Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Możesz tez znaleźć w katakumbach.
PS: Pamiętaj ,że jak znajdziesz nasiona nazywają się one nie znana roślina dopiero po wyrośnięciu "pokazuje poprawna nazwę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakaś rzecz, umożliwiająca bezproblemowe granie na starszym kompie?
Edytor simów jak tako chodzi, ale już właściwa rozgrywka nie, i jestem 140 w plecy, a nie mogę grać;/
Oczywiście ustawiałem minimalne detale, itd. ale pamiętam że grałem w Bioshocka, na moim kompie, a on ma SM 2.0.

I dobrze chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Twoja karta graficzna ma 128 MB i obsługuje Pixel Shader 2.0 ?
Co do procka to grę uruchomisz na wolniejszym ale nie będzie zbyt płynnie ona działała...
Najważniejsza jest karta graficzna jeśli nie obsługuje ona Pixel Shader 2.0 to nie uruchomisz jej przynajmniej tak się dzieje na komputerze mojej dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 12:37, dandanieldan napisał:

da sie zrobic w simsach "jaskolke" tak zeby dach przez nia nie przechodzil (chodzi mi
o scianki w dachu na okienka)?

to co znacie jakies metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 13:38, Sh0ck13 napisał:

Następne pytanie;p
Wie ktoś może jak nakarmić zmarłego ambrozja?:P

Wydaje mi się, że trzeba zrobioną ambrozję schować do swojego wyposażenia i gdy spotka się nieboszczyka podarować mu ową ''potrawę'' : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah^^
Odkryłem:P, wystarczy położyć jedzenie na ziemi , a duch sam sobie je weźmie;)
Niestety po "ożywieniu go" nie można z nim rozmawiać ,wsiada do taxówki, idzie na plaże i wyparowuje;p xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka to mój pierwszy post :D Mam problem TS3 strasznie mi sie tna na byle jakich detalach(nawet na najnizszych) a raczej niepowinny.Dodam ze np.Far cry 2 chodzi mi na wszystkich opcjach HIGH i na rozdzialce 1024 na 768 POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 16:41, gfdgfg napisał:

Siemka to mój pierwszy post :D Mam problem TS3 strasznie mi sie tna na byle jakich detalach(nawet
na najnizszych) a raczej niepowinny.Dodam ze np.Far cry 2 chodzi mi na wszystkich opcjach
HIGH i na rozdzialce 1024 na 768 POMOZCIE

A ja dam standardową odpowiedź - sterowniki, directX i patch oczywiście ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 16:41, gfdgfg napisał:

Siemka to mój pierwszy post :D Mam problem TS3 strasznie mi sie tna na byle jakich detalach(nawet
na najnizszych) a raczej niepowinny.Dodam ze np.Far cry 2 chodzi mi na wszystkich opcjach
HIGH i na rozdzialce 1024 na 768 POMOZCIE

Podaj konfiguracje komputera wraz z systemem operacyjnym oraz wersją sterowników od GPU.

Od siebie dodam że niestety The Sims 3 pozostawiły duży niesmak po sobie. TS2 ma już na tyle dużą ilość dodatków (głównie Własny Biznes) że jak patrze na TS3 to te dodatki będą odgrzewanymi kotletami z tymi samymi teksturami nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+ 2.74 Ghz
2 GB RAM 800 Mhz
GeForce 8500 GT 512 DDR2(moze karta nie najlepsza ale tak jak pisalem far cry chodzi bardzo płynnie na wysokich detalach)
System operacyjny Windows XP Sp2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 16:47, gfdgfg napisał:

Sterowniki mam chyba najnowsze v.185 geforce directa tez raczej bo od far cry''a.Ale
patcha niemam skad go pograc?


O ile się orientuje patcha do The Sims 3 jeszcze nie ma :)

Ps. Mogli by wydać patcha poprawiającego wygląd pań tzn. by wyglądały one jak panie a nie faceci. Chodzi mi o to by kobiety simy miały normalne piersi a nie płaska klatkę piersiową jak faceci simy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2009 o 17:07, Isildur napisał:

Ps. Mogli by wydać patcha poprawiającego wygląd pań tzn. by wyglądały one jak panie a
nie faceci. Chodzi mi o to by kobiety simy miały normalne piersi a nie płaska klatkę
piersiową jak faceci simy :P

Masz rację. widać tylko małe górki na klacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:16, gfdgfg napisał:

Naprawde nikt niewie co moze byc ze mi sie tna?? *********%^$%^%$
Nawet ciely mi sie The Sims 2 I czemuuuuu

Osobiście wygląda mi to na problem z kartą graficzną bo o ile 7600 i lepsze w tej serii, 8600 i 9600 maja pamięci DDR3 to te z końcówka 500 i niżej mają bardzo wolne jak na grafikę DDR2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować