Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2007 o 21:31, Azrathel napisał:

wrzucam rysunek autorstwa koleżanki z klasy (oczywiście za jej zgodą). ;]
jak dla mnie: like a Pr0 ;]

Co tu oceniać? Jakość skopiowania wzoru?

20071216233355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2007 o 23:34, TYHE napisał:

Co tu oceniać? Jakość skopiowania wzoru?


:) nawet do tego trzeba mieć jakieś umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emeraldar dzięki za ocenkę, Pan Wiatru ładny aniołek, jak widać wielu ludzi zaczyna rysować mangi ja też może dorzucę coś od siebie.

20071217164809

20071217164837

20071217164857

20071217164933

20071217164952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Too......much...japaneese.....cartoons.......can''t...take....any......more......requesting.......reinforcements....aaaa aaaaarrrghh

Dosc, ja sie wypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, a może będziemy po prostu oznaczać posty zawierające mangę tak jak spoilery w innych wątkach xD
Da się to zrobić :P
Swoją drogą nabazgrałem ostatnio jakieś coś, żeby zobaczyć jak tam z moim talentem... ale ku mojemu rozczarowaniu jest jaki był po 4 latach przerwy w rysowaniu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pani Croft bardzo mi się podoba...ale nie chce być zły czy coś w tym stylu, lecz chyba gdzieś podobną pracę widziałem (przypadkiem jej na forum CD-Action czy gdzieś indziej nie pokazywałaś?). W każdym razie dobrze będzie jak będziesz rysować swoim stylem (lub trenowała), a nie mangowym :<, bo ja także przepadam zbytnio za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 17:03, Astmatyk napisał:

Too......much...japaneese.....cartoons.......can''t...take....any......more......requesting.......reinforcements....aaaa
aaaaarrrghh

Dosc, ja sie wypisuje.


:D
Ej, bo jeszcze astmy dostaniesz :P
Nie poddawaj sie. Jeśli mangi widzisz za durzo, to włuż swój wkład, aby ją rozcienczyć naszą zdrową,
polską grafiką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 17:28, Emeraldar napisał:

To już zaczyna być jawna dyskryminacja mniejszości forumowych >_<
;P

I masz racje! To prawie jak rasizm. xP
No ale cóż ulegnę. O to moja praca na lekcji religii. Zero mangi, 100% własnej twórczości!

20071217184055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2007 o 17:03, Astmatyk napisał:

Dosc, ja sie wypisuje.

Wiesz co, Astmatyk? Jeżeli manga aż tak ci się nie podoba to może faktycznie nie pisz w tym wątku. Ja tam nie będę po tobie płakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 14:19, Arek13 napisał:


Wiesz co, Astmatyk? Jeżeli manga aż tak ci się nie podoba to może faktycznie nie pisz w tym
wątku. Ja tam nie będę po tobie płakał

>


Ale mi powiedziales. No to teraz zastanowie sie w ciszy nad swoim postepowaniem i moze nawet polubie mange, bo twoja argumentacja jest przytlaczajaca.

To tak jak ja bym ci powiedzial "Wiesz co? Jak tak lubisz mange to sobie zaloz o niej osobny temat, bo ja cie tutaj nie chce." Prawda, ze bez sensu? Wyrazam swoje zdanie na temat mangi a jest ono takie a nie inne. Ostatnio w tym watku pojawia sie wiecej rysunkow stylizowanych na ta japonska zaraze niz zazwyczaj, dlatego tez wyrazam swoje niezadowolenie. Ale nie powiedzialem zadnemu z rysownikow "nie wypowiadaj sie w tym watku". Grow up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Napisałeś "Dość, ja się wypisuję"Przypomina mi to postawę dziecka, zabierającego swoje zabawki, bo inne dzieci bawią się czymś innym.Poza tym ja nie próbuję przekonać cię do mangi.
Dla mnie możesz ją sobie nie lubić ile chcesz. Dam ci dobrą radę-masz coś takiego jak wolna wola-więc po prostu nie patrz na mangowe rysunki. Oglądaj inne, pojawiające się w tym temacie.
Poza tym już wiemy że nie lubisz mangi. Nie pisz o tym w każdym poście ew. daj sobie w podpisie "Nie lubię Mangi";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 18.12.2007 o 16:07, Arek13 napisał:

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Napisałeś "Dość, ja się wypisuję"Przypomina mi to postawę
dziecka, zabierającego swoje zabawki, bo inne dzieci bawią się czymś innym.

>

Tak wlasnie mialo to wygladac, nie odnotowalem, zeby ktos jeszcze wzial to tak powaznie jak ty. Bede ogladal wszystkie prace jakie sa tu zamieszczane i, jesli zechce, bede tez wyrazal swoje opinie na ich temat. I dalej po mandze bede jechal. Tego nie zmieni nic, przykro mi (prawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. powaliła mnie twoja stanowczość. najpierw piszesz że się wypisujesz, potem że jednak będziesz pisał w tym temacie.Ale dobra, mniejsza z tym. Co do jeżdżenia po mandze-śmiało, ja nie mam nic przeciwko xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 16:39, Arek13 napisał:

Hmmm. powaliła mnie twoja stanowczość. najpierw piszesz że się wypisujesz, potem że jednak
będziesz pisał w tym temacie.Ale dobra, mniejsza z tym. Co do jeżdżenia po mandze-śmiało, ja
nie mam nic przeciwko xD.


W pierwszym zdaniu poprzedniego posta wydawalo mi sie, ze to wyjasnilem, ale widze, ze chyba jednak nie. To byl Z_A_R_T, takie wlasnie tupniecie obrazonego dziecka. Tak ciezko zaczaic?

Poza tym, tak latwo sie mnie nie pozbedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:21, Astmatyk napisał:

W pierwszym zdaniu poprzedniego posta wydawalo mi sie, ze to wyjasnilem, ale widze, ze chyba
jednak nie. To byl Z_A_R_T, takie wlasnie tupniecie obrazonego dziecka. Tak ciezko zaczaic?


:D
wiesz co?
Z charakteru przypominasz bardzo mojego kumpla (też grafik). Zastanawiam się czy wszyscy (graficy) jesteście tacy sami? :P
Hmm.. Powiedz mi:
brałeś może udział w OFAFie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeej, no o prostu super żart. Boki zrywać. Ale rozumiem, że ten żart to był sarkazm z twojej strony.Średnio ci sie udał.
Ja tam nie chcę sie ciebie pozbyć, nawet mądre posty piszesz i nieźle rysujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:27, Arek13 napisał:

Jeej, no o prostu super żart. Boki zrywać. Ale rozumiem, że ten żart to był sarkazm z twojej
strony.Średnio ci sie udał.
Ja tam nie chcę sie ciebie pozbyć, nawet mądre posty piszesz i nieźle rysujesz.


Faktycznie srednio mi sie udal, skoro go nie zrozumiales.

cedricek to znaczy jacy? ci graficy w sensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:33, Astmatyk napisał:

cedricek to znaczy jacy? ci graficy w sensie


No, ironiczni :P i takie właśnie żarty strzelacie :P
Brałeś udział w OFAFie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:41, Pan Wiatru napisał:

> To już zaczyna być jawna dyskryminacja mniejszości forumowych >_<
> ;P
I masz racje! To prawie jak rasizm. xP
No ale cóż ulegnę. O to moja praca na lekcji religii. Zero mangi, 100% własnej twórczości!

Cudo!!! I to na lekcji religii? Masz talent ;) Ja dzisiaj na reli naskrobałem rycerza więc też zamieszczę może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować