Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek do Gothic 3 prawie oficjalnie!

114 postów w tym temacie

Żeby tak ten dodatek(o ile zostanie wydany) zmniejszył wymagania sprzętowe. Pożyczyłem od przyjaciela tę grę i mi nie chciała się włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 22:40, SKIL napisał:

Ja myślę, że patch ( ten co optymalizuję silnik gry ) będzie na tej płycie wraz z dodatkiem...



Sądzę, że raczej zaktualizuje pliki gry ( te większe ;), więc i patch nie będzie potrzebny. Oby :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, mam nadzieję , że dodatek będzie lepszy od sławetnej "Nocy Kruka" do "dwójki". Oby pousuwali błędy, zwłaszcza ten piekielny rag roll i inne buraczki. I optymalizacja silnika by się przydała. I krotory-wierzchowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:32, Arencik napisał:

kolejna część gry
kolejne bugi


Jasnowidz sie znalazł.

Bardzo się ciesze że będzie dodatek :D Licze że poprawia tymrazem kod gry i wiele innych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś informacje o dodatku :) oby tylko niebyło tam tych bugów i zmniejszyli wymagania. Ja gram na komputerze z 2 Gb RAM''u, dwurdzeniwym procesorze Core 2 Duo i karcie graficznej GeForce 7950 GT z 512mb pamięci i na max detalach ze wszystkimi bajerami i schaderami 3.0 się czasami tnie ;/ takiej gry jeszce niebyło :P mam nadzieję że dodatek to poprawi. I oby pojawiły się w dodatku Niezbadane Krainy i Wyspy Południowe a i jeszce mam nadzieję że pojawią się konie lub Krotory :D a ci z PB powinni się postarać bo G3 to gra moim zdaniem wspaniała ale mogłaby być jeszcze lepsza, i gdyby popracowali nad tym dłużej a niebyło by tyle błędów to by było super :D

Pozdro dla fanów Gothica ! Gothic RULEZZZZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzchowce to jedna rzecz która w dodatku oprócz nowych krain mogła być dla mnie,fajnie jak by wprowadzili że można do Khorinis wrócić i na wyspy południowe popłynąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miła wiadomość... Mam tak cholerny tydzień (bo m.in komp cały czas w serwisie, a ja z kafejki muszę pisać), że staram się cieszyć z każdej rzeczy dla poprawnienia humoru. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki będzie tytuł i kiedy wyjdzie. I co nowego wymyślą piranie. Może się zainteresuje chociaż nie wiem bo Gothic 3 mnie zawiódł i moich oczekiwań nie spełnił. Tak jak Oblivion zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Sami autorzy mówili że G3 powinien być wydany 3 miech póżniej, więc połowa postów w komputerowym świecie jest dedykowana JoWoodowi. A jak czytam że do dodatku zwykle zabierz się kilku(!)osobowa ekipa programistów to jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że zamiast questów, itemów i nowych terenów czas na nie poświęcą optymalizacjii (a jak czytałem ogromna większość PB na swoiste wakacje wyjechała). A poza tym wątpię, że wydawca (skoro poszedł na szybką kasę z podstawką), teraz da czas na dodatek, który jeszcze zamiast na nowościach ma się opierać na wykopkach buraków i innych śmieciów, bo by musiał się nazywać np. ''Powrót do lepszej przeszłości'' albo ''Burakom stop!''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro będzie dodatek to pużniej bendzie jakaś nowa edycja gothic 3 z dodatkiem.ale trzeba troche poczekać i nawet dobrze bo narazie mam za słaby komputer.ciekawe jakie nowe gildie i doliny no i bronie oraz artefakty i nie będe wymieniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek zakupie na pewno, jestem zagorzałym fanem tej serii jednakże niech autorzy się nie spieszą tak jak to było z częścią trzecią, bugi bardzo psują zabawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:39, Mojok napisał:

Ciekawe co wniesie nowego dodatek do gry ,ciekawe czy beda jakies nowe tereny?


Fama mówi że wyspy na południowym wschodzie ale nie jestem do końca pewien czy tym plotkom można ufać...
Swoją drogą mam nadzieje że będzie to lepiej dopracowane i zręczniej wplecione niż Noc Żuka ;) Hmmm a ciekawe jaki będzie tytuł ... Gothic 3 Dzień Wrzoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:45, skaybay napisał:

Swoją drogą mam nadzieje że będzie to lepiej dopracowane i zręczniej wplecione niż Noc Żuka...

Dla mnie Noc Kruka został świetnie wpleciony w podstawkę. Dodatek był (i jest nadal) fenomenalny i nie wiem co ci się w nim nie podoba. Może to, że pozoim trudności się zwiększył... nie wiem... Fakt, faktem było o wiele trudniej ale zaostrzało to rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:08, gothicsheep napisał:

> Swoją drogą mam nadzieje że będzie to lepiej dopracowane i zręczniej wplecione niż Noc
Żuka...
Dla mnie Noc Kruka został świetnie wpleciony w podstawkę. Dodatek był (i jest nadal) fenomenalny
i nie wiem co ci się w nim nie podoba. Może to, że pozoim trudności się zwiększył... nie wiem...
Fakt, faktem było o wiele trudniej ale zaostrzało to rozgrywkę.


Chodzi mi o to że granice między dwójką a Nocą kruka widać gołym okiem wprawdzie tylko w głównym wątku fabularnym bo poboczne ładnie się ze sobą "splotły" ale nadal pozostaje to grubymi nićmi szyte. Przy okazji sam fakt pojawienia się kruka jest mozno niedorzeczny ponieważ własnoręcznie go możemy zabić w czwartym rozdziale jedynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować