Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

W mordę Jeża !! Ten Czerwony to po prostu cudo ! Musiałes sie bardzo nudzic skoro cos takiego zrobiłes .
Kurczę gdybym mial aparta , to też bym pokząl wam moj zeszyt z religi . Cały był zapełniony scenami zcall of duty czy medal of honor . powtarzam zeszyt od religi . Musaiełm potem zmazać :( ( kolęda )
Daje 10 /10

Moze zrobi ktos piekny rysunek żółnieża z thompsonem tylko z magazynkiem bębękowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:24, Mroczny Joga napisał:

Nudziło się na lekcji ;D i zrobiłem coś takiego...

O, O, o. Widzę, że jest niedokończony, ale jak na razie jest doskonale. Przyznaj się; zgapiasz z czegoś czy sam umiesz tak doskonale zrobić światłocień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2008 o 22:27, Ryan Kam napisał:

Moze zrobi ktos piekny rysunek żółnieża z thompsonem tylko z magazynkiem bębękowym :)

A ile zapłacisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:24, Mroczny Joga napisał:

Nudziło się na lekcji ;D i zrobiłem coś takiego...


O! Mi się podoba:]
Forgotten
OmG Świetne te Twoje rysunki:) Sam strzelę jakiś na początku zeszytu do matmy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chwilowo skończyło się beztroskie bazgranie, gdyż dostałem pracę i spędzam czas na projektowaniu ulotek, plakatów i naklejek na kapustę kiszoną :D. Co najzabawniejsze, kasa jest z tego o wiele lepsza niż gdybym wydał komiks. Obawiam się, że chwilowo prace nad nim zostają wstrzymane, dopóki się nie odkuję finansowo i będę miał trochę więcej czasu. Za to kupuję sobie nowy samochód i to z salonu, więc troszkę polecam taką robotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 21:07, Astmatyk napisał:

U mnie chwilowo skończyło się beztroskie bazgranie, gdyż dostałem pracę i spędzam czas
na projektowaniu ulotek, plakatów i naklejek na kapustę kiszoną :D. Co najzabawniejsze,
kasa jest z tego o wiele lepsza niż gdybym wydał komiks. Obawiam się, że chwilowo prace
nad nim zostają wstrzymane, dopóki się nie odkuję finansowo i będę miał trochę więcej
czasu. Za to kupuję sobie nowy samochód i to z salonu, więc troszkę polecam taką robotę
:D

Czyli taka grafika reklamowa ;), myślałem o tym w sumie.... Astmatyk pochwal się ile na miesiąc bierzesz, a nie czarujesz ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 22:26, Dard napisał:

coś takiego ode mnie, marne ale może ktoś rozpozna pewną postać ;]


Hmm... nie rozpoznaję, ale i tak bardzo fajne :)
...a kto tooo? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2008 o 20:34, Shirral napisał:

Hmm... nie rozpoznaję, ale i tak bardzo fajne :)
...a kto tooo? :>


jak można nie poznać Archanioła Tyraela? ;]
trochę nieproporcjonalny wyszedł... ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aj ode mnie coś takiego ... hm... cartoonowatego ( czy coś w tym stylu ;) )

1. "Narut" i jego "magiczna" huśtawka ;P - większy formacik
2. ------------------- | | ------------------- - mniejszy format
3.Serducho i znak zapytania, czyli dwa w jednym ;))
4. Pszczoła ;D
Więcej na moim GS''ie - wrzuciłam tu te, które są wg. mnie lepsze ;)

No, to czekam na komentarze ;)

20080317213656

20080317213709

20080317213730

20080317213740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Azrathel napisał - Tyrael :), może trochę nieproporcjonalnie aczkolwiek to zdaje się kwestia usunięcia i dorysowania paru kresek, jak tak teraz na to patrze;D

Azrathel - tablet(w sumie też ręcznie;), ArtRage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:40, lisek93 napisał:

3.Serducho i znak zapytania, czyli dwa w jednym ;))


to serducho kojarzy mi się z teledyskiem do "Bad Day" Daniela Powtera, identyczny motyw ;]

edit.
Dard - rysowane ręcznie czy na tablecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 21:56, Azrathel napisał:

> 3.Serducho i znak zapytania, czyli dwa w jednym ;))

to serducho kojarzy mi się z teledyskiem do "Bad Day" Daniela Powtera, identyczny motyw
;]

edit.
Dard - rysowane ręcznie czy na tablecie?


o! :)
widzę, że tutaj ktoś "przesłuchiwał" Powtera ;) ... co prawda strasznie długi okres czasu upłynął od kiedy ten teledysk widziałam do momentu, gdy to narysowałam ;)
choć - prawda, pamiętam to "graffiti" - przy okazji bardzo spodobał mi się ten teledysk :) Był taki... oryginalny ... no i te "zabawy na ścianie" tych ludzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę pamiętał w przyszłości o człowieku, który pewnego dnia znalazł pracę, która zapewniła mu potężny dom, sportowe auto i rzesze kobiet :D Żarty swoją drogą, ale coraz częściej mnie skłania do podążania w kierunku jakiejś graficznej kariery... Jak na razie moja "praca" ogranicza się do nadzorowania szaty graficznej szkolnej strony, ale może o mnie jeszcze usłyszycie :P
BTW, na czym konkretnie polega twoja praca? Projektujesz ulotki "ręcznie", bajerujesz to w fotosklepie i hop, do pracodawcy z projektem? Bo jakoś nie mogę wyobrazić sobie twojej kreski na ulotce Winiary czy czegoś tam innego, co codziennie w sklepach widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka praca ma swoje zalety - jeżeli masz zlecenia- zarabiasz naprawdę dobrze. Na początku nie będą to jakieś kokosy, ale na czymś trzeba trenować a z czasem mam nadzieję będzie dużo lepiej. Są też wady - po pierwsze zleceniodawcy to z reguły upierdliwi debile, którzy odrzucają najciekawsze propozycje, żeby rajcować się tandetą i tanimi chwytami. Cały czas trzeba wykazywać się jakąś tam kreatywnością, bo to co nam się podoba może zupełnie nie pasować takiemu klientowi i trzeba każdą pierdołę powtarzać w X wersjach, żeby w końcu zaakceptował projekt. Co do rysowania- owszem, projektowanie ulotek nie ma z tym nic wspólnego, ale, jak się okazuje studia graficzne całkiem nieźle przygotowują do tego typu spraw. Czasami można sobie pozwolić na odrobinę fantazji, np ostatnio robiłem dla gościa logo firmy, które przedstawiać będzie malutki rysuneczek - portret w elipsie - 1000pln wpada w kieszeń a robota to sama radość i zabrało mi to ze 2 godziny czasu. Proces robienia takich małych pierdułek polega na tym, że dostaję wymiary i informacje, które mają się znaleźć na ulotce czy plakacie i trzaskam w fotoszopie ze 2 wersje, które wysyłam zleceniodawcy, on mówi co mu nie pasuje, poprawiam itd. Nie jest to robota, która rozwija twórczość, ale i tak będę coś robił na własną rękę. Marzy mi się projektowanie w jakiejś grupie ludzi np kampanii reklamowej dla jakiejś dużej firmy, to by było coś - tam już można przemycić sporo własnych patentów a i kasa jest w tym wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 22:47, kedzior141 napisał:

O mi się podobają:) To serducho chyba najfajniejsze:)


heh, no to się cieszę, że się komuś spodobały :D
Ja czekam na Twoje "graWiki" :DD ( czyt. grafiki ;P )
imo uważam, że najlepsza wena jest na lekcjach religii, lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto jeden z moich rysunków narysowanych w całości w paintcie ;) ( takie tam, bazgroły rysowane z nadmiaru wolnego czasu, ale... myślę że postać rycerza pokryta częściowym mrokiem wyszła mi... nieźle. )
Jest to dość stary rysunek, więc proszę o wyrozumiałość ( chociaż teraz i tak podobnie rysuję na panitcie ;P )

Co o nim myślicie ?

20080318135517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 00:11, lisek93 napisał:

> O mi się podobają:) To serducho chyba najfajniejsze:)

heh, no to się cieszę, że się komuś spodobały :D
Ja czekam na Twoje "graWiki" :DD ( czyt. grafiki ;P )
imo uważam, że najlepsza wena jest na lekcjach religii, lol xD



Moje już są w tym temacie:P Ale chyba nie są jakieś powalające.
A ja powiem że najlepsza wena jest jednak na historii;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować