych. Niby nic się wielkiego nie stało, ale poczułem sie, jakby ktoś pod moją nieobecność rozgościł się w moim domu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować