Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2010 o 13:29, Arry napisał:

Mam podobny problem do Prry_Coxa, tyle, że u mnie w ogóle nie chce załadować tego na
gramsajta. Pisze, że Gramsajt nie obsługuje danego formatu. Dodam, że robiłem nagłówek
w Gimpie 2.6 i korzystałem z instrukcji do niego przeznaczonej.

Musisz mieć zapisany ten nagłówek w formacie .GIF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 16:10, Perry_Cox napisał:

Tak, odhaczyłem, zahaczyłem, wszystko chyba robiłem i nadal to samo.


Idąc tym samym tropem, bo w sumie mi jeszcze do głowy przyszło, że kolor tła głównej części strony może mieć znaczenia na kolor nagłówka - odhacz jeszcze tam, jeśli tego nie zrobiłeś.
Jeśli to nic nie daje to nie mam za bardzo pomysłu, jeśli z plikiem wszystko jest ok.

@LifeInLie - nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety - w przypadku zapisanie w domyślnym formacie w GIMPie gdy chcę wpakować nagłówek na stronę, to pisze, że "Niedozwolony format pliku." A w przypadku formatu .gif, to mam dokładnie taki sam problem jak Perry_Cox

EDIT: Niesamowite XD Nagłówek nadal jest nieprzeźroczysty ale udało mi się uprzeźroczyścić pole strony z wpisami XD

EDIT2: Jeszcze bardziej niesamowite... Wyłączyłem tak samo obrazek w nagłówku jak i kolor nagłówka i nagle wszystko jest przeźroczyste ;] (Dodam, że ze stroną tak samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Odhaczyłem wszystko w nagłówku (kolor, obrazek) i jest ok, nie wiem jak to możliwe. Mam nadzieję, że tak zostanie i nic się nie spieprzy. I dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem zalogowany na forum, a na moim gramsajcie w Privach mam komunikat:
Zaloguj się, aby wysyłać wiadomości
O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś adres generatorów buttonów subskrybowania na YT, bądź profilu Last.fm, które będzie działało na Gramsajcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy kiedykolwiek ktoś naprawi to cholerne wyłączanie się okna edycji wpisów przy klikaniu na opcja wstawiania obrazków... w ogóle czy ktoś z ekipy odpowiedzialnej za GSy interesuje się tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pierwszym, który sygnalizuje, że przy klikaniu na przycisk "Dodaj obrazej" okno edycji wpisu się wyłącza, a wszelkie wprowadzone zmiany szlag trafia.
Dzieje się też tak czasem przy klikaniu w "zapisz jako szkic" bądź "publikuj".
Dodam, że korzystam z Firefoxa 3.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 21:35, Arry napisał:

/.../


Łoho, widać mam sporego farta. Co do znikających szkiców i publikacji, to słyszałem o podobnych przypadkach, ale z tego co pamiętam sam nigdy z tego powodu nie cierpiałem. Życzę Ci powodzenia w walce o usunięcie tego buga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 22:33, Jackaloppe napisał:

> /.../

Łoho, widać mam sporego farta. Co do znikających szkiców i publikacji, to słyszałem o
podobnych przypadkach, ale z tego co pamiętam sam nigdy z tego powodu nie cierpiałem.
Życzę Ci powodzenia w walce o usunięcie tego buga. ;)

Właśnie się dlatego pytam, czy ktoś z ekipy zajmującej się GSami zagląda do tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie... Godzinne pisanie wpisu poszło na marne, bo po jego "publikacji" zwyczajnie zniknął... Człowiek raz na rok się zbierze, żeby cokolwiek napisać na GSie, a tu takie numery skutecznie zniechęcają przed dalszą publikacją... Ja GramSajtom już chyba podziękuję. Pa!

;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekania ciąg dalszy:
- wywalanie wpisów przy dodawaniu obrazków,
- nawaliło skalowanie obrazków do mniejszych rozmiarów, teraz wstawienie czegoś większego rozpieprza cały GramSajt.

Problemy trwają już jakiś czas. Najwyższa pora się za to zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2010 o 15:33, LESZ3u napisał:

- nawaliło skalowanie obrazków do mniejszych rozmiarów, teraz wstawienie czegoś większego
rozpieprza cały GramSajt.


Spróbuj dodać obrazek w starym edytorze, powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tak mam, że w przypadku starego edytora nie mam opcji powrotu do nowego ani opcji dodania wpisu na sajta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować