Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

A jeszcze jedno.
jak na gs''a wstawić podkład żeby był jeden ciągły a nie przerywany (jak włączam wysrodkuj obraz to nie pomaga) sprawdzałem w wielu rozdzielczościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to się zdarzało wcześniej, ale teraz mam dziwny problem ze wstawianiem utworów zamieszczonych na serwisie wrzuta.pl. Wklejam kod HTML i po zapisaniu wpisu wszytko jest na miejscu, ale kiedy wyedytuję ów wpis np dopiszę jakiś tekst, utwór muzyczny znika. Dziwna sprawa, ze śp imeem i patrz.pl nie było tego problemu.
Tyle jeśli idzie o stary edytor, nowy w przekształca ten kod i w efekcie dostaję bezwartościowy fragment tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie poradzić, chcę zrobić tło pod stronę tak aby się nie przesuwało ale mi nie wychodzi. Już tyle kombinacji robiłem zgodnie z wymiarami poszczególnych części GramSajta, że nie wiem co jeszcze wymyślić. Jakie w końcu mają być te wymiary tła pod stroną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 11:57, crash807 napisał:

Nie mogę sobie poradzić, chcę zrobić tło pod stronę tak aby się nie przesuwało ale mi

Tło pod stroną nie porusza sie, może pomyliło ci się z Główną częścią strony?

Dnia 01.05.2010 o 11:57, crash807 napisał:

nie wychodzi. Już tyle kombinacji robiłem zgodnie z wymiarami poszczególnych części GramSajta,
że nie wiem co jeszcze wymyślić. Jakie w końcu mają być te wymiary tła pod stroną...

Minimalnie 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie ten kod znaleźć? Przy pojedynczych utworach jest na dole ale po utworzeniu playlisty mogę ją tylko odtworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mam na gs''a wstawic laya zeby żeby był jeden wysrodkowany obraz zajmujacy cale miejsce, a nie powtarzające się kawałki (ustawiam wyśrodkuj obraz) i jak zrobić żeby lay się nie przewijał tylko same litery.
No i jak wstawić laya na tło główne żeby to co się nie zmieści było po bokach (tło pod stroną)
A i w jakiej rozdzielczości dokładnie to powinno być ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdzcie na mojego gs''a i powiedzcie co mam zrobić zeby takie dziwne coś mi sie z tłem nie robiło.
Ps. Chce żeby mi sie tylko litery przesuwały al z tym tłem jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no sorki za drugi post ale znowu się tak zrobiło. Spójrzcie na mojego gs''a i powiedzcie co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze walnąć jescze jeden post.
Jak mam muze wstawic bo wstawiam tą z wrzuty w html tak jak tam jest i nic się nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 09:44, 1096 napisał:

Jak mam muze wstawic bo wstawiam tą z wrzuty w html tak jak tam jest i nic się nie robi...

Ekhm ... w układaczu strony wrzucasz sobie taki element jak "własny tekst" - edytujesz go, wklejasz tam kod html z wrzuty "Umieść na stronie HTML:" i zapisujesz. Nie wiem co ty robisz ale u mnie wszystko działa. Może to kwestia przeglądarki ale wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działają Wam GS-y? U mnie po kliknięciu na odnośnik lub ręcznym wpisaniu linku wyskakuje komunikat "Object Moved.
This object may be found here" z hiperłączem, ale jego kliknięcie nic nie daje.

EDIT: OK, wina ciasteczek.

@Isildur - dzięki za info ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem. Po dodaniu wpisu, przemieściło wszystkie elementy gramsajta, pozmieniało czcionki. Spróbowałem usunąć layout, zmienić ustawienie elementów w układaczu strony, ale ten twierdzi, ze wszystko jest na swoim miejscu. W tej chwili wygląda to tak, jak na załączonym screenie: widać inny krój czcionki w jednym z tytułów, przyklejoną "na chama " stopkę na środku strony. Rozebrałem GS na czynniki pierwsze, wyrzuciłem laya, ale nadal bez poprawy :(

20100521205145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresetowałem Tobie gramsajta, ale nic nie poprawiło, spróbuj usunąć w ustawieniach wszystkie moduły i zapisz po tym dodaj ponownie te moduły i sprawdź może poprawi. Jeśli nie pomoże to nie będę umiał pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować