Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Doobra dobra wrzuccie na luz, bo juz sie nagonka zaczyna widze :P Yarr nie powiedzialem, ze to zle, ze odrysowal-czytaj moje posty w calosci. Black Templar- jesli z figurki a nie z obrazka to w takim razie na prawde dobra robota, bez dwoch zdan i sorki za moja nadpobudliwosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 22:16, Astmatyk napisał:

Doobra dobra wrzuccie na luz, bo juz sie nagonka zaczyna widze :P Yarr nie powiedzialem, ze
to zle, ze odrysowal-czytaj moje posty w calosci. Black Templar- jesli z figurki a nie z obrazka
to w takim razie na prawde dobra robota, bez dwoch zdan i sorki za moja nadpobudliwosc ;)


1. Na luzie daleko nie zajedziesz ;P
2. Jaka nagonka i na kogo, bo coś mi umknęło chyba? ;P
3. Nie odpisywałem na Twojego posta tylko na Black''a, więc nie wiem o co masz pretensje. Dokładnie przeczytałem Twojego posta, a ustosunkowałem się do wypowiedzi Blacka o tym, że "zniżył się" do przerysowania kiedyś czegoś.
4. Przy okazji - może wiesz na kim się wzorowałem, bo widzę, że mogą być problemy z odgadnięciem... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 21:34, Yarr napisał:

Sądzisz, że przerysowywanie jest czymś złym, jeśli robisz to dla wprawy? Jeśli tak, to popełniasz
bardzo poważny błąd. Wzorując się na lepszych od siebie ćwiczysz i zdobywasz coraz lepszą technikę,
która pozwoli Ci później lepiej oddawać naturę czy własną wyobraźnię. Oczywiście, że lepiej
jest rysować to co nas otacza, a nie to co ktoś narysował, ale i jeden i drugi rysunek to doskonalenie
swoich umiejętności. Przykład? Zgadnij według czyjego to obrazu [foto].



Przepraszam, popelnilem blad i zle to sformulowalem: nie mowie "nie" przerysowywaniu, z tym, ze gdybym to przerysowal zamiescilbym odpowiedni podpis na czyim rysunku sie wzorowalem (prawa autorskie). No i mozliwe, ze bylem zbyt impulsywny, za co tez przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2006 o 03:24, Yarr napisał:

4. Przy okazji - może wiesz na kim się wzorowałem, bo widzę, że mogą być problemy z odgadnięciem...
;P


"Dziewczyna z perłą" Vermeera :) (prawdziwa, nie Scarlett Johansson)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś narysowałem sobie zebre Marthiego. Jakby co do rysowania odwzorowywałem się na fotce tego zwierza (z pamięci pewnie bym poległ :P).
Jak się podoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 19:05, Gawełek napisał:

Dziś narysowałem sobie zebre Marthiego. Jakby co do rysowania odwzorowywałem się na fotce tego
zwierza (z pamięci pewnie bym poległ :P).
Jak się podoba? :)


10/10! Bez zastrzeżeń! Gdybym ja tak umiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2006 o 19:05, Gawełek napisał:

Jak się podoba? :)

Mnie bardzo sie podoba .

Tylko czemu ta zebra jest podpisana "osioł" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 19:05, Gawełek napisał:

Dziś narysowałem sobie zebre Marthiego. Jakby co do rysowania odwzorowywałem się na fotce tego
zwierza (z pamięci pewnie bym poległ :P).
Jak się podoba? :)

w skali 1-6 otrzymujesz 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 19:05, Gawełek napisał:

Dziś narysowałem sobie zebre Marthiego. Jakby co do rysowania odwzorowywałem się na fotce tego
zwierza (z pamięci pewnie bym poległ :P).
Jak się podoba? :)


Otoz tak... :> Ja jak zwykle sie bede czepial, ale pamietaj, ze nie robie tego na zlosc tylko probuje ci pomoc;). Rysunek niemal pozbawiony jest takiego detalu jak swiatlocien. Praktycznie moznaby rzec, ze zrobiles obrys- sam kontur bez wypelnienia. Odpowiednie przycieniowanie i rysunek od razu nabiera przestrzeni. Wez ten rysunek w lapy i wyobraz sobie, ze z dowolnie wybranej przez ciebie strony pada snop swiatla. Teraz wyobraz sobie ktore iejsca na zebrze sa bardziej uwypuklone a ktore chowaja w cieniu. Popraw i ciesz oko 2x lepszym rysunkiem. Rysunek nie skonczony. Daje 6+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 21:59, tread71 napisał:


> Jak się podoba? :)
> > Mnie bardzo sie podoba .

Tylko czemu ta zebra jest podpisana "osioł" ?


Jak się rejestrowałem tu na tym forum w 2004 to nie miałem swojego oficjalnego nicku więc nazwałem się tak jak wołają na mnie często koledzy. Czyli zdrobninienie mojego imienia xP. Jakby co przesiaduje na forach takich jak: CD-Action, The SimsPL, filmweb, Black&WhitePL, Cybermycha i coś tam jeszcze. Tam takze chwaliłem się swoją pracą. Bo wiem pewnie, że mogłeś pomyśleć, że to jakiś plagiat robię :).

Asmatyk - spoko rozumiem, ale w cieniowaniu jestem po prostu lipny :/. Nigdy mi to nie wychodziło a gdybym bym spróbował to pewnie praca jeszcze gorzej wygladałaby.

Dziękuje zresztą za komentarze :)

Podb jak dla mnie Twoja siostra ma nawet nawet ładne początki. Może jak będzie ćwiczyć dużo to wiesz porawi się :). Mnie się tam nawet podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 00:06, Podb napisał:

Tak rysuje moja 12 letnia siostra. Jak się podoba?


O BOŻE! Sorry, ale jak to zobaczylem zaczalem sie strasznie smiac. :P Pewnie chodzi o mine tego konia. :D Ale prawde mowiac calkeim zgrabnie sobei poradzilas (wnioskuje z podpisu, ze jeste skobita :)), bo w paincie narysowac takie cos to niezla sztuczka. :) Hm... nie wiem, czy na kartce potrafilbym tak narysowac, oprocz tego, ze linie bylyby mniej kanciate. ;) Ogolnie niezla robota. Tylko ten usmeich... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracuje teraz nad cylkem obrazkow robionych recznie za pomoca tuszu i bialej farby na gruntowanej tekturze. Cykl nosi nazwe "Podroz" Oto czesc pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 14:58, Astmatyk napisał:

Cykl nosi nazwe "Podroz" Oto czesc pierwsza.


Hmm, dla mnie bomba. Ciekawie się zapowiada. Czekamy na dalsze części. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 22:52, Gawełek napisał:

>
> > Jak się podoba? :)
> > > Mnie bardzo sie podoba .
>
> Tylko czemu ta zebra jest podpisana "osioł" ?

Jak się rejestrowałem tu na tym forum w 2004 to nie miałem swojego oficjalnego nicku więc nazwałem
się tak jak wołają na mnie często koledzy. Czyli zdrobninienie mojego imienia xP. Jakby co
przesiaduje na forach takich jak: CD-Action, The SimsPL, filmweb, Black&WhitePL, Cybermycha
i coś tam jeszcze. Tam takze chwaliłem się swoją pracą. Bo wiem pewnie, że mogłeś pomyśleć,
że to jakiś plagiat robię :).

Asmatyk - spoko rozumiem, ale w cieniowaniu jestem po prostu lipny :/. Nigdy mi to nie wychodziło
a gdybym bym spróbował to pewnie praca jeszcze gorzej wygladałaby.

Dziękuje zresztą za komentarze :)

Podb jak dla mnie Twoja siostra ma nawet nawet ładne początki. Może jak będzie ćwiczyć dużo
to wiesz porawi się :). Mnie się tam nawet podoba.

Dzięki. Jak wyszarpię od niej jakiś normalny rysunek (myszką się źle rysuje) to go wkleje, może jutro mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować