Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

...
>Jakieś flirto-czaty z pracowniczką public relations. Nie ma to jak stresy w pracy, he he.
...

Filtro-czaty - bo trzeba przemyśleć wszystko co zostanie tu uwiecznione :) Trzeba filtrować wszystko co się pisze. Szkoda że małp ludzi z cdp tu zagląda - może ktoś będzie grał w etherlords 2, może bym powalczył troche z wydawcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 23.11.2005 o 10:57, iro1979 napisał:

Szkoda że mało ludzi z cdp tu zagląda - może ktoś będzie grał w etherlords 2, może bym powalczył
troche z wydawcą ;)


Sorry za błąd - ale o jest koło p a ja za szybko pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 10:58, iro1979 napisał:

...
> Szkoda że mało ludzi z cdp tu zagląda - może ktoś będzie grał w etherlords 2, może bym powalczył
>
troche z wydawcą ;)

Sorry za błąd - ale o jest koło p a ja za szybko pisze ;)

Ale fajnie wyszło ,choć nikt by się nie obraził mam nadzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 10:15, Soleila napisał:

iro- bęcki bym Ci spuściła, ale w Q1. :)


Hehe jaka pewna.
Iro uważaj, bo jeszcze zainstaluje sobie Etherlords II i da mam wycisk na serwerze. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 10:57, iro1979 napisał:

... Szkoda że małp ludzi ...


Za ten przypadkowy(?/!) błąd z literką p masz u mnie kiść bananów.

Tak, oczywiśćie przydałby się troszkę lepszy kontakt z pracownikami CDP. No i oczywiście troszkę zdjęć by nie zaszkodziło (byle nie takich jakie były niedawno "popularne" z członkami LPR czy "Młodzieży WP" czy jak im tam...). Skoro już przy zdjęciach to słyszałem, że niektóre "Złotka" dały się lepiej poznać wiernym kibicom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie państwo (panowie raczej ;P)... Wystarczy jedna wygadana kobieta, a wszyscy szalejecie.. Świetnie się ubawiłem czytając ten wątek :) Ech... stare, dobre forum w najlepszym wydaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

Oświadczam, iż od tej chwili przechodzimy na oficjalny ton rozmowy.

W odpowiedzi na pytanie Użytkownika forum gram.pl informuję, iż siedziba firmy mieści się w Warszawie, przy ulicy Jagiellońskiej. Pracownicy CD Projekt, zatrudnieni.. bla bla. :P

Human - wcale, że nie taka pewna :P To Wy się przechwalacie.

Czasy, gdy regularnie grałam w Kwaka minęły.. jakiś czas temu. Zapewne do pięt Wam nie dorastam, ale.. może warto spróbować zagrać, bo gry to, moim skromnym zdaniem, przede wszystkim niezła forma rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 11:12, CooL_ZeeK napisał:

Patrzcie państwo (panowie raczej ;P)... Wystarczy jedna wygadana kobieta, a wszyscy szalejecie.. Świetnie się ubawiłem czytając
ten wątek :) Ech... stare, dobre forum w najlepszym wydaniu :)

Czy w cdp pracuje więcej wygadanych kobietek , jeśli tak to proszę w tej chwili je zagonić do komputerów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. oficjalny ton... ekhmm..

Szanowna Pani Soleilo (dobrze odmieniłem?),
Zwracam sie do Pani jako do przedstawicielki firmy CDP reprezentującej ww. firmę w tym wątku. Przepraszam w imieniu wszystkich tu zebranych za zbytnie spoufalanie się. Mam nadzieje, że takie zachowanie nie będzie miało tu więcej miejsca.
Pozdrawiam,
Humanghost!

Zbyt oficjalnie? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko do pracowników cdp. Skoro tyle siedzicie na forum to na czym polega wasza praca? Ja wiem że też jestem w pracy ale umnie nikt nie wie co ja tu robię :-P. Bo jeśli wasza praca polega na siedzeniu na forum i jeszcze wam za to płacą (w co niewierzę) to ja też chcę !!! A może Wy macie premię od np.ilości postów,my mamy tytuły a wy kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 11:30, spider88 napisał:

A ja mam takie pytanko do pracowników cdp. Skoro tyle siedzicie na forum to na czym polega wasza praca? Ja wiem że też jestem
w pracy ale umnie nikt nie wie co ja tu robię :-P. Bo jeśli wasza praca polega na siedzeniu na forum i jeszcze wam za to
płacą (w co niewierzę) to ja też chcę !!! A może Wy macie premię od np.ilości postów,my mamy tytuły a wy kasę?


Marzenia, ach marzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 11:38, Soleila napisał:

> A ja mam takie pytanko do pracowników cdp. Skoro tyle siedzicie na forum to na czym polega wasza praca? Ja wiem że
też jestem
> w pracy ale umnie nikt nie wie co ja tu robię :-P. Bo jeśli wasza praca polega na siedzeniu na forum i
jeszcze wam za to
> płacą (w co niewierzę) to ja też chcę !!! A może Wy macie premię od np.ilości postów,my mamy tytuły
a wy kasę?

Marzenia, ach marzenia..


To jest odpowiedź tylko częściowa.Ale się nią zadowolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Human.. Chyba faktycznie trzeba będzie przejść na ten oficjalny ton.
:)

Spider- a jak sobie wyobrażasz naszą pracę? Topic jest o Nas dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 11:12, CooL_ZeeK napisał:

Patrzcie państwo (panowie raczej ;P)... Wystarczy jedna wygadana kobieta, a wszyscy szalejecie.. Świetnie się ubawiłem czytając
ten wątek :) Ech... stare, dobre forum w najlepszym wydaniu :)


Ależ część postów to po prostu prowokacja mająca na celu przyciągnięcie uwagi bardziej za-gra-cowanych pracowników (jeden "jeleń" właśnie się złapał, bez obrazy :)
Oczywiście doceniamy bardzo wkład Sz.P. Soleili (ostatnio oficjalnej, wiadomo kobieta zmienną jest :), ale prosilibiśmy także o wystąpienia innych agentów, co byłoby doskonałym nawiązaniem do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 21:00, Chamberlyn napisał:

> Jeśli można wiedzieć, to która fotka przedstawia Ciebie na tej liście pracowników? :) Tzn. jesteś Agnieszka,
>
czy Joanna? A może żadna z tej dwójki? :)

Pytasz o zdjęcia dostępne pod tym adresem: http://www.thewitcher.com/team.asp
?
Jeśli tak to taki mały hint: to są pracownicy CD Projekt RED, a Soleila pracuje w CD Projekt (z braku laku nazwijmy to
tym właściwym CD Projektem ;))... oczywiście jeśli moje informacje są up-to-date. ;)


Tia, i ja tam jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 11:48, Shan_Ku napisał:

Ależ część postów to po prostu prowokacja
mająca na celu przyciągnięcie uwagi bardziej za-gra-cowanych pracowników<

Ale przecierz o to chodzi prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 12:04, iro1979 napisał:

Czy ktoś z cdprojektu gra w etherlords 2? Bo chciałem sobie zagrać w te karcianke. To była by taka gra integracyjna :)

Kiedyś grą integracyjną był strip poker lub gra w butelkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 11:56, spider88 napisał:

> Ależ część postów to po prostu prowokacja
> mająca na celu przyciągnięcie uwagi bardziej za-gra-cowanych pracowników<
Ale
przecierz o to chodzi prawda ?


Shan_Ku to jest tylko "obywatel" więc czasem nie wie co pisze. W regulaminie kiedyś pisało żeby z nimi grzecznie :) Kiedyś się wyrobi i mu przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 23.11.2005 o 12:06, spider88 napisał:

Kiedyś grą integracyjną był strip poker lub gra w butelkę :-)


To trzeba by się do nich wybrać :P i zagrać w butelkę z wygadanymi pracowniczkami cdp.
PS: Ja chciałem pograć z domu, bo też jestem zmęczony jak wracam po pracy. Zresztą w mojej głowie zrodził się chytry plan grania z wpływowymi ludźmi. Np. politykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować