Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2007 o 16:47, Kukowsky napisał:

Jednak wykonałem telefon do pewnej miłej osoby i udało mi się wyżebrać tego stroblona. ;) Już
bawię się z nim od godzinki, a jeszcze wszystkich jego możliwości nie sprawdziłem. :)


Ja tak samo Kuk ja tak Samo :) Trzeba być odważnym :) Długo szukałeś numeru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zaufałem innemu gramowiczowi i zgłosiłem się jako pierwszy po kod i go dostałem.:) Bardzo się cieszę że teraz mogę juz patrzeć ze spokojem na ten irc,na gram, a nie szukać kodów..uff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E...

Zapoznałem się z pomocą (chciałeś powiedzieć "FAQ", Destro ;> ?).

"Przede wszystkim upewnij się, że dokładnie przeczytałeś ten FAQ, a interesująca Cię sprawa nie została w nim poruszona. Później:

1. W przypadku pytań lub problemów - zapraszamy do skorzystania z naszego forum! Być może inni Gramowicze będą Ci w stanie pomóc.
2. W przypadku propozycji, sugestii lub błędów - zapraszamy do skorzystania z formularza."

Uznałem ww. rzecz za problem, w związku z czym napisałem na Forum :) . Może to była wina ciastek albo czegoś :P ?

W tej sytuacji będę chyba rysował Formularz :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:03, marlin15 napisał:

I nadal nie wiadomo kiedy kazdy z gramowiczów bedzie miał Staroblon??

nigdy, a tak na serio za jakieś 4 lata, jak skończą się beta testy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:10, gothicsheep napisał:

A ja będę jedynym użytkownikiem, który nie będzie miał stroblona. Zostanę sławny ^_^...


Raczej nie ty jeden :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cóż. Stroblona nie mam ,już nie będę mieć, od jutra nie będzie mnie długo , więc jak wrócę, to już wszyscy będą mieć, a ja nie . Eh, life is brutal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:14, piero92 napisał:

> A ja będę jedynym użytkownikiem, który nie będzie miał stroblona. Zostanę sławny ^_^...


Raczej nie ty jeden :(

Nawet jak to wejdzie w publiczny obieg to i tak nie założe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:16, Liqid napisał:

Ja cóż. Stroblona nie mam ,już nie będę mieć, od jutra nie będzie mnie długo , więc jak wrócę,
to już wszyscy będą mieć, a ja nie . Eh, life is brutal.

He... miłej podróży! Przywieź pamiątki ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:10, gothicsheep napisał:

A ja będę jedynym użytkownikiem, który nie będzie miał stroblona. Zostanę sławny ^_^...


Spoko, ja mam zamiar zostać do końca bez "kuponowego" Storblona, nie mam zamiaru się o te ochłapy się bić co rzucają na IRC.

No chyba że przez przypadek znajede gdzieś zakamuflowanego na stronie Gram.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 17:16, Liqid napisał:

Ja cóż. Stroblona nie mam ,już nie będę mieć, od jutra nie będzie mnie długo , więc jak wrócę,
to już wszyscy będą mieć, a ja nie . Eh, life is brutal.

Biedaku :(
Wszyscy będą się zagryzać o felerne, nie zawsze działające stroblony w wersji beta, a ty w tym czasie nie będziesz mógł marnować na to nerwów :(

Przyjedziesz dopiero na gotowe i dostaniesz w pełni funkcjonalnego i dopracowanego stroblona wtedy, kiedy dostanie go całe forum...

Najszczersze wyrazy współczucia ;) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2007 o 17:16, gothicsheep napisał:

Nawet jak to wejdzie w publiczny obieg to i tak nie założe.


Tylko ciekawe kiedy to się stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 16:55, skaybay napisał:

Ja tak samo Kuk ja tak Samo :) Trzeba być odważnym :) Długo szukałeś numeru?

Za drugim razem trafiłem we właściwy numer. ;) Patrząc na to kiedy zacząłem szukać to czas na odnalezienie nie był taki duży.

Jeszcze tylko brakuje żebym zachorował. W domu nie miałem zasięgu i z telefonem musiałem wyjść na deszcz. ;) Oto co Kukowsky był w stanie zrobić dla jednego kodu. Naprawdę próba rozmawiania przez telefon w krótkim rękawku na deszczu nie było takie łatwe, a tu jeszcze Sol się ze mną droczyła żebym to coś na szybko stworzył by wykupić sobie kod. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze za tydzien moze dwa stroblony beda dostepne dla wszystkich w finalnj wersji. Z reszta po co CDP mialoby sie chwalic w najpopularnejszym polskim czasopismie o grach czymms co bedzie dostepne tylko dla garstki wybrancow. To tak jakby zrobic forum tyko dla pracownikow CDP, modkow i kilku szczesliwcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować