Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 20:53, Artur von Fornal napisał:

Dobra, kopsne mój co lepsiejszy szkic, niestety na fotosie w niektórych miejscach jest nie
do końca ostry...


Świetne! Naucz mnie proszę rysować taką szate! :) Bo widzisz mój Jedi, który zwiewa przed huliganem od Wisly nie ma takiej ładnej szaty :(. W czym to bierzesz? XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 21:01, Gawełek napisał:

Świetne! Naucz mnie proszę rysować taką szate! :) Bo widzisz mój Jedi, który zwiewa przed huliganem
od Wisly nie ma takiej ładnej szaty :(. W czym to bierzesz? XD.


Od razu jakiś guru się ze mnie robi :p Nie no sam szatę poprawiałem chyba z 20 razy, zresztą teraz wydaje mi się trochę za bardzo pognieciona ;) Największą inspiracją był pewien filmik: http://www.youtube.com/watch?v=0IaDe6zKB_o rysowany na beirząco gośc w pelerynie, można podpatrzeć choć trochę jak zrobić dobre załamania na materiale. Aczkolwiek filmik wspaniałej jakości to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada, ze studiuje grafike i mam na roku kilku znajomkow, miedzy innymi niejakiego Draba, ktorego to pracke zamieszczam...... Patrzcie i bijcie poklony. Jezeli komus (w tym i mnie) wydawalo sie, ze umie cos zrobic z olowkiem takie cos powinno rozwiac watpliwosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 16:45, Astmatyk napisał:

Tak sie sklada, ze studiuje grafike i mam na roku kilku znajomkow, miedzy innymi niejakiego Draba, ktorego to pracke zamieszczam...... Patrzcie i bijcie poklony. Jezeli komus (w tym i mnie) wydawalo sie, ze umie cos zrobic z olowkiem takie cos powinno rozwiac watpliwosci :D


Przeżyłem kiedyś podobne "upokorzenie"...:))) Kiedy wydawało mi się, że coś już potrafię poznałem kolesia z ASP... Dzisiaj mogę jedynie powiedzieć, że potrafię co najwyżej połączyć zgrabnie kilka kresek, ale na pewno nie powiem, że umiem rysować...:)))

BTW, ktoś wybiera się na festiwal komiksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 23:29, Protohoplita napisał:

oto moje następne skromne rysunki "ponoć robione od kalki" ale to jest dlugopis :P

i głowa konia kturą kuzynka pomogła mi narysować i kto teraz jest dobry :)))))))))


Konik, konik super narysowany. Lubię końskie mordki, bo bardzo lubię osiołki :). Chciałbym umieć tak rysować końskie mordki. Może kiedyś się nauczę, a może i nie...cóż...na razie muszę się cieszyć tym co umiem rysować teraz. Jakby co konik mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde post pod postem :/. Szkoda...a mniejsza z tym
Moja nowa praca...narysowana w terenie...a dokładniej w Zoo Warszawskim :). Dziękuje bardzo wspaniałej oślicce, która pozwoliła się pozować do rysowania x]
Podoba się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Dog -> ja wręcz kocham osiołki ^_^. Są takie fajne, milutkie, sympatyczne i w ogóle fajniejsze są od koni :).

Artut von Formal kawał dobrej roboty! Ja bym na ścianie nie mógł nic narysować, bo
1. Nie dał bym rady
2. Rodzice by nie pozwolili x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:01, Gawełek napisał:

Podoba się?

Ładny, ale strasznie smutny...Coś mu dawałeś przed pozowaniem? :P Bo skąd mamy niby wiedzieć, że czegoś nie wąchał i teraz wygląda jak na spidzie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:16, Artur von Fornal napisał:

kurde, klikło mi się nie to co trzeba :P


Hej to jest naprawde ładne, wpadnij do mnie i takiego zrób, tylko może żeby był mniej zachudzony :) :>
btw czym malujesz po ścianach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:54, Budo napisał:

btw czym malujesz po ścianach?


Malowałem zwykłą białą farbą do ścian ("Jedynka" Dekoralu bodajże) z dodatkiem pigmentów. A tak więcej to jeszcze dwa pędzle (14 i 5 chyba, nie chce mi się teraz sięgać po nie) i cienkopis do konturów trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 23:14, Protohoplita napisał:

moi kuzyni kiedyś wparowali do babci i namalowali szkaradne smerfy i to w łazięce potem jak
robilem małe conieco to myślałem że ktoś mnie obserwuje...hehe :D


Sprecyzuj "male co nieco", bo zaczynam sie ciebie bac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować