Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2010 o 18:38, Harrolfo napisał:

Mam problem ze zmianą awatara. Ładuję w ustawieniach ale jest stary. Może ktoś pomoże?

Sprawdź kombinację Ctrl + F5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 18:40, Harrolfo napisał:

Ok, działa, dzięki. A jak klikałem "odśwież", to nie działało...

Bo "odśwież" wczytuje ponownie dane z zapisanych na dysku plików cookie, a "twardy refresh" (z Ctrl) - od nowa z serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... w jaki sposób można wyczyścić sobie tagi które miały w założeniu opisywać notki na blogu? Bo pomimo tego, że wszystkie wpisy jakie zostały usunięte to tagi pozostały na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, ja nie korzystam z czegoś takiego więc ci za bardzo nie pomogę. Pozostaje ci napisać peema do jakiegoś człeka z gramu który ma takie ustrojstwo na sajcie np: Slappy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój problem polega na tym, że nie mogę założyć swojego gramsajta. Kiedy próbuję go założyć, wyświetla mi się taki komunikat:

Microsoft VBScript compilation error ''800a0411''

Name redefined

/setup_0.asp, line 18

dim u_iAvatar,u_dKonto
----^

Ktoś wie, w czym leży problem? Założyłem drugie konto, aby prawie całkowicie poświęcić się ,,gramsajtowaniu", pisaniu różnych felietonów, itp. Ze swojego pierwszego konta korzystałem sporadycznie, chciałbym je usunąć, ale nie wiem jak. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do niemożliwości założenia gramsajta to skontaktuj się z ekipą gramu (formularz na dole forum), może oni będą w stanie Ci pomóc.

Dnia 22.04.2010 o 20:27, Refleksjonista napisał:

Ze swojego pierwszego konta korzystałem sporadycznie, chciałbym je usunąć, ale nie wiem jak. Proszę o pomoc.

GS-a całkowicie usunąć nie możesz, po prostu wykasuj wszystkie zbędne rzeczy i zostaw go jako wizytówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 15:28, Karharot napisał:

GS-a całkowicie usunąć nie możesz, po prostu wykasuj wszystkie zbędne rzeczy i zostaw go jako wizytówkę.


Mu chyba chodziło o wcześniejsze konto, a nie GS-a.
A tak abstrahując, Budo kiedyś usuwał całe GSy na życzenie. Jesteś pewny, że to niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 11:30, Grzech napisał:

Mu chyba chodziło o wcześniejsze konto, a nie GS-a.

Ciekawe w jakim sensie? Wykasowanie postów z pewnością odpada...

Dnia 27.04.2010 o 11:30, Grzech napisał:

A tak abstrahując, Budo kiedyś usuwał całe GSy na życzenie. Jesteś pewny, że to niemożliwe?

Fizycznie możliwe ale...
Jakby komuś na tym baaardzo zależało i miał do tego sensowny powód to można to ewentualnie zrobić tylko trudno mi sobie wyobrazić po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować