Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Wiesz, że temat przez chwile się nazywał "Czy ktoś zauważył że dzisiaj nie ma nikogo z cdp - ptaszki, śnieg itd." :P fajnie no nie? Sam zaproponowałem :) Teraz jednak lepiej się nazywa, ale jak zobaczyłem tą nazwe co zaproponowałem to się tak głośno śmiałem w pracy że wszyscy patrzyli się na mnie jak na uchyniętego hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 09:09, iro1979 napisał:

Wiesz, że temat przez chwile się nazywał "Czy ktoś zauważył że dzisiaj nie ma nikogo z cdp - ptaszki, śnieg itd." :P fajnie
no nie? Sam zaproponowałem :) Teraz jednak lepiej się nazywa, ale jak zobaczyłem tą nazwe co zaproponowałem to się tak głośno
śmiałem w pracy że wszyscy patrzyli się na mnie jak na uchyniętego hehe.

Ale jaja ktoś mi zmienił nazwę tematu, ale lepsza jest :-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 09:09, iro1979 napisał:

Wiesz, że temat przez chwile się nazywał "Czy ktoś zauważył że dzisiaj nie ma nikogo z cdp - ptaszki, śnieg itd." :P fajnie
no nie? Sam zaproponowałem :) Teraz jednak lepiej się nazywa, ale jak zobaczyłem tą nazwe co zaproponowałem to się tak głośno
śmiałem w pracy że wszyscy patrzyli się na mnie jak na uchyniętego hehe.


:)))

A co to "uchynięty"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 23.11.2005 o 09:45, Soleila napisał:

A co to "uchynięty"?
:P


Nie wiesz? To taki troche inny, "nienormalny" z tym że tak troche delikatniej powiedziane żęby o sobie qlawo nie mówić :) Jeszcze inaczej - człowiek z odchyłami (pochodzi od słów uchybienie i pier...lnięty) to taki neologizm ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 09:57, iro1979 napisał:

Siedzisz czasem w domu na forum? Bo wczoraj cię widziałem koło 18:00 ale nie wiem czy jeszcze w pracy byłaś ;)


W pracy byłam jeszcze Panie Uchynięty. Czasem w domu zaglądam na forum, ale najczęściej nie mam już siły i .. gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 23.11.2005 o 09:58, Soleila napisał:

W pracy byłam jeszcze Panie Uchynięty. Czasem w domu zaglądam na forum, ale najczęściej nie mam już siły > i .. gram :P


Tak myślałem, że nie chce ci się forumować w domu. Ja robie tak samo. W domu zaglądam na forum 3-4 razy na 5 minut, a poza tym gram.
PS: W co grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 10:06, Soleila napisał:

Dlaczego Pająku?:D

Zaraz wpadnie TYHE i zrobi porządek.

Ps. Ostatnio WoW :]

Nie wiem ale atmosferka taka coraz gęstrza :-)) wiesz co robisz w domciu , w co grasz itp , nic do tego nie mam nawet fajnie ale chyba .... sam nie wiem co mam napisać, głupio mi przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 23.11.2005 o 10:06, Soleila napisał:

Ps. Ostatnio WoW :]


Szkoda. Bo byśmy sobie pograli, chyba nie grałem jeszcze z pracownikiem cdprojektu. A wow''a nie mam bo jest drooogi (chyba dużo zarabiacie :P), myślałem że masz może Joint Operations lub etherlords 2. Lub chociaż Dawn of War - mam od niedawna - więc może byś mi bęcki spuściła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pająku, Wy sporo o sobie na forum mówicie, prawda? :)
Forum jest dla Was ale i dla Nas. Topic w sam raz, moim zdaniem.

iro- bęcki bym Ci spuściła, ale w Q1. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zmieńcie temat na prywatny plac zabaw iro i Soleili ;)
A tak w ogóle to wiem do czego zmierzasz. Chcesz wciągnąć pracownika cdp w jakąś gierę, żeby go sprać i potem się chwalić na forum, a że mamy tu przedstawiciela płci pięknej to myślisz że Ci łatwo pójdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 10:18, Budo napisał:


Zmieńcie temat na prywatny plac zabaw iro i Soleili ;)
A tak w ogóle to wiem do czego zmierzasz. Chcesz wciągnąć pracownika
cdp w jakąś gierę, żeby go sprać i potem się chwalić na forum, a że mamy tu przedstawiciela płci pięknej to myślisz że Ci
łatwo pójdzie ;]



Budo- zapraszamy do romowy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 23.11.2005 o 10:15, Soleila napisał:

iro- bęcki bym Ci spuściła, ale w Q1. :)


Też myślałem o jakiejś strzelance - jednak nie mam Q1 a byłem dobry może nawet bardzo, grałem w qłeja długo. Potem przyszedł czas na ut i nawet w klanie byłem (DFP*, ale tylko jeden dzień bo przeszedłem do troche słabszego NFF*).

DFP - dragons from poland (najlepszy klan w polsce z Pawłem Breczko na czele - najlepszy Polak w UT)
NFF- nali fruit farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 10:18, Budo napisał:


Zmieńcie temat na prywatny plac zabaw iro i Soleili ;)
A tak w ogóle to wiem do czego zmierzasz. Chcesz wciągnąć pracownika
cdp w jakąś gierę, żeby go sprać i potem się chwalić na forum, a że mamy tu przedstawiciela płci pięknej to myślisz że Ci
łatwo pójdzie ;]


Hehe czytasz w moich myślach - E2 byłby do tego doskonały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie do tematu, by dowiedzieć się czegoś o dzięciołkach, które stukają po drugiej stronie i co zastaje? Jakieś flirto-czaty z pracowniczką public relations. Nie ma to jak stresy w pracy, he he.
Mój wniosek naukowy – dzięciołki to też ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować