Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wibracyjne niedopatrzenie?

23 postów w tym temacie

Wibracja jest super. Jak się raz z nią zagra, to juz się nie chce grać bez. Zwiększa realizm gry. a tak pozatym, to nie wiedziałem że pad do XBox360 ma wibracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz to i tak "po ptakach" chyba, że nagle pojawią się dwie wersje padów i te nowsze będą standardem. Problem tylko taki, że 860 tys graczy które do tej pory zaopatrzyło się w PS3 nagle zostanie przez Sony "wydymanych" gdyż będą zmuszeni kupić nowy, lepszy pad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:25, BuuBuu napisał:

Wibracja jest super. Jak się raz z nią zagra, to juz się nie chce grać bez. Zwiększa realizm
gry. a tak pozatym, to nie wiedziałem że pad do XBox360 ma wibracje


Kwestia gustu, ja wyłączam wibracje bo nie wiem jak trzęsące coś w rekach ma zwiększyć realizm w grze... z resztą założę się że prawie każdy po jakimś czasie grania w daną grę zapomina, żę wibra jest włączona i nie zwraca na to uwagi.

Jedyne sensowne wykorzystanie jest w MGS-ach i niektórych horrorach gdzie pad trząsł się w rytmie serca. Śmiać mi się chce jak słyszę wypowiedzi, że bez wibry strzelanie z broni, czy jazda samochodem w grach to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huhuhu! Sony ma same problemy na swojej drodze do chwały. Ciągle ktoś miesza PS3 z błotem. Ciągle mają straty. Ciągle jakieś nowe potknięcia. Chłopaki chyba nie do końca przemyśleli wydanie PS3 na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak...To tylko umacnia mnie w przekonaniu o przedwczesnym wypuszczeniu ps3 na rynek- bo konkurencja goni. No cóż, to wiele tłumaczy. Między innymi to, skąd wzięła się słabsza niż w przypadku konkurencyjnych urządzeń jakość tytułów startowych. Jak to rozumieć?? Ano, Sony radykalnie przyspieszyło daty premier owych, co poskutkowało wypuszczeniem na rynek produktów niedopracowanych. Równie wymowny jest fakt małej ilości wyprodukowanych egzemplarzy konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, ale nadmierne wibrowanie pada zdecydowanie przeszkadza. W Lost Planet tak mnie po rozgrywce bolały nadgarstki... Pad tam trzęsie się praktycznie bez przerwy, a jak wiadomo padziorem z x360 nieźle trzęsie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach te problemy, co wy ludzie? macie jakies dziwne skojarzenia! o_O!
mogliby zrezygnowac z wychylen na rzecz wibracji w padach ps3 :/ , to i tak mnie nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak popieram de99ial wszystko ludzią kojarzy się z szczerze mówiąc seksem chociaż na PL3 nie będziecie wibracji chociaż szczerze mówiać przydatna dzisiaj nam jest ja akurat kupiłem pada no i z wibracją no ale taką silną że wypadał mi z ręki więc trzeba było zmniejszyć naszczęście w załączonych sterownikach były ustawienia siły wibracji ja popieram !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zdarzyło się po partyjce w wyścig 2 h (GT3 na ps2) że ręce mnie bolały od wibracji :P wibracje dobre ale w grach akcji etc w wyscigach zwalili to przynajmniej na ps2 caly czas na nierownym terenie reka wibrowala i nadgarstek bolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:41, Heaven Smile napisał:

Kwestia gustu, ja wyłączam wibracje bo nie wiem jak trzęsące coś w rekach ma zwiększyć realizm
w grze... z resztą założę się że prawie każdy po jakimś czasie grania w daną grę zapomina,
żę wibra jest włączona i nie zwraca na to uwagi.

Jedyne sensowne wykorzystanie jest w MGS-ach i niektórych horrorach gdzie pad trząsł się w
rytmie serca. Śmiać mi się chce jak słyszę wypowiedzi, że bez wibry strzelanie z broni, czy
jazda samochodem w grach to nie to samo.


No to się śmiej ja sobie nie wyobrażam gry inaczej ... i wielu graczom też to przeszkadza. Jednak jak sam stwierdziłeś jest to kwestia gustu, więc grzecznie byłoby się nie śmiać z uzależnionych od wibracji ;) Jeśli tylko gra ma taką możliwość to wibracje mam włączone. Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować