Zaloguj się, aby obserwować  
TigerXP

Dragon ball - Quiz

6159 postów w tym temacie

>2 picollo gdy gohan zmienil sie w ozaru
Z tego co pamiętam, wtedy księżyca już nie było, a światło emitowało kapsuła kakarotta którą przybył na Ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


spoko ale jak mogli 2 razy zniszczyc księzyc?? odpowiadajci eodrazu na wszystko a nie ze musze sie dopytywac za kazdym razem. ludzie troche samodzielnosci. joke oczywiście ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

genialny zołw zniszczyl księżyc poniewaz nie dał by rady zniszczyc ozaru
a szatan nie zabil ozaru poniewaz gohan miał mu pomuc obronic ziemie przed kosmicznymi wojownikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 21:57, Gourry napisał:

troche przekąbinowałes ^^ bo jak gohan czy vegeta zmienił by się w oozaaru?? prubujcie dalej

Przecież jak gohan się zamianił to nie był naturalny księżyc. Vegeta też nie zamienił się za pomocą naturalnego lecz sztucznego. To zależy o co ci dokładnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 22:01, lis899 napisał:

> troche przekąbinowałes ^^ bo jak gohan czy vegeta zmienił by się w oozaaru?? prubujcie
dalej
Przecież jak gohan się zamianił to nie był naturalny księżyc. Vegeta też nie zamienił się za
pomocą naturalnego lecz sztucznego. To zależy o co ci dokładnie chodzi.



to był naturalny księzyc w mandze jest to wytłumaczone ( ale nie o mange się pytam) więc dlatego jest podchwytliwe ^^ daje 10 minut bo potem schodze z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nikt nie dostaje punktu a odpowiedz pełna brzmi.
najpierw zniszczył go kame-senin w db aby zakończyc transformacje goku w oozaru bo samej małpy nie mógł by pokonac, potem w DBZ piccolo zniszcył księzyc aby zatrzymac transformacje gohana, bo nie miał zamiaru zabijas szkraba. a jak to możliwe?? problem w tym ze to nie mozliwe ^^ to bląd w anime. w mandze wszechmogacy odnawia ksiezyc bodajze za pomoca kul. a w anime to bląd ^^ ^^ ^^

pytanie oddaje i dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 22:14, PRZEMOSAL napisał:

sory blad raditz


Piccolo! Jeśli to prawidłowa odpowiedż to przyznaj mi punkt a pytanie oddaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że Przemosala nie ma na forum, ja jestem pewny swojej odpwiedzi, byłem pierwszy i mineła wystarczająca ilośc czasu przyznaje sobie punkt!

TigerXP + 1

A moje pytanie brzmi jak się nazywał najsilniejszy z siedmiu smoków? Miał skórę koloru białego, a Goku pokonał go dzięki technice Genki-Dama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 11:54, Dante Dy`nei napisał:

\...\

Zapewne chodzi o Yi Xing Long''a (Īshinron/One-Star Dragon).


One -star Dragon. Zadajesz!

Dante Dy`nei + 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może tak.
Jak nazywała się technika polegająca na uwidocznienie słabości przeciwnika siłą woli i kto jej urzywał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:29, Dante Dy`nei napisał:

Jak nazywała się technika polegająca na uwidocznienie słabości przeciwnika siłą woli i kto
jej używał ?


Czy to nie przypadkiem technika Chonoryoku? Była ona wykorzystywana przez Chaoz''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować