Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 17:51, cedricek napisał:

> cedricek to znaczy jacy? ci graficy w sensie

No, ironiczni :P i takie właśnie żarty strzelacie :P
Brałeś udział w OFAFie?


Nie brales.


Mysle, ze na pewno wszyscy, ktorych znam. Same ironiczne dziady. Nieraz tak sobie siadamy i sarkamy, sami wlasciwie nie wiedzac na co i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, to chyba będzie dobry temat. Mam prośbę: czy mógłby ktoś narysować logo dla stowarzyszenia ochrony zwierząt (praca na WOS) "Alexis"? Stowarzyszenie zajmuję się wszystkimi zwierzętami. Technika dowolna. Będę wdzięczny jak diabli ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:09, Tomek1990 napisał:

Dobra, porobiłem zdjęcia telefonem i posklejałem to wszystko jakoś i oto jest...cóż, komiks
do gazetki szkolnej.
Wygląda to wszystko dość prosto, czyli mniej więcej tak jak miało być w zamierzeniach - to
nie ma być jakieś piękne dzieło sztuki, na to nie starczyłoby mi czasu.
Was natomiast chciałbym się zapytać o taką rzecz:
Czy u Was też taka inicjatywa(komiksy, rysunki w gazetce szkolnej robione przez kogoś) istnieje,
jak to wygląda i jak się przyjmuje etc.?
No i właśnie - zastanawiam się nadal, czy robić takie krótkie scenki z nieskomplikowaną kreską,
czy jednak wykorzystać całą stronę A4 na jakąś całą historię?
Wiem, że jest jeszcze przed faktem i sam powinienem podjąć decyzję z biegiem czasu, ale głównie
chodzi mi o to, by się dowiedzieć czy w innych szkołach takie coś żyje.

Obejrzał, na youtube.com film o tańczących parabolach i myślisz sosbie, że dałeś super historyjkę ;D Podoba mi się to z czapkami księdza, biskupa i papieża. A co do Adolfa to on nie miał tak ładnych pieców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie rysowałem , może coś zrobię i tu wrzucę, dawno tu nie byłem i widzę że nadal się same srednie obrazki, kiedyś widziałem tu bardzo ładne szkice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dałem tu szkic orka wojownika. A jako że ostatnio go wygrzebałem i trochę przerobiłem (rapidografem). Wiec pomyślałem, aby znowu dać o ceny. Jakoś profesjonalne rysownictwo mnie nie kreci tak ja malowanie figurek i chyba zaniecham rozwijanie go (gdyż brakuje mi wtedy czasu na malowanie) wiec nie wiem czy będę dalej rysować. Jeszcze, jako bonus daje inny szkic wojownika, który narysowałem kilka dni temu.

20071228142249

20071228142258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tak sie zastanawiem czy rysunki nie wykonane ręcznie tu pasują... ach co tam!
Chciałem tylko skierować na GS, lecz mogłoby to być potraktowane jako reklama, więc wrzucam tu!
Pierwsze trzy klatki pierwszego komiksu "Gramkomi"

20071231182410

20071231182441

20071231182451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ork wyszedł ci jakoś dziwnie, ale wojownik jest nawet w porządku, jeżeli chodzi na przykład o rysowanie komiksu, bo brakuje mu trochę realizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:17, Dard napisał:

ja dam takie coś, marne ale pierwszy raz w ps próbowałem coś narysować.


No, ciekawe, ciekawe... Nie jest to oczywiście mistrzostwo, ale...Jeśli się podszkolisz to masz wielkie szanse na sukces :).
dla zachęty dam 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:12, Dard napisał:

a dziękuje, może jak tablet kupie to coś lepiej będzie :]


A po co tablet? toć ręką, na kartce papieru możesz narysować takie cuda, że łeb odpada! :P
No, na tablecie tez, przyznaje...Hmm...To jak coś narysujesz, to zapodaj tutaj do porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:32, cedricek napisał:

A po co tablet? toć ręką, na kartce papieru możesz narysować takie cuda, że łeb odpada! :P
No, na tablecie tez, przyznaje...Hmm...To jak coś narysujesz, to zapodaj tutaj do porównania.


na kartce próbowałem, ale to męczarnia trochę dla mnie i niezbyt mi wychodzi, a tablet na kurs i tak potrzebny będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 16:49, Xiah napisał:

Emeraldar dzięki za ocenkę, Pan Wiatru ładny aniołek, jak widać wielu ludzi zaczyna
rysować mangi ja też może dorzucę coś od siebie.

Fajne rysunki, Kiedyś rysowałem trochę mangę teraz wolę nie pokazywać moich rysunków tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 13:23, Emeraldar napisał:

Dobra, to Wy tu sobie dywagujcie, a ja znalazłem takie coś w starym brudnopisie jeszcze z czasów
gimnazjum (jakieś 6 lat temu) :)

Ładne. Szczegółowe. Wymyśliłeś to sam czy zerżnąłeś z jakichś artów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj chciałbym pokazać jeden z rysunków na które rzadko mam czas rysować. Wspominałem o tym gramsjacie ale teraz powiem - ta postać będzie przerobiona na figurkę. Będzie ciężko ale nie oczekuję lekkiej robótki.

20080103183046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no dawno mnie nie było a moja siostra uczyła się rysować ludzi, PS to są rysunki do jej fanficka czy coś z fullmetal alchemits.

20080103205658

20080103205726

20080103205836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować