Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Poprostu musisz albo poczekać aż Stroblony będą dostępne dla wszystkich , ale popytać innych forumowiczów czy nie zostało im jakieś wolne kody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie skąd można ściągnąć elementy upiększające stroblona? (np. belki)
Jeżeli nie znacie takiej stronki to chociaż wrzućcie jakieś ładne elementy na forum.

------------------------> http://ja.gram.pl/milten6 <--------------------------
ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, aby tło się NIE RUSZAŁO w ustawieniach ustawiasz obrazek w TLE POD STRONĄ. W pozostałych tłach nic nie dajesz. Tylko pamiętajcie, że na ogół tapety, które dajecie trzeba rozciągnąć do około 135% chociażby w paincie aby nie było widać "przerw" na wyższych rozdzielczościach, w sumie nie wiem jak to wygląda na niższych jak chociażby 800x640.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 19:29, Mistic napisał:

Ostatnia prezentacja mojego gramsajta, więcej modyfikcji nie będzie z powodu problemów tekstów i tła.

Jak zrobiłeś przezroczyste podkładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mowa o tych paskach na którym znajdowały się teksty Moja strona i tak dalej? Poustawiałem po prostu brak belek i tym podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, widzę, że nie dane mi będzie bawienie się Stroblonem przed oficjalną premierą... Cóż, shit happens. Mam tylko nadzieję, że do ferii (połowa lutego :/) dostęp otrzymają wszyscy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować