Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Ludzie z CDP - jacy są, gdzie są i czy ktoś ich widział? :)

3472 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2006 o 11:12, Kamil.i.Maciek napisał:

Swoją drogą trzymaj linka poszukiwaczu przygud ;)==> http://www.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=3228&a=2


A niech to przygoda przygoda każdego nooba szkoda x], dosłownie sorry za tak makabryczny błąd ortograficzny ;), ale jednak siedzenie nad Homm5 i ciągła bitwa Aniołami przez neta do 3 rano daje się we znaki :P
Ide dalej zakuwać Homma póki gorący :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 09:33, Soleila napisał:

Na urlop się wybieram, ale króciutki, a nie odpowiadam, bo... SZEFU PATRZY kurczę. Ale Wy niedomyślni
;>


Aż tak Was Tuddy przycisnął? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wysłałem maila do CDP o dodtałem coś takiego jako widomość zwrotną :
Witaj,
dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Twoje pytanie zostało wysłane do działu obsługi klienta. Postaramy się odpowiedzieć, w możliwie najkrótszym czasie. Ponieważ zgłoszenie wysłałeś w trakcie weekendu, odpowiedzi spodziewaj się nie wcześniej niż w poniedziałek. Gdyby jednak zgłoszony przez Ciebie problem wymagał więcej czasu na rozwiązanie, poinformujemy Cię o tym.

No no , przedłużony weekend ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem,... po jednym egzaminie ustnym... i zakówam na kolejne... początek rano od 8:00 więc od czasu zerknę co tu porabiacie :P Ech 2 dni cierpienia jeszcze...
Ech mam nadzieję że jakoś przeżyję w weekend i będę odsypiać w poniedziałek... wiec nic mi nie zgłaszać ok :) nie ma żądnych problemów z grami... nie bierzcie tego poważnie to lekkie przemęczenie od tej całej nauki.

Tzrymajcie kciuki za mnie w week...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 23:42, Akashi napisał:

Jestem,... po jednym egzaminie ustnym... i zakówam na kolejne... początek rano od 8:00 więc
od czasu zerknę co tu porabiacie :P Ech 2 dni cierpienia jeszcze... Ech mam nadzieję że jakoś
przeżyję w weekend i będę odsypiać w poniedziałek... wiec nic mi nie zgłaszać ok :) nie ma
żądnych problemów z grami... no dobra to lekkie przemęczenie od tej całej nauki.


Szczerze Ci współczuję. Ale pamiętaj, że zawsze może być gorzej. ;)

Dnia 30.06.2006 o 23:42, Akashi napisał:

Tzrymajcie kciuki za mnie w week...


Oczywiście, że będziemy. :) Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szczerze Ci współczuję. Ale pamiętaj, że zawsze może być gorzej. ;)
Jak sprawdzę w poniedziałek skrzynkę odbiorczą, to będzie trzeba R''ke wzywać tak się ucieszę :)
Dobra ide spać o 4 wstaje i zakówam dalej...

Dziękować nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 23:49, Akashi napisał:

Dziękować nie będę :P

I tam, przesądy :P. Ja dziękowałem i jakoś mi to bardzo nie zaszkodziło (chyba :P).
No, ale życzę powodzenia i kciuki będę trzymał. A i jeszcze miłej nauki, o ile to w ogóle możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem do domu na sekundke by sie napic i cos zjesci i lece dalej jak na razie 2 egzaminy za mna i to BARDZO przyzwoicie wiec chyba działa wasze mentalne wsparcie...

Dobra odezwę się wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 13:12, Akashi napisał:

Wpadłem do domu na sekundke by sie napic i cos zjesci i lece dalej jak na razie 2 egzaminy
za mna i to BARDZO przyzwoicie wiec chyba działa wasze mentalne wsparcie...

Dobra odezwę się wieczorem :P


Szanowny Akaszi!!!

Czy wisz może jaki stopie.ń jest po przewodniczącym i czy możesz nam powiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy z CDP i Moderatorzy na pewno to wiedzą. Ale raczej nikomu tego nie zdradzą ;) Nie masz co nawet próbować. Do tego dojdzie się samemu. I w najbliższym czasie (+- 2 miesiące ;) się to ujawni. Wystarczy trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh… Powiedzieć mogę tyle, że zostały mi już tylko 2 egzaminy za 2 tygodnie i jeden referacik.

Chwalić się nie będę przez skromność ale muszę sporo sake przywieść psorom:P
Nawet nie myślałem, że sesja może być tak przyjemna aczkolwiek jak to mówią nie chwal dnia przed zachodem. Tak więc jak za 2 tyg pójdzie tak dobrze jak teraz to na przyzwoite stypendium mogę liczyć :)

Ogromne dzięki za wsparcie mentalne POMOGŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 21:51, Akashi napisał:

Ogromne dzięki za wsparcie mentalne POMOGŁO


No widzisz. ;) Zawsze zwracaj się do nas, jak będziesz potrzebował wsparcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem upaly ,testy chata ,udary słoneczne , sesje ,wczasy ale żeby wszystkich wywiało ??
Wszyscy obrali chyba kierunek Mazury, Morze , ciepłe krainy ;D
Eh drogie CDP może ktoś się ujawni kto stoi na posterunku i trwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę udzielić takiej informacji

Poważnie mówiąc wszyscy jeszcze żyjemy, no fakt coraz bliższe wakacje i oczywiście plany związane z nimi wysuwają się powoli na pierwszy plan… a piekielne słońce odbiera siły i chęci do życia sprowadzając na ziemię.
Mogę powiedzieć, że na mnie możecie liczyć do sierpnia potem znikam na troszkę, bynajmniej planuję :) Aczkolwiek na razie priorytetem są najbliższe 3 egzaminy w week, a dopiero po nich zaczną się rozmyślania nad wakacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować