Zaloguj się, aby obserwować  
KoD997

2007 ROK - CO ZAMIERZACIE W NIM ZMIENIĆ, CZEGO SIĘ SPODZIEWACIE?

37 postów w tym temacie

kobieta* - potrzebuję KOBIETY! ale która by mnie tam chciała...
upgrade kompa - pod koniec 2007 - KONIECZNIE!
nabrać więcej ciała - MIĘŚNIE!! KONIECZNIE!!
zarobić trochę kasy - nie wiem na czym, ale KONIECZNIE!!


* - pranie, gotowanie, sprzątanie mojego zapuszczonego pokoju, łechtanie mojego Samczego Ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1Mrocznego Mesjasza
2Dodatku do Gothica 3
3 Drugiego dodatku do Bitwy o Śródziemie 2
4Upgrade sprzętu
5Angielskiej premiery siódmego tomu Harrego Pottera
6 3 serii LOST (przynajmniej siódmego odcinka w Ameryce )
Z tych mniej realnych ale mozliwych :)
7Wygranej w totolotka ;) (przynajmniej 10 000 000 ;))
8 Dodatkowej głowy (a przynajmniej drugiej pary rąk ;)
9 Więcej newsów o KotORze III

To chyba tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Kupić laptopa
-Kupić konsolę next-gen.
-zdać do gimnazjum
-Zostać grafikiem na poziomie połprofesjonalnym, i nauczyć się w stopniu zaawansowanym Photoshopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 00:43, Azrathel napisał:

kobieta* - potrzebuję KOBIETY! ale która by mnie tam chciała...


Któraś cię tam zechce, jakaś się znajdzie, prędzej lub później, nie martw się...

Dnia 01.01.2007 o 00:43, Azrathel napisał:

upgrade kompa - pod koniec 2007 - KONIECZNIE!


Czemu akurat wtedy? Ale życzę ci tego z całego serca, wiem, co to znaczy...

Dnia 01.01.2007 o 00:43, Azrathel napisał:

nabrać więcej ciała - MIĘŚNIE!! KONIECZNIE!!


O taaaak, też trzeba poćwiczyć... :D. Żeby w lecie nie było przypału na plaży :D.

Dnia 01.01.2007 o 00:43, Azrathel napisał:

zarobić trochę kasy - nie wiem na czym, ale KONIECZNIE!!


Popieram :D

Dnia 01.01.2007 o 00:43, Azrathel napisał:

* - pranie, gotowanie, sprzątanie mojego zapuszczonego pokoju, łechtanie mojego Samczego Ego.


Niezłe masz wymagania względem kobiety ;]. Mi wystarczy, żeby była :D. Mógłbym przy niej nawet milczeć, ale żebyśmy byli razem... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2007 o 00:45, JayC napisał:

Któraś cię tam zechce, jakaś się znajdzie, prędzej lub później, nie martw się...

jak będę w totalnej desperacji, to się porządnie upiję i oświadczę pierwszej lepszej spotkanej na ulicy babce - a nuż to będzie Ta Jedyna? ;)

Dnia 01.01.2007 o 00:45, JayC napisał:

Czemu akurat wtedy? Ale życzę ci tego z całego serca, wiem, co to znaczy...

ooo nie chce mi się nad tym teraz rozwodzić - poza tym to nie ten temat raczej ;]

Dnia 01.01.2007 o 00:45, JayC napisał:

O taaaak, też trzeba poćwiczyć... :D. Żeby w lecie nie było przypału na plaży :D.

o to to - koks koks i jeszcze raz koks!

Dnia 01.01.2007 o 00:45, JayC napisał:

Popieram :D

no baa!

Dnia 01.01.2007 o 00:45, JayC napisał:

Niezłe masz wymagania względem kobiety ;]. Mi wystarczy, żeby była :D. Mógłbym przy niej nawet
milczeć, ale żebyśmy byli razem... :D.

nie ma to jak milczenie w przyjaznej atmosferze, co? popieram zdecydowanie - wolę to, niż żeby mi miała trajkotać nad uchem ;) ale żeby przynajmniej BYŁA... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie, dla mnie, rok szczególny. Wejdę w końcu na upragniona drogę pełnoletności (całkiem niedługo, bo już za 5 tygodni !!!), będzie to też ostatni rok przed ważnym wydarzeniem, jakim jest przystąpienie do matury już w 2008 roku. Zapewne jeszcze w tym roku, czli w 2007 będę zaczynał zdawać egzamin na prawo jazdy ;)

Tak, więc czeka mnie sporo w tym roku, mam nadzieję, że zacznie się udanie i podobnie skończy.

Wam też życzę by ten Nowy Rok 2007 był dla Was rokiem szczególnym.

Chciałbym w tym miejscu serdecznie pozdrowić kilku bardzo bliskich mi forumowiczów: WorldWar3PL, Adham, wdowiakm, Adam k., Speedraid/MARCOS, deih, cinus`, A-Cis, barteg (do marca ban na GG :P), Noxbi, Baal Namib, Azrathel, Barteg Dudek, YahooPL, Carl92, Cossack777, Don Lizak, el-coyote, Krakers16, lis899, Luke Shadow, Monastor, Lurynowicz, Markus89, PsychoMan, rolek85, paweusz, Vaxinar, Saref, Sephirath, Probos oraz całej reszcie, całemu moderatorstwu oraz pracownikom CD-Projekt, bez których to forum by nie istniało.

Szczerzę dziękuję za spędzony tu czas w 2006 roku, z którego nie żałuję ani sekundy. Mam nadzieję, iż 2007 bedzie rokiem jeszcze dla lepszym dla naszej GRAMowej społeczności :)

DOSIEGO ROKU ŻYCZYŁ ==> szerszeń45

(chlip, aż mi łezka wzruszenia się pojawiła na twarzy ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 00:49, Azrathel napisał:

jak będę w totalnej desperacji, to się porządnie upiję i oświadczę pierwszej lepszej spotkanej
na ulicy babce - a nuż to będzie Ta Jedyna? ;)


Aż tak źle nie będzie, nie martw się. Porozglądaj się, może Ta Jedyna to twoja znajoma ze szkoły? Ja chodziłem do jednej szkoły z Tą Jedyną dwa lata i dopiero teraz mogłem się z nią poznać... :D.

Dnia 01.01.2007 o 00:49, Azrathel napisał:

o to to - koks koks i jeszcze raz koks!


Nie no, wiesz, jak już coś robić to proponuję wysiłek fizyczny i ćwiczenia, nie żadne bułgarskie sterydy :D.

Dnia 01.01.2007 o 00:49, Azrathel napisał:

nie ma to jak milczenie w przyjaznej atmosferze, co? popieram zdecydowanie - wolę to, niż żeby
mi miała trajkotać nad uchem ;) ale żeby przynajmniej BYŁA... ;)


Wiesz, niechby nawet trajkotała (mam nadzieję, że chodzi po prostu o ożywioną rozmowę), ale żeby było z kim potrajkotać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NA "+":
-Kupić X360
-Żeby udało się ze stroną moją
-Żeby dziewczyna, która mi się szalenie podoba wreszcie zerwała z chłopakiem (który jest niezłym palantem tak przy okazji)
-I wszystko to o czym nie pamiętam ... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Kupię sobie to pieprzoną gitarę do GH
-Będę grzecznym chłopcem? ee na pewnie nie ;f
-Zarobie jakiś szmal, choćbym miał kogoś zabić, zarobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Ja spodziewam się, że ten rok przyniesi wiele na rynku gier komputerowych. W życie wejdzie fotorealizm, czyli jak dobrze znbany DirectX 10. Planuję wiecej czasu spędzać z rodziną i polepszyc swoje zachowanie. Szczególnei takze kupować więcej gier. I to na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-upgrade kompa
-nowy bike trza zakupic
-kilka tytulow tez pewnie wpadnie
-miec co najmniej srednia 4,0 na swiadectwie
-i jakbym sie zalapal do jakiegos klanu CS S nie byloby najgorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pijany zaczenisz sie oswiadczac kobietom to na izdebce skonczysz:)
A ja wedlug mojego doswiadczenia widze, ze najlepiej wychodzi czlowiek jak nie stara sie znalezc an chama, jak sie czeka az sie spotka taka o ktorej powiemy ze to moze byc ta to te oczekiwanie szybciej mija:)

Lepiej samemu dobrze gotowac i zauroczyc tym ta jedyna niz liczyc na to ze ona bedize kucharka:)

Dnia 01.01.2007 o 00:49, Azrathel napisał:

nabrać więcej ciała - MIĘŚNIE!! KONIECZNIE!!

kojarzy mi sie z kreowana postawa popkultury wiec wole chodowac deerceps:D

Zreszta jak spiewal keidys jeden jegomosc - bo chodzi o to zeby bylo milo, ale nie azdy to wie, bo chodzi o to zeby bylo milo, ale nie kazdy to czuje:) wiec zeby nam wszystkim bylo milo
Troche ie na temat bo zyczenia sa chyba gdzies indziej... ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:
Zdać na prawko 15 stycznia
Dobrze się bawić na studniówce
Zdać maturę
Dostać się na studia
Znaleźć dziewczyne
Znaleźć pracę na lipiec-październik
Nowy komp
Samochód własny
+ znowu kontynuować dobrą passę wygrywania w konkursach wszelakiej maści ( w grudniu łącznie wygrałem nagrody za 2000zł)

Trochę tego jest ale mam nadzieję że uda mi się to osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest znaczna różnica mięcym tym co bym chciał a co zrobię :P Plany są następujące:
- Upgrade PCta (miałem to zrobić w lutym zeszłego (już) roku...)
- Zakup: Next-Gena (prawie na pewno PS3), większego akumulatora do PSP (muszę codziennie ładować, bo wytrzymuje tylko 6-7h gry), nowych gire na wszystkie platformy
- No, mieć dobre oceny (jak Bozia da, bo czas na granie musi być, a do nauki mi się siadac nie chce :P)
- Może jakaś dziewoja by się zdała :D
- Nauczyć się w miare spokojnie jeździc samochodem... ^^''
No i to chyba tyle... Co jest postanowieniem (i ma być wypełnione) a co jest założeniem pozostawiam do własnej interpretacji, mogę podpowiedzieć że 1 i 2 punkt będę realizował z całą siłą i zapałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować