Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 15:40, CR7 napisał:

A to obrazek narysowany na okładce książki od anglika. Tworzyłem go przez dwie lekcje więc
proszę nie krytykować za bardzo.:) Słaba jakość bo to zdjęcie a nie skan.


A to może jest łuk refleksyjny? :D bo jak tak to cięciwa założona jest na opak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:18, bak21 napisał:

No no widze że kilka naprawde świetnych prac zostało tu zamieszczonych ;). To i może ja dodam
równierz coś od siebie...


Ciekawy styl, niezla klima. Kolorki takie sobie, zwlaszcza na smoku. Ogolnie rzecz biorac smoki podobaja mi sie mniej niz postacie. Ale jest bardzo ciekawie. Prosimy o wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:18, bak21 napisał:

No no widze że kilka naprawde świetnych prac zostało tu zamieszczonych ;). To i może ja dodam
równierz coś od siebie...


Zaloz sobie gramsajt i tam ciskaj pracki. IMO lepsze to miejsce, mozna sobie zrobic prywatna galeryjke za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:18, bak21 napisał:

No no widze że kilka naprawde świetnych prac zostało tu zamieszczonych ;). To i może ja dodam
równierz coś od siebie...


Bardzo fajne rysunki, szczególnie dwa ostatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:48, Astmatyk napisał:

Ciekawy styl, niezla klima. Kolorki takie sobie, zwlaszcza na smoku. Ogolnie rzecz biorac smoki
podobaja mi sie mniej niz postacie. Ale jest bardzo ciekawie. Prosimy o wiecej.


Ogólnie to ja kolorami operować w ogóle nie umiem... bo jak się biorę za rysunki to albo na lekcjach i czy na zajęciach, wykładach więc raczej nie ma jak nawet kolorować ;) Ale smok ten brązowaty był robiony z myślą o umieszczeniu go na stronce mojego zespołu... i niechciałęm aby za bardzo narzucał się tylko... w cieniu gdzieś stał ;) (stronka stonowana, bez zbędnych fajerwerków miała być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:26, bak21 napisał:

> A to obrazek narysowany na okładce książki od anglika. Tworzyłem go przez dwie lekcje
więc
> proszę nie krytykować za bardzo.:) Słaba jakość bo to zdjęcie a nie skan.

A to może jest łuk refleksyjny? :D bo jak tak to cięciwa założona jest na opak ;)


Nie wiem. Wiem, że był taki(albo podobny) łuk w Gothicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się czymś pochwalę.
Prace wykonane gdzieś z rok temu bo tylko takie mam teraz aktualnie na kompie.
Oprócz tego rysuję też portety oraz naturę. ;]
Może jeszcze coś kiedyś pokażę jak dorwę się do skanera. :P

20070128102428

20070128102451

20070128102504

20070128102525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 10:27, Deto napisał:

No to ja też się czymś pochwalę.
Prace wykonane gdzieś z rok temu bo tylko takie mam teraz aktualnie na kompie.
Oprócz tego rysuję też portety oraz naturę. ;]
Może jeszcze coś kiedyś pokażę jak dorwę się do skanera. :P


Jak na liceum plastyczne to... tak sobie. Jednak to w sumie dopiero 1sza klasa wiec wszystko przed toba. Momentami cos gdzies tam jest, co zapowiada, ze jak sie zawezmiesz to beda z ciebie ludzie. Keep working

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 12:53, Astmatyk napisał:

> No to ja też się czymś pochwalę.
> Prace wykonane gdzieś z rok temu bo tylko takie mam teraz aktualnie na kompie.
> Oprócz tego rysuję też portety oraz naturę. ;]
> Może jeszcze coś kiedyś pokażę jak dorwę się do skanera. :P

Jak na liceum plastyczne to... tak sobie. Jednak to w sumie dopiero 1sza klasa wiec wszystko
przed toba. Momentami cos gdzies tam jest, co zapowiada, ze jak sie zawezmiesz to beda z ciebie
ludzie. Keep working


Jak już mówiłem prace wykonane gdzieś z rok temu a więc jeszcze wykonane przed szkoła plastyczną. ;]
Ale tak czy siak dzięki za komentarz. ^^
Po za tym nie traktujcie ludzi z liceum plastycznego tak jakby mieli być już super wymiataczami. ;] Do takiej szkoły
idzie się głównie po to żeby się nauczyć a nie dlatego że się umie. ;]
Wiele osób myli te pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam jestem po plastyku i pamietam jak rysowalem kidy tam szedlem. Kiepsko :D. Ale po twoich prackach widac, ze przejawiasz potencjal.W plastyku beda cie uczyc podstaw i beda sie starali wpoic ci, ze twoj styl jest zly i nalezy rysowac tak jak jest to ogolnie przyjete za "sztuke". Przynajmniej u mnie tak bylo. Najwazniejsze jest, zeby podczas nauki nie rezygnowac ze swojej pasji (ja np uwielbialem rysowac komiksy) a przy okazji wkladac nieco przydatnych uwag do swojego stylu. Ja np zauwazylem pewien paradoks. Im mlodszy czlowiek jest tym mniej profesorkowie aprobuja jego wlasne poczynania. Na pierwszy roku studiow zanioslem pare pracek komiksowych do goscia od rysunku. Powiedzial, ze w ogole powinienem zrezygnowac z takich pierdol, ze jest to babranie sie we wlasnym bajorku, z ktorego nic pozytecznego nie bedzie., Teraz, po dwoch latach znow zanioslem mu te pracki. Uwaza, ze sa swietna, maja swoj swiat, zebym dalej robil cos w tym kierunku bo jestem w stanie "zagrozic starym wyjadaczom na rynku". Gdzie tu logika? To na pierwszym roku moje pracki to cos co mnie nie rozwija i jest beznadziejne a na trzecim juz genialne i przyszlosciowe? Troche sie rozgadalem ale moral jest jeden. Dla nich rob tak, zeby im sie podobalo a w miedzy czasie ciskaj dla siebie caly czas, rozwijaj sie, opracuj sobie swoj styl i techniki. I bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Profesorowie wogóle są dziwni... Jak człowiek robi na odpiernicz to się zachwycają twoją pracą mówiąc że musiałeś wiele trudu w to włożyć, jak naprawdę zacznie się starać to cię jeszcze opierniczą za to że nic nie robisz... Ale prawda starają ci się narzucić drogę którą masz iść oceniając lepiej wtedy kiedy robisz prace dla nich a nie dla siebie... Jednak tak czy siak ich pomoce wnoszą też dużo więc nie ma co marudzić, pomagają ci w poznawaniu technik i pokazują ci też jak je stosować. To rozwija ale oczywiście jeśli umiesz z tego wszystkiego wziąść coś dla siebie... Ja w swoich pracach z przed roku i teraz zauważam znaczące różnice, częściej też zauważam błędy w swoich teraźniejszych pracach, tylko niestety nie zawsze wiem jak ich unikać...
W każdym bądź razie zobaczymy jak to będzie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzuciłem w temat do oceny. W takim razie walnę prackę ostatnią. Dałem ją na gramsajcie ale strzelę do oceny tutaj też ;) Dodatkowo jeszcze rzucę starszym rysunkiem „pod natchnieniem” rysowanym.

Baj de łej, Gawełek, prowadzisz komiks netowy może? Bo te osły skądś znam te osły i chyba kiedyś przeglądałem jakiś komiks...

20070207182413

20070207182550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:28, Artur von Fornal napisał:

Baj de łej, Gawełek, prowadzisz komiks netowy może? Bo te osły skądś znam te osły i
chyba kiedyś przeglądałem jakiś komiks...


Tak, proawdzę :). Może kiedyś jakimś cudem wpadłeś na moją stronę www.donkeycomix.cvx.pl :]. Fajnie, że moje osiołki wpadły Ci w pamięć :}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładnee.. podoba mi się.

chociaż... coś, w jakiś trudny do wyjaśnienia sposób, mi w nich nie pasuje... sam nie wiem, co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:33, Azrathel napisał:

ładnee.. podoba mi się.

chociaż... coś, w jakiś trudny do wyjaśnienia sposób, mi w nich nie pasuje... sam nie wiem,
co...


hi hi...! Może ciut za długie nogi w tej pierwszej? Już było za późno żeby zmieniać... A może broń się nie podoba? Przyznam szczerze, że mimo chęci, absolutnie nie znam się na broni białej (czy ktoś mógłby mi polecić jakąś bibliografię na ten temat? Najlepiej z wieloma ilustracjami i reprodukcjami), poza tym, o ile nie mam problemów z perspektywą, całkowicie nie panuję nad ułożeniem łuków w przestrzeni trójwymiarowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować