Zaloguj się, aby obserwować  
Xantes

Boks - Temat ogólny

375 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2010 o 11:44, SongoX napisał:

Doktor93
Była powtórka dziś rano na Polsacie Sport, od 9.00 do 11.00. Możliwe, że jeszcze dzisiaj
będzie na Polsacie Sport Ekstra.

A dzięki. Szkoda, że w Wyborczej nie pokwapili się poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem an powtórki boksu i wspaniale sie oglądało walkę Angulo - Julio . w 11 rundzie przepiękny nokaut , w ogóle walka świetna. Bardzo szybkie tempo. Oby takich wiele walk.

Gratulacje dla Adamka , teraz czekam na nowego rywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 12:12, karolekx23x napisał:

Mam pytanie czy któraś z polskiej telewizji będzie transmitowała walkę Sosnowski-Kliczko
?


Canal +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 18:21, Budep napisał:

> Mam pytanie czy któraś z polskiej telewizji będzie transmitowała walkę Sosnowski-Kliczko

> ?

Canal +


Czyli nie obejrzę, czemu nie Polsat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 09:13, karolekx23x napisał:

> > Mam pytanie czy któraś z polskiej telewizji będzie transmitowała walkę Sosnowski-Kliczko

>
> > ?
>
> Canal +

Czyli nie obejrzę, czemu nie Polsat.


Bo Polsat nie ma tylu pieniędzy, po za tym by było tak: Runda i reklama, runda i reklama... ;). A chyba będzie możliwość oglądnięcia walki na Ipla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywistym jest, że Sosnowskiemu nie daje w tej walce żadnych szans. Śmiem nawet twierdzić, że Kliczko może wygrać poprzez nokaut, bo pokazał, że jest jednym (jak i jego brat) z najlepszych pięściarzy w Europie. Jeszcze tylko pytanko, o której będzie dzisiejsza walka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę ze chociaż kilka rund przetrwa Sosnowski a może dotrwa do rozstrzygnięcia na punkty. Bo wygrana to jest niemożliwa a jesli by nawet padła to była by to największa sensacja w boksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu hymn Polski odśpiewali z należytym szacunkiem bo po walce pudziana już wszystkiego mogłem się spodziewać.Poza tym myślę że Klitshko da mu przez pierwsze rundy fory by walka była ciekawa wizualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 23:06, benq20 napisał:

W końcu hymn Polski odśpiewali z należytym szacunkiem bo po walce pudziana już wszystkiego
mogłem się spodziewać.Poza tym myślę że Klitshko da mu przez pierwsze rundy fory by walka
była ciekawa wizualnie:)


Hymn podczas walki Pudziana było jedną wilka kompromitacją.Ale dobrze że dziś jest inaczej. Niech Albert wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego się można było spodziewać Klitshko wygrał dokładnie wszystkie dziesięć rund a potem znokautował Alberta Sosnowskiego chodź widział co się dzieje i że już dalej nie próbował walczyć tylko padł po dość mocnym udewrzeniu w głowę.Sama walka była momentami ciekawa ale już od początku ciosy polaka nie dochodziły pozatym widać było że ukrainiec jest znacznie lepszy technicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie na nic więcej nie liczyłem... Teraz niech Adamek przygotowuje się ale tak żeby sobie wywalczył drogę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamek zadeklarował że za rok "będzie gotów, znokautować, jednego z braci Kliczko". No zobaczymy, czy miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować