Zaloguj się, aby obserwować  
Dawidoskar

The Sims 3

569 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2009 o 13:25, Infes napisał:

Nastolatka z młodym dorosłym nie może się ożenić :> Tak więc trzeba być w tej samym
przedziale wiekowym.

Ale np. Młody Dorosły nie może Dorosłej? Albo emerytki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 15:19, RamiroPL napisał:

Może. Ja jako młody dorosły ożeniłem się z kobitą, która na następny dzień była emerytką.


Mam pytanie. Chcę kupic The sims 3 ale nie wiem czy można mieć tam oddzielnie dwa domy. Chodzi o to czy ja moge mieć dom jednocześnie gdy ma dom moja siostra i żeby było tak, aby po uruchomieniu gry mój dom lub jej był w takim samym stanie jak po wyjściu? Jak w ogóle jest z rodzinami w tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 17:57, Los_Emilos napisał:

Z tego co zobaczyłem to dla każdej rodziny tworzysz oddzielny świat czyli te rodziny
w normalny sposób nigdy się nie spotkają z tego co zauważyłem.


Aha rozumiem. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 żona mojego sima była młodą dorosłą gdy mój sim był dorosły, więc może.
Ale to od kaprysu gry chyba zależy czy simy się mogą pobrać z tego co zauważyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody dorosły z dorosłym może bo to ten sam przedział,powyżej 18nastki. Natomiast dorosły(średniak) z emerytem nie może czy emeryt z nastolatkiem. Ja wiem że ciężko to zrozumieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 18:07, Cirno napisał:

2 żona mojego sima była młodą dorosłą gdy mój sim był dorosły, więc może.
Ale to od kaprysu gry chyba zależy czy simy się mogą pobrać z tego co zauważyłem :D

No właśnie. Ale ciekawe, może pasek "znajomości" trzeba mieć na maksa? Bo mnie na prawdę ociupinkę tylko zostało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie.
Ja miałem z babką cały, i nie chciała wziąć ślubu, a z drugą miałem ~50% i wziąłem z nią bez problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 18:50, Cirno napisał:

No właśnie nie.
Ja miałem z babką cały, i nie chciała wziąć ślubu, a z drugą miałem ~50% i wziąłem z
nią bez problemów :P

Dziwadło. Czyli co, w The Sims 3 nie tylko dodano marzenia i kaprysy simów, ale także kaprysy gry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są może kody na nie starzenie się i na potrzeby zyciowe na maksa ( żeby sim nie był głodny itp.) ?
I czy ktos wie jak zrobić zeby w akwarium mogło pływać więcej niz jedna ryba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 20:54, Andrew_15 napisał:

Są może kody na nie starzenie się i na potrzeby zyciowe na maksa ( żeby sim nie był głodny
itp.) ?
I czy ktos wie jak zrobić zeby w akwarium mogło pływać więcej niz jedna ryba ?


testingCheatsEnabled true/false - ten kod pozwala wpływać na świat gry po przytrzymaniu klawisza shift, żeby wyłączyć potrzeby musisz wcisnąć shift a następnie kliknąć skrzynkę pocztową. Wybierz opcję potrzeby statyczne. Ze starzeniem jest podobnie tylko, że klikamy na sima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej naturanle że nie można z nastolatkiem wziąć ślubu bo jak sama nazwa wskazuje on jeszcze nie jest pełnoletni ;D
Poza tym za niedługo sprawdzę czy młody dorosły nie może z emerytem, bo akurat mi dziecko dorosło, doskonały egzemplarz do badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, gry z roku na rok stają się coraz łatwiejsze i dziwniejsze :D
Ale to fakt, opcje związku powinny być w całkowicie innej zakładce, bo czasem można sięnieźle pogubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwiejsze? Raczej bardziej realistyczniejsze,bo to że w The Sims 2 musiałeś chodzić co godzine do ublikacji to było troszkę nie normalne,no chyba że każdy sim miał problemy z pechęrzem ;) No i w ogóle lepszy interfejs jest według mnie,nie za dużo zmian ale na pewno jest bardziej jak to mówią,"przejrzysty". Swoją drogą ja tam wole iść do szczytowi w karierze i przy okazji mieć jakąś partnerkę ale nie brać z Nią ślubu ani zaręczyn dopiero gdy osiągnę własne cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Moja siostra uwielbia to grę, ma ich całą serie. Obecnie gra w całą serie 2 części tej gry. Teraz dostała na urodziny 3 i chciała by przenieść postać z poprzedniej części do tej nowej. Czy da się jakoś to wykonać ?? Może znacie programy do przerabiania simsów z The sims 2 do The sims 3. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować