Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań projektantem z Reebokiem i gram.pl - rozwiązanie konkursu

45 postów w tym temacie

Spayki

Najwyższa już pora na ogłoszenie długo oczekiwanych wyników konkursu sprawdzającego Wasze umiejętności projektanckie. Po raz kolejny udowodniliście, iż – przy odrobinie chęci – możliwe jest wszystko, a talent wcale nie jest najważniejszy.

Przeczytaj cały tekst "Zostań projektantem z Reebokiem i gram.pl - rozwiązanie konkursu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ładne. :)
Szkoda, że mojego nie wybraliście, ale mówi się trudno.
Projekty zasługujące na wygrane.
Więcej takich konkursów na gram.pl! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 21:06, gomez0 napisał:

Bardzo fajne projekty,chociaż ja osobiście nie wyszedłbym na boisko w tym różowym stroju;]

Ten różowy to za pamięć o dziewczynach-sportowcach (dziewczynach sportowców? :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 21:08, Spayki PL napisał:

Ten różowy to za pamięć o dziewczynach-sportowcach (dziewczynach sportowców? :P).


Nie wątpię ;D
Dziewczyny bardzo ładnie by się w nich prezentowały;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Ja mam takie małe drobne pytanie dotyczące konkursu może nie tego ale chce Cię zaczepić żebyś mógł odpowiedzieć. Czy nagrody z konkursu gdzie trzeba było wytypować wynik meczu Wisła - Feyenoord i jeśli tak to jak dawno :) a jeśli nie to klops.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Arthas wygrał. :) Miałem przyjemność widzieć jego pracę wcześniej. Już wówczas wiedziałem, że ma spore szanse na wygraną. :) Pierwsza praca najlepsza. Widać fachową rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze ten czarny z pomaranczowymi paskami wyglada naprawde smakowicie :). Prosty, ale ze smakiem. Gratulacje dla autora!


>>> Modest-Vermin
Chyba zjadles gdzies czasownik w drugim zdaniu ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom!!

Szkoda, że nic nie wygrałem :(

Widocznie moja paintowa robota nie przypadła nikomu do gustu, może trzeba było użyć jakiegoś bardziej zaawansowanego programu graficznego...

Już po konkursie, więc mogę zamieścić moje projekty. Tak, tak cienko wypadły w porównaniu do zwycięzców, śmiejcie się do woli :P

20070106212834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla zwyciezców. Naprawdę fajne pomysły i jeszcze lepsze wykonanie. Niestety swoją pracę już dawno wyrzuciłem, ale jak patrze to nie miałbym szans. Miałem fajny pomysł - strój więzienny :) ale jak widać technika jest ważniejsza niż pomysł. Choć ten różowy spodoabł mi się najbardziej. Myślę, ze odpowiedni program i ze swoim pomysłem znalazłbym się w tym gronie. Jeszcze raz szczere gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że oba warianty wykonane przez amarje@ zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Z przyjemnością wszedłbym w posiadanie tak zaprojektowanych strojów. Dwa pozostałe projekty są również bardzo interesujące. Gratulujacje dla zwycięzców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta różowa koszulka wygląda fatalnie :/ Naprawdę nie wiem, lepszych prac nie było? Praca Arthasa40 też nie wygląda za dobrze, od kiedy stosuje się podświetlenia i takie cienie na koszulce? :> Natomiast praca amarje w pełni zasługuje na nagrodę, jest wykonana profesjonalnie i nie ma żadnych świecidełek. Gratuluję pomysłu i wykonania.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować