Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2009 o 18:38, Qbasmok napisał:

> Mam dwa pytania:
>
> 1) Dlaczego w grze jest tylko jedno miasto? Czy można skądś ściągnąć jakieś?
> 2) Czy można tworzyć swoje własne miasta? Jeżeli tak, to jak?

1. O ile się orientuję to tylko w wersji pirackiej jest jedno miasto ... W oryginalnej
znajdują się obydwa zapowiedziane przez EA.
2. Własnych tworzyć nie można.


Widziałem, że miasto jest niestety u piratów do ściągnięcia.
Co do tworzenia miast... w sumie szkoda, bo fajnie by było popatrzeć na inwencję graczy :> A tak... Szczerze powiedziawszy, to miasta w Simsach 2 bardziej Mi się podobały. Zaś tutaj mamy z nim większą interakcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 20:01, SongoX napisał:

> 1. O ile się orientuję to tylko w wersji pirackiej jest jedno miasto ... W oryginalnej


Bardzo ciekawe. Ja mam oryginał i miałem tylko jedno miasto a drugie musiałem sobie ściągnąć
z EA Store, więc nie wyjeżdżaj mu od razu, że piracką wersję.


Człowieku, najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a dopiero potem, jeżeli faktycznie będzie potrzebne pisanie postów o podobnych charakterze jaki przedstawiłeś. Napisałem ''O ile się orientuję...'' , a nie, że ''na pewno, i lepiej się nie kłóć, bo na pewno mam rację!''. Po drugie, powiedz mi proszę dzielny Brygadzisto, gdzie chociażby zasugerowałem, że może mieć wersję piracką?
Ehh ... szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 21:45, Qbasmok napisał:

> > 1. O ile się orientuję to tylko w wersji pirackiej jest jedno miasto ... W
oryginalnej
>
>
> Bardzo ciekawe. Ja mam oryginał i miałem tylko jedno miasto a drugie musiałem sobie
ściągnąć
> z EA Store, więc nie wyjeżdżaj mu od razu, że piracką wersję.
>

Człowieku, najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a dopiero potem, jeżeli faktycznie
będzie potrzebne pisanie postów o podobnych charakterze jaki przedstawiłeś. Napisałem
''O ile się orientuję...'' , a nie, że ''na pewno, i lepiej się nie kłóć, bo na pewno
mam rację!''. Po drugie, powiedz mi proszę dzielny Brygadzisto, gdzie chociażby zasugerowałem,
że może mieć wersję piracką?
Ehh ... szkoda gadać


No masz rację, sorka. Przyznaję się do błędu, nieuważnie przeczytałem i takie tego skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 22:02, SongoX napisał:

No masz rację, sorka. Przyznaję się do błędu, nieuważnie przeczytałem i takie tego skutki.

A proszę bardzo : )
Pomyłki rzeczą ludzką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 21:25, frozen_fox napisał:

Hejo,
mam taki problem, że pojawił mi się komunikat o niezapłaconych rachunkach i że mam dzień
na ich zapłacenie, a rachunków nigdzie nie ma...


Sprawdz, może któryś z twoich simów schował je do swojego ''schowka'' (czyt. do siebie xd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 21:25, frozen_fox napisał:

Hejo,
mam taki problem, że pojawił mi się komunikat o niezapłaconych rachunkach i że mam dzień
na ich zapłacenie, a rachunków nigdzie nie ma...

Kliknij na skrzynce i opcja zapłać wszystkie rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem Allegro w poszukiwaniu tanich ofert z Simsami 3. Natrafiłem na pewne oferty, mianowicie kupowało się klucz i ściągąło grę przez EA download menagera (czy coś w ten deseń). Cena? Do 60zł.
Przesłałem linka kumplowi który stwierdził, że takie wersje działają tylko przez rok (?), potem są kasowane (czy tam się nie uruchamiają, nie pamiętam). Jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 20:01, SpecShadow napisał:

Przeglądałem Allegro w poszukiwaniu tanich ofert z Simsami 3. Natrafiłem na pewne oferty,
mianowicie kupowało się klucz i ściągąło grę przez EA download menagera (czy coś w ten
deseń). Cena? Do 60zł.
Przesłałem linka kumplowi który stwierdził, że takie wersje działają tylko przez rok
(?), potem są kasowane (czy tam się nie uruchamiają, nie pamiętam). Jak to z tym jest?

Z tego co kojażę to gre można pobierać tylko przez rok ,ale można zgrać se na płytke i instalować i grać dowoli(chyba bo ja niezbyt się na tym znam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 23:49, SpecShadow napisał:

Pobierać? No dobra a z graniem nic? Właśnie o to mi chodzi, czy granie będzie możliwe
i później?


Ale pomyśl, na zdrowy rozum. Pobierzesz grę i co, i myślisz, że po roku grania EA włamie Ci się do systemu i usunie simy ? Bez jaj... Po prostu masz określony czas na pobranie gry, w tym wypadku jest to właśnie ten jeden rok, a grać możesz ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 11:27, Qbasmok napisał:

Ale pomyśl, na zdrowy rozum. Pobierzesz grę i co, i myślisz, że po roku grania EA włamie
Ci się do systemu i usunie simy ? Bez jaj... Po prostu masz określony czas na pobranie
gry, w tym wypadku jest to właśnie ten jeden rok


Nie brałem pod uwagi skasowania bo, jak sam piszesz, trąci to nonsensem. Widocznie była to nadinterpretacja kumpla.

,> a grać możesz ile wlezie.

Takiej odpowiedzi oczekiwałem, thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 22:44, kulfonito napisał:

Może mam głupie pytanie :D Ale czemu mój sim mimo ustawionych 90 dni, żyje już 99 i nie
chce za Chiny umrzeć? :P

Ja bym się cieszył :P
A tak serio, to nie wiem - bug pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 22:56, Kirabaxior napisał:

> Może mam głupie pytanie :D Ale czemu mój sim mimo ustawionych 90 dni, żyje już 99
i nie
> chce za Chiny umrzeć? :P
Ja bym się cieszył :P
A tak serio, to nie wiem - bug pewnie.


Babka zmarła w 92 dniu, a koleś żyje. Chyba go spalę jak dożyje 102 xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2009 o 23:06, kulfonito napisał:

Babka zmarła w 92 dniu, a koleś żyje. Chyba go spalę jak dożyje 102 xDD

Satanista xD
Niech stanie się ogień!
Niech stanie się ból!
BUUUURN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, na zwiastunie gry widziałem takiego brudnego typa co grzebał w śmieciach. Wywnioskowałem, że to bezdomny. Można takowych w grze spotkać? Bo ja na razie samych ideałków (czyli czystych z domem) w mieście spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 19:18, Osiol napisał:

Hej, na zwiastunie gry widziałem takiego brudnego typa co grzebał w śmieciach. Wywnioskowałem,
że to bezdomny. Można takowych w grze spotkać? Bo ja na razie samych ideałków (czyli
czystych z domem) w mieście spotykam.

Chyba nie, ale możesz sobie takiego zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować