Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Podziwiam wasz talent. W wieku lat dwóch ja też przejawiałem talent plastyczny - umiałem narysowa ć coś, co osobie o dobrej wyobraźni przypominało samochód. Tylko na tym etapie się zatrzymało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 21:09, lampak napisał:

Podziwiam wasz talent. W wieku lat dwóch ja też przejawiałem talent plastyczny - umiałem narysowa
ć coś, co osobie o dobrej wyobraźni przypominało samochód. Tylko na tym etapie się zatrzymało
:P


Van Gogh odpowiadal na glosy krytykow (ze maluje jak dziecko), ze 20 lat zajelo mu nauczenie sie malowac jak dziecko. Podobno kazde dziecko to artysta doskonaly, o umysle nie skazonym..niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 16:09, Astmatyk napisał:

Co znaczy "kiedy"? w tej chwili ! :D . Czekamy jeszcze na wehikul Yarra i ktos podaje nastepny
temat. Prztydaloby sie wiecej ludzi zachecic do roboty. Narzucanie tematow to swietny sposob
na skillowanie rysunku.


Heh, nie zrozumiałeś pytania :) Pytałem, kiedy można się podłączyć pod tą maszynę??
Ja za rysowanie się nie biorę. Jak bym to zrobił i tu wkleił to by wam ekrany popękały w monitorach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mooże rysunek jaiegoś dzikiego zwierzątka a w tle na przykład sawanna albo jakiś las :) ?? (lubie patrzeć na rysunki zwierząt :D szczególnie ze sama nie umiem rysować :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 22:41, natkasuper1 napisał:

Mooże rysunek jaiegoś dzikiego zwierzątka a w tle na przykład sawanna albo jakiś las :) ??
(lubie patrzeć na rysunki zwierząt :D szczególnie ze sama nie umiem rysować :P )


Z kamera wsrod zwierzat to nie moja broszka, ale co tam sprobowac mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 00:17, Astmatyk napisał:

> Mooże rysunek jaiegoś dzikiego zwierzątka a w tle na przykład sawanna albo jakiś las :)
??
> (lubie patrzeć na rysunki zwierząt :D szczególnie ze sama nie umiem rysować :P )

Z kamera wsrod zwierzat to nie moja broszka, ale co tam sprobowac mozna.


Człowiek uczy się przez całe życie :D (także rysować to czego nie umie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, to jak z tym? Rysujecie coś na "polecenie" czy nie? Skoro nie chcecie zwierząt to może coś w stylu "wszystko jedno co byle by wyglądało ciekawie", a jak nie to już sami myślcie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde balas! Oglądam te wasze prace i oglądam, oglądam i stwierdzam, że rysujecie cholernie zarąbiście! A na dodatek stylem realistycznym. Też lubię sobie rysować, a nawet mam swój webkomiks, ale poziomem graficznym nie dogania Waszych prac. W każdym bądź razie pokaże Wam moje prace (sorry, że żółta kartka, ale kiedy rysowałem te dwie prace to wpobliżu innych kartek nie miałem :] ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 09:49, BlackTemplar napisał:

Tiaa... niezle, oto dwie moje starsze prace, niestety nowszych nie zamieszcze, skan mi wysiadl...


Szkoda, ze Space Marine zrypany z grafik Games Workshopu, bo robi dobre wrazenie. Ale coz, od czegos trzeba zaczac a przerysowywanie cudzych prac to dobry start na wyrobienie wlasnego stylu. Dobra robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 14:50, Astmatyk napisał:

> Tiaa... niezle, oto dwie moje starsze prace, niestety nowszych nie zamieszcze, skan mi
wysiadl...

Szkoda, ze Space Marine zrypany z grafik Games Workshopu, bo robi dobre wrazenie. Ale coz,
od czegos trzeba zaczac a przerysowywanie cudzych prac to dobry start na wyrobienie wlasnego
stylu. Dobra robota


hmmm... zrypany z figurki... nie z grafiki... gdyby byl z grafiki nie popelnilbym bledu z prawym naramiennikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz znizylem sie do przerysowywania... to byl bodajze rysunek power armora z fallouta 1 (podkreslam slowo *znizylem*)... ale co tam winny sie tlumaczy :P jakkolwiek, dziekuje za konstruktywna krytyke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że przerysowywanie jest czymś złym, jeśli robisz to dla wprawy? Jeśli tak, to popełniasz bardzo poważny błąd. Wzorując się na lepszych od siebie ćwiczysz i zdobywasz coraz lepszą technikę, która pozwoli Ci później lepiej oddawać naturę czy własną wyobraźnię. Oczywiście, że lepiej jest rysować to co nas otacza, a nie to co ktoś narysował, ale i jeden i drugi rysunek to doskonalenie swoich umiejętności. Przykład? Zgadnij według czyjego to obrazu [foto].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować