Zaloguj się, aby obserwować  
Xantes

Boks - Temat ogólny

375 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2010 o 15:52, Snafu napisał:

Adamek zadeklarował że za rok "będzie gotów, znokautować, jednego z braci Kliczko". No
zobaczymy, czy miał rację.


Bedzie tego starszego probowal pewnie^^
Niech nawet nie probuje, obiją mu łeb i po co mu to.
Tak w ogóle, trener "kliczki" mówil ze jego celem, po haye''u bedzie Adamek;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie podobno na zwykłym Polsacie. A czy orientuje się ktoś, o której mniej więcej zacznie się walka Adamka? Na Telemagazynie jest napisane, że gala rozpoczyna się o 3 nad ranem, ale nie wiem, o której nastawić budzik. Interesuje m,nie tylko walka Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale końcówka była nerwowa.
Adamek może imo zapomnieć o walce z Kliczkami, którzy są wyżsi i ciężsi od wczorajszego pięściarza Granta, który jakby zaatakował od pierwszej rundy i częściej używał prawego sierpa, zakończył by walkę przed czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 18:25, whereismyredsox napisał:

btw Adamek polegnie w 6 rundzie :P

Mało brakło i by padł, gong go uratował ^^
>Adamek może imo zapomnieć o walce z Kliczkami, którzy są wyżsi i ciężsi od wczorajszego pięściarza Granta
Racja, i do tego jeden młodszy od Granta, więc będzie jeszcze trudniej

Ja chętnie bym zobaczył walkę Adamek vs Haye ;]

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest to na co czekałem od dawna Tomasz Adamek - Władimir Kliczko juz we wrzesniu wydarzanie na skale roku.

Ale szczerze nie rozumiem bo Władimir miał walczyc z Hayem .
To co tu jest nieprawdziwe ? Z tego co wychodzi to Władimir stoczy walke i z Adamkiem i Hayem ale tak na pewno nie bedzie .Moze mi ktoś to wytłumaczyc tą systuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czeka nas pasjonująca walka.. Adamek musi się przygotować .. mimo iż do września jeszcze trochu ale minie to jak z bicza strzelił. Walka na ukończonym Wrocławskim stadionie.. z 50k osób. Otwarty plener.. Walka Stulecia nie ma co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 19:54, tylor2 napisał:

> Walka Stulecia nie ma co..

Wiesz ile już było tych walk stulecia w tym wieku? :)


Witam.

Było, było ale wiesz. Adamek niczym wojownik. Pnie się i pnie niszcząc po kolei swoich rywali pnąc się do ostatniego Kliczko ;). Co z tego będzie. Czas pokaże :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dla mnie irytująca jest wiadomość że walka Adamek-Kliczko będzie transmitowana w Polsce i to za obejrzenie będzie trzeba płacić i to nie wiele. ale sam fakt że trzeba aby oglądać irytuje.
Nie chodzi o 10 zł ale o sam fakt:
http://satkurier.pl/news/63025/adamek-vs-kliczko-transmisja-ppv-za-10-zl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wrażenia z walki .Choć nie jestem ekspertem to muszę powiedzieć że oglądało się przyjemnie ale rzeczywiście brakowało jakiś spektakularnych akcji .Byłem pod wrażeniem uników Haye i niestety chyba na tym się skupił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 07:57, Darnok_Rukia napisał:

ale rzeczywiście brakowało jakiś spektakularnych akcji

Też tak to odczuwam. Walka była dość monotonna i wszystkie rundy wyglądały tak samo. Myślałem, że pod koniec bardziej przyspieszą (zwłaszcza Haye) ale nic takiego nie nastąpiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozbawiło w walce jak Haye przewracał sie sam. Wiedziałem ze nie bedzie miał szans w walce z Kliczko. Wiadomo było ze na punkty nie wygra, tylko nokaut by ratował i zaprowadził do zwycieztwa. Bardzo mało ciosów wyprowadzonych w walce. Szkoda ze nie zobaczyłem tego prawego poteznego Władimira który połozył by na deski Haye.

Sądze ze walka Adamka z bratem bedzie ciekawsza niz ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować