Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2007 o 23:11, Astmatyk napisał:

eeeeeh spodziewalem sie, ze dowalisz mi jakims krytykiem, wytkniesz bledy anatomiczne i takie tam. Co z Ciebie za magister ;)


No, skoro chcesz...

Proporcje są raczej ok (przynajmniej w tej pierwszej). Cienie trochę płaskie, mało wyraziste, mało zdecydowane. Przydałoby się więcej szczegółów anatomicznych - dłonie, stopy... i inne okolice. Podoba mi się taka swobodna, falista kreska (ramiona i prawa noga). Popracuj też nad klimatem całego rysunku - wiem, że potrafisz - zdradzają cię farmazony ;P
Drugi rysunek wypadł gorzej - chyba twoja Wena zrobiła sobie na ten dzień wolne i wróciła na krótką chwilę, sprawdzić jak ci idzie, akurat wtedy, gdy rysowałeś twarz :D
Nie mówię, że to są złe rysunki ( w skali 1-10, za pierwszy dałabym 7-8, za drugi 4-5) ale chłopie! Ty masz Talent przez duże T - nie zapominaj o tym, nawet na niegodnych artysty zajęciach z rysunku. Widziałam prace z rysunku u mnie na uczelni, które powalały na kolana, a szczękę z podłogi zbierało się z pół godziny (jeśli jeszcze pani sprzątaczka nie zdążyła jej zamieść :)
W rysunkach studyjnych naprawdę stać cię na dużo więcej.
Ale Farmazony mnie powaliły... Nie mam żadnych uwag krytycznych. Pierwszy rysunek (P1010006 :) też jest świetny, uważam jednak, że lepiej się sprawdzasz w tuszu... Może mógłbyś rysować tuszem na rysunku? Nie wiem, jak u was w Krakowie, ale u nas wszystkie techniki i formaty są dozwolone.

Czy po tym wszystkim nadal chcesz, żebym robiła ci forumowe korekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa, lizanie tylka jest bez sensu. Tak czlowiek moze cos wyniesc z uwag krytycznych i poprawic kreske/kompozycje/styl - cotamjeszcze. Nie zamieszczalem pana Wacka, ze sa to niby jakies moje wybitne pracki, chcialem tylko pokazac jakie przyjemnosci czekaja na uczelni artystycznej ;) No i liczylem wlasnie na korekte pani magister. Ze wszystkim sie zgadzam- rysunek anatomiczny to nie jest jakas moja pasja, natomiast jesli o farmazony idzie to tez zadania do szkoly ale mam z nich tysiackroc wieksza radoche. te 2 zrobione tuszem to format a3 ale ten olowkiem to b1... nie mam czasu tego na razie tuszowac bo bym sie zajechal a tu jeszcze trzeba jutro 6 obrazow namalowac :D. Zaczynaja mi sie teraz przeglady prac i zapieprzam ze wszystkim jak sie da. Laduje w siebie przy tym hektolitry napojow energetyzujacych i zaczynam powoli wygladac jak zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:48, Thor napisał:

ot taki sobie zwykly


Nie wiem czy to jakosc skanu/zdjecia czy ja jestem juz slepy ale ni cholery nie rozpoznaje na tym obrazku smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 23:52, Astmatyk napisał:

Nie wiem czy to jakosc skanu/zdjecia czy ja jestem juz slepy ale ni cholery nie rozpoznaje na tym obrazku smoka.

bo ja kompletnie rysowac nie umiem, a to cos nie jest takim zwyklym smokiem wawelskim jakiego znamy :P
a jakosc rzeczywiscie, parszywa, nie mam skanera:P cyfra robione w zlym swietle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

|Hmm nie zgodze się ;]
Lepsze były wcześniej, jak tak patrzę na prace Astmatyka, to zawsze mam wrażenie, że to gdzies już było... ;]
I tak rysunki zajefajne i talent niewątpliwie, ale to nie to :)
A ja skanera jak nie miałem tak nie mam, ale mam dobrą cyfre, więc może ujrzycie tu jakieś moje stare wypociny, zbieram się żeby je tu zamieścić od dawien dawna ;]
A może nawet wróce do rysowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 03:20, Budo napisał:

jak tak patrzę na prace Astmatyka, to zawsze mam wrażenie, że to gdzies
już było... ;]

>

Ze w sensie o odrysowywowanie sie mnie posadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 22:49, MarneusPL napisał:

> Ładna ciuchcia czy coś co jest umieszczone na tym właśnie rysunku:D
rany, przeciez to super bizon...



Dzikuje za zrozumienie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 13:07, super bizon napisał:

> > Ładna ciuchcia czy coś co jest umieszczone na tym właśnie rysunku:D
> rany, przeciez to super bizon...


Dzikuje za zrozumienie ;]

swiat jest pelen artystycvznych ignorantow, ale ja wiem jak rozpoznac porzadny kombajn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tu kilka rysunków "szkolnych" [ robionych na lekcji/nie plastyka;]...do końca nie wiem jak niektóre z nich nazwać ale...nie są takie złe^^

20070122154637

20070122154809

20070122154933

20070122155022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2007 o 22:39, Lady Driada napisał:

jakieś? ...rysunki? ...smoki? ;D

Jeszcze dwa:)
Ale specjalnie dla ciebie zrobię więcej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 16:28, rogoz94 napisał:

> jakieś? ...rysunki? ...smoki? ;D
Jeszcze dwa:)
Ale specjalnie dla ciebie zrobię więcej...:)


Czekam! (myślałeś, żeby to tuszem zrobić? Tak, jak teraz jest w ołówku - ta sama kreska itp. tylko zamienić to na tusz, czarny cienkopis albo coś w tym stylu)

P.S. rogoz, czy ty jesteś z Rogoźna? :P Tak pytam, bo mam wspomnienia z tej miejscowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to maja dobrze kurde balans :D A powiem ci jeszcze rogoz, ze masz blad w podpisie. Powinno byc Sealed with a kiss, chyba, ze to specjalnie. Jakoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 2 pracki do cyklu Journey, ktory zmienia oficjalnie swoja nazwe na "Wygnanie". Pracki wykorzystuje do szkoly wiec sa jeszcze "niedopykane" z powodu braku czasu. Ale jak po sesji nad nimi siade to ho hoo....

20070123010606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... I co Budo? Dalej bedziesz sie upieral,z e byly tu lepsze prace? :> W takim razie czekam, bo zapowiadales, ze pokazesz m tu cos lepszego, a jak narazie cisza... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2007 o 18:14, Lady Driada napisał:

Czekam! (myślałeś, żeby to tuszem zrobić? Tak, jak teraz jest w ołówku - ta sama kreska itp.
tylko zamienić to na tusz, czarny cienkopis albo coś w tym stylu)

Pomyśle...

Dnia 22.01.2007 o 18:14, Lady Driada napisał:

P.S. rogoz, czy ty jesteś z Rogoźna? :P Tak pytam, bo mam wspomnienia z tej miejscowości...

Nie :)
A xywka od nazwiska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 03:55, Mistiq napisał:

do ja dodam swoj kolejny rysunek... :))

uwaga uwaga:
" Kosodrzewina "



To takie dzieło sztuki nowoczesnej jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować