Zaloguj się, aby obserwować  
Daerdin

Fable: The Lost Chapters

94 postów w tym temacie

Interesują mnie wrażenia osób, które miały styczność z [url= http://www.microsoft.com/games/fable/default.asp]tym tytułem[/url]. Bo z opisów wychodzi, że gra powinna być całkiem przyjemna. Ale oczywiście nie ma to jak wrażenia graczy ;)
I jeszcze jedno. Nie wiecie może czy jest planowane jakieś wydanie w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, soreczki za dziwnie wyglądający link. Myślałem, że podziała ;) Prośba do któregoś moderatora o zmianę w moim poprzednim poście (o ile to możliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś sobie pograłem w Fable i musze powiedzieć, że jestem trochę zawiedziony. Nie tyle chodzi o grafikę czy grywalność. Gra jest bardzo fajna. Tyle, że straszliwie krótka. Gdyby porównywać do świata zwierząt to Fable to mrówka a np. Morrowind to największy sloń jakiego w życiu widziałem. :-) To w końcu duża wada jak na grę RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po prostu strasznie ubolewam nad tym, że Fable nie ma polskiego wydawcy :). Gra zapowiada sie super, recenzje tez sa pochlebne. A i strasznie podoba mi sie ten system rozwoju postaci. Tylko, ze zdobywanie gry droga okrezna wydaje sie byc niewygodne :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ostatnio recke w CDA i musze powiedziec, ze nawet fajnie sie gierka zapowiada. Poczekamy do stycznia/lutego 2006 i sami bedziemy mogli sie przekonac czy bylo warto :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 13:33, Akhor napisał:

Moim zdaniem bedzie to kolejny bez sensowny h&s jak ds czy ds2 :/

Mi Fable bardziej Gothica przypomina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 14:34, BajteK_ napisał:

> Mi Fable bardziej Gothica przypomina :P
Bo taki podobno jest. Polecam recenzje w CDA :).

Sorry ale recki Fable''a nie czytałem w CDA i nie zamierzam kupić CDA tylko dla jednej recki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie zmuszam Cie do kupna CDA ;). Idz do jakiegos saloniku prasowego i przeczytaj :D. Co Ci szkodzi? Albo poszperaj w internecie. Z pewnoscia znajdziesz mnostwo artykulow nt. Fable: The Lost Chapters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no gierka jest świetna ( właśnie przyszła do mnie paczuszka z baardzo drogą grą....ehhh, a mogłem na wydanie oficjalne poczekać )

Walki jest dużo ( jak to w konsolowych produktach bywa ) , ale fabuła fajna.... no i ten humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajna, ale chyba zbyt banalna. Nie trzeba się zbytnio przejmować zapisem, bo bohater przegrać raczej nie może, no chyba, że ktoś nie umie nim wogóle sterować. Nawet jak się nie przyłożymy to i tak powinniśmy wygrać każdy pojedynek. Misje są proste: Obroń farmę, znajdź misia, postój w miejscu 2 min., przynieś grzybki, zaśmiej się, przynieś 4 jabłka, itp. Oczywiście są ze 2 albo 3 questy nieco "ambitniejsze" ale mniej więcej poziom jest taki. Zero wysiłku. A grę można przejść w 15-20 godzin. Świat mały i dość ograniczony, nie ma swobody (np. takiej jak w Gothic, gdzie idziesz gdzie chcesz i jaką drogą chcesz).
Gra oczywiście jest fajna i powinna się podobać większości. Ciekawy jest system rozwoju bohatera i możliwość wybodu ścieżki dobra lub zła, która zmienia jego wygląd i relacje z innymi. Po zapowiedziach jednak spodziewałem się rewolucji a dostałem mniej więcej podobną do innych i znacznie słabszą od Gothic oraz Morrowind grę. W moich oczach nie jest warta 149 zł które za nią dałem. Warta jest 49 zł. Podobna w wielu aspektach do Sudeki a Sudeki kosztowała mnie z CDA niecałe 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować