Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

No to nie wiem, mnie się udało kiedyś i wszystko było widoczne for all. Tylko pamięta, że jak masz np. 5>5 czy coś i chcesz mieć 20 to zmieniasz tylko te pierwszą liczbę, czyli w tym wypadku będzie to tak 20>5, drugiej nie zmieniasz, i wtedy wybierasz, że ma być wyświetlanych 5 ostatnio dostępnych. Powinno być 20. Zapisz i już. Nie wiem co może być źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:12, Zakrzysiunio napisał:

no, niezlym pomyslem byloby dodanie mozliwości ogladania gs- a w jezyku html... jak ktos
umie to moglby naprawdę się wykazać... a dla reszty- graficzny edytor...


Znaczy edycja kodu? Coś jak edytory html? Bo źródło można w każdej chwili obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 20:25, Bratek196 napisał:

PS ale chcę mieć dwudziestu znajomych a w ustawieniach tego się nie da zrobić tak więc
używam tego programu....


Te 20 znajomych będzie widoczne tylko dla Ciebie i kod strony będzie modyfikowany tylko po stronie Twojego komputera a nie serwera. Co do wartości to zmień najpierw jedną, sprawdź efekt, jak nie to drugą albo obie naraz ;)

Edit: nie używałem tego programu, ale przypuszczam, że po wyczyszczaniu historii FF (w końcu to wtyczka FF), cache albo innego ustrojstwa wszystko wróci do poprzedniego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:05, PRINCE JANEK napisał:

Mylisz się... On FireBugu robi o ile się nie mylę. I jeśli zapisze swoje zmiany na GramSajcie
dowolna liczba znajomych będzie widoczna dla wszystkich.


Co najwyżej może dostarczyć większą zmienną do skryptu niż poprzez formularz. Jeśli może edytować dowolnie kod, to zmień nazwę gram.pl na wygram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edytować dowolnie nie można, jedynie wartość skryptu i to nie zawsze. Na GramSajtach tylko 3 rzeczy można zmienić o ile pamiętam, na gram.pl nic chyba. Chodzi o to, że tak tu masz rację można tylko edytować ''wielkość" skryptu i to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:10, PRINCE JANEK napisał:

Edytować dowolnie nie można, jedynie wartość skryptu i to nie zawsze. Na GramSajtach
tylko 3 rzeczy można zmienić o ile pamiętam, na gram.pl nic chyba. Chodzi o to, że tak
tu masz rację można tylko edytować ''wielkość" skryptu i to rzadko.


Jak się domyślam te trzy miejsca to formularze z opcją wyboru? Wtedy FireBug tak jakby dorabiał opcje i podstawia zdeklarowaną wartość do skryptu, a on go wsysa i zapamiętuje ;) Swoją drogą to ciekawe czy za pośrednictwem Opery i jej funkcji edycji na żywo jest to wykonalne. Powinno działać na tej samej zasadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:19, PRINCE JANEK napisał:

Tak, prawdopodobnie powinno działać. Szkoda tylko, że tak mało rzeczy zeedytować można.
Ale dobre i to.


A eksperymentował ktoś z "dorobieniem" odpowiedzi do ankiety? Kiedyś będę musiał spróbować, czy da radę coś z tego wymajstrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze takich rzeczy nie próbowałem, ale zaraz próbowałem i coś nie wychodziło ;/ Wiem jedynie, że można liczbę głosów zmienić i ten słupek zielony wydłużyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:21, myniekka napisał:

> Tak, prawdopodobnie powinno działać. Szkoda tylko, że tak mało rzeczy zeedytować
można.
> Ale dobre i to.

A eksperymentował ktoś z "dorobieniem" odpowiedzi do ankiety? Kiedyś będę musiał spróbować,
czy da radę coś z tego wymajstrować.

Można spokojnie - głosy już oddane się nie kasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 14:55, Szyszek123 napisał:

Czy da się zmienić kolor tych pasków w ankiecie?

Nom, można albo zmienić kolor, albo dac jakiś obrazek-->,,Wyróżnienie linii (przeplot)''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie . Jak ma na dole mam swoje statysyki tojest cos takiego : wpisy na blogu 19 (# 40 ) . chodzi mi o to zebyście mi wyjasnili co to jest w tym nawiasie .

Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 22:54, Ryan Kam napisał:

Mam pytanie . Jak ma na dole mam swoje statysyki tojest cos takiego : wpisy na blogu
19 (# 40 ) . chodzi mi o to zebyście mi wyjasnili co to jest w tym nawiasie .

Liczba w nawiasie, to miejsce które zajmujesz w danym rankingu, pod względem: ilości wpisów, liczby odwiedzin, napisanych postów, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zrobić takie coś żeby w większych rozdzielczościach na moim GSie nie było białego paska dookoła. Próbowałem zmieniać coś ale widocznie nie wychodzi mi to. Jak by ktoś był tak miły i powiedział gdzie i co mam zmienić byłbym wdzięczny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja ale już naprawdę ostatni raz:
- prosiłbym o zrobienie standardowych 4 wersji przezroczystości
- jak można to prosiłbym także o usunięcie linku GOLa z górnego lewego rogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 21:31, KŁEJK napisał:

- prosiłbym o zrobienie standardowych 4 wersji przezroczystości

Niby jak czterech? O różnym stopniu krycia? 50% to najczęstsza przezroczystość, moim zdaniem najlepsza.

Dnia 19.03.2008 o 21:31, KŁEJK napisał:

- jak można to prosiłbym także o usunięcie linku GOLa z górnego lewego rogu

No problem.

20080319213613

20080319213701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować