Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2009 o 16:57, Andrew_15 napisał:

W zaiązku z tą omnirośliną, to wie ktos gdzie mozna znaleźć jej nasionka ?

Nasionek ona chyba ni ma ale rośnie obok centrum naukowego i trza ją książkami karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 23:15, donard napisał:

> ciah
Mam to samo co ty jak odpale 2 z dodatkami to muli a 3 idealnie chodzi a co do dodatków
to 2 w listopadzie pewnie ujrzymy wraz z 1 stuffem.

przegladajac dzisiaj internet w poszukiwaniu tajemniczego patcha natknalem sie na te niby dodatki i co? i nic nie ma po prostu (a przynajmniej nie te co niby mamy ujrzec ;)), w sklepie ktory dal owe dodatki usunieto wszystko na ich temat, tak jakby ich nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 19:36, Andrew_15 napisał:

Czyli na własnym ogródku nine można jej mieć?

Chyba jednak można ale jak nakarmiłem roślinę rybami śmierci to wyrosły 4 takie same(szukaj nasionek bo owocków ni ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - czy Simsy 3 wymagają do grania płyty w napędzie? I czym są zabezpieczone? Mam ostatnio bardzo niemiłe doświadczenia z grami (oryginalnymi!) i wolę się upewnić czy nie ma tu jakiegoś gfwl, limitu instalek or something...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagają płyty ale wszystko jest spoko, żadnych problemów później z włączeniem itp. tak jak w przypadku GTA IV, zabezpieczone jest tak jak dwójka, kodem seryjnym, a jako dodatkowe oprogramowanie trzeba zainstalować EA Download Manager.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny problem. Gdy próbuję ustawić prędkość na 4, nic się nie dzieje i gra nadal chodzi w normalnym tempie. Strasznie mnie to denerwuje, bo trzeba bardzo długo czekać gdy sim jest w pracy albo śpi. Czy ktoś wie, co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 12:28, witkab napisał:

Mam taki dziwny problem. Gdy próbuję ustawić prędkość na 4, nic się nie dzieje i gra
nadal chodzi w normalnym tempie. Strasznie mnie to denerwuje, bo trzeba bardzo długo
czekać gdy sim jest w pracy albo śpi. Czy ktoś wie, co jest nie tak?


Na 4 ? Maksymalna prędkość jest na 3 jeżeli się nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 12:32, Qbasmok napisał:

> Mam taki dziwny problem. Gdy próbuję ustawić prędkość na 4, nic się nie dzieje i
gra
> nadal chodzi w normalnym tempie. Strasznie mnie to denerwuje, bo trzeba bardzo długo

> czekać gdy sim jest w pracy albo śpi. Czy ktoś wie, co jest nie tak?

Na 4 ? Maksymalna prędkość jest na 3 jeżeli się nie myle.



Jest jeszcze czwarte tempo, tzw. "Supeertempo danej akcji", tyle że właśnie ono nic nie daje. W Sims 2 było to po prostu bardzo duże przyśpieszenie, a tego nie mogę ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciah
4 tempo przyśpiesza tylko daną akcje a na następnej zwalnia do jedynki.Np ustaliłeś kolejność zadań taką: majsterkuj , umyj się itd to wciskasz 4 i przyśpiesza ci majsterkowanie i zwalnia na umyj się.Kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 13:41, donard napisał:

>ciah
4 tempo przyśpiesza tylko daną akcje a na następnej zwalnia do jedynki.Np ustaliłeś kolejność
zadań taką: majsterkuj , umyj się itd to wciskasz 4 i przyśpiesza ci majsterkowanie i
zwalnia na umyj się.Kapujesz?



Rozumiem, ale czwarte tempo ma taką samą prędkość jak trzecie i nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 14:06, witkab napisał:

> >ciah
> 4 tempo przyśpiesza tylko daną akcje a na następnej zwalnia do jedynki.Np ustaliłeś
kolejność
> zadań taką: majsterkuj , umyj się itd to wciskasz 4 i przyśpiesza ci majsterkowanie
i
> zwalnia na umyj się.Kapujesz?


Rozumiem, ale czwarte tempo ma taką samą prędkość jak trzecie i nie wiem dlaczego.

Bo tak zrobili. Jeżeli 4 byłby szybszy to byłoby straszne klatkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować