Zaloguj się, aby obserwować  
Pontifex666

Niszczymy świat/Przejmujemy władzę nad światem

129 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 17:34, Luke Shadow napisał:

Amatorzy. :P


Czy amatorzy, to bym się kłócił. Nie znasz naszych planów dotyczących naszej szkoły. Nawet Punisherowi albo Kubie Rozpruwaczowi oko by zbielało. Takiej śmierci nie życzę nikomu :-D. Poza tym twój plan jest na pewno skuteczny, ale za długi w realizacji. Nam zależy, żeby szybko pozbyć się tej zarazy zwanej dumnie "ludzkością". :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 20:19, squeglee napisał:

> Amatorzy. :P

Czy amatorzy, to bym się kłócił. Nie znasz naszych planów dotyczących naszej szkoły. Nawet
Punisherowi albo Kubie Rozpruwaczowi oko by zbielało. Takiej śmierci nie życzę nikomu :-D.
Poza tym twój plan jest na pewno skuteczny, ale za długi w realizacji. Nam zależy, żeby szybko
pozbyć się tej zarazy zwanej dumnie "ludzkością". :-).



Dokladnie !dlatego zrobimy wszystko aby nasza potezna armia zombie i demonow zajela swiat.Musicie przyznac,ze nie macie z nami szans.Mamy najlepszy i najabrdziej dopracowany plan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł prosty i skuteczny.
Zbieramy grupkę kumpl (najlepiej hakerów) i wbijamy sięna serwery NASA i Pentagonu.
Dostarczamy sobie rakietę (najpierw ładujemy ją żywnością i systemami przetwarzającymi wszystko na wszystko)
Za pomocą komputera znajdującego się w sieci Pentagonu naciskamy mały czerwony guziczek (zostawiamy sobie rezerwę czasu)
Zabijamy wszystkich kumpli oprócz jednego (bierzemy go na rakietę i w przypadku głodu zjadamy)
Oglądamy wspaniały nuklearny armageddon.
Wadą jest pewna samotność po wypełnieniu planu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 20:19, squeglee napisał:

Czy amatorzy, to bym się kłócił. Nie znasz naszych planów dotyczących naszej szkoły. Nawet
Punisherowi albo Kubie Rozpruwaczowi oko by zbielało. Takiej śmierci nie życzę nikomu :-D.


Jeśli wpadliście na to na chemii to musi być:
Woda królewska + wanna + nauczyciele...

Dnia 09.01.2007 o 20:19, squeglee napisał:

Poza tym twój plan jest na pewno skuteczny, ale za długi w realizacji.


Milkiwej jest tani. :P Poza tym, trza być cierpliwym.

Dnia 09.01.2007 o 20:19, squeglee napisał:

Nam zależy, żeby szybko
pozbyć się tej zarazy zwanej dumnie "ludzkością". :-).


To muszę wam przeszkodzić. Kto mi będzie służył jak nikogo nie będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 00:04, skaybay napisał:

Odwrotnie odciąć fanów od Tibii i WoW-a jedni pozabijają drugich ;) Ale twój plan jest niezły
jedyny problem to co z cheaterami ;)


Ale nam nie chodzi o zupełny upadek ludzkości, tylko panowanie nad światem ;] Jeśli chodzi o cheaterów, to będziemy ich werbować do służb specjalnych, które będą utrzymywać porządek na serwerach. Z tymi MMORPG''ami chodziło mi o to, żeby się wszystkim pomieszała rzeczywistość i serwer ;] się wtedu zaggują i będą nam robić questy w normalnym życiu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobyć Świat można tworząc armię klonów władców Państw Które będą mi służyć, a ja wtedy zniszcze was wszystkich hahahahahahahahhahahahahahhahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 20:43, Luke Shadow napisał:

To muszę wam przeszkodzić. Kto mi będzie służył jak nikogo nie będzie???


Ludzie szybko nudzą się jako słudzy, uwierz mi, parę wieków temu byłem Księciem Demonów w Piekielnych Czeluściach i z własnego doświadczenia wiem, że lepsze są zombie i demony.

BTW: Wie ktoś gdzie leży Cezar? Jego dusza przyda się takiemu demonologowi jak ja, i nekromancie jak Pontifex.
Jego strategiczna intuicja powie nam, gdzie uderzyć najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 21:01, squeglee napisał:

BTW: Wie ktoś gdzie leży Cezar? Jego dusza przyda się takiemu demonologowi jak ja, i nekromancie
jak Pontifex.
Jego strategiczna intuicja powie nam, gdzie uderzyć najpierw.

Ja ci to mogę od razu powiedzieć! W serwer gram.pl! Mielibyśmy ciężką przeprawę z Moderatorami, ale później poszłoby jak z górki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>uwierz mi, parę wieków temu byłem Księciem Demonów w Piekielnych
>Czeluściach i


Eeeee... Czy to nie ty byłeś tym starym spróchniałym dziadem którego zrzuciłem z tronu buntując Twoją lojalną armię demonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, niemożliwe, nie wpuszczam byle kogo do mojego wymiaru, zwłaszcza ludzi. Poza tym przy Bramach Piekielnych należy podać hasło (oczywiście nikt nie wie, że brzmi ono "666").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 21:01, squeglee napisał:

Ludzie szybko nudzą się jako słudzy, uwierz mi, parę wieków temu byłem Księciem Demonów w Piekielnych
Czeluściach i z własnego doświadczenia wiem, że lepsze są zombie i demony.


Po tygodniu w mojej szkole mam już dość wrażeń z demonami w roli głównej. Teraz już chyba żaden nie zrobi na mnie wrażenia.

Btw; Jeśli ktoś planuje otwartą wojnę z jakimś państwem to dam kilka wskazówek;
Znany przykład z historii:
Na podbitych terenach żołnierze powinni spłodzić jak najwięcej dzieci i uwieść jak najwięcej kobiet. Publiczne kazania o "czystości" są podżeganiem do sprzeczności z naturą!
Znany przykład z filmów akcji:
Na wojnie umierają ci, którzy mają najwięcej planów na przyszłość. Zaleca się więc wyzbyć wszelkiej nadziei na lepsze jutro, na cokolowiek...
Znany przykład z teledysku Sarurona "Oops, I lost it again":
Żołnierze winni być w boju dzicy i nieokrzesani co zdeprymuje przeciwną stronę. W każdej innej chwili powinni narzekać na wszystko i na wszystkich. Oczywiście cały czas twierdząc, że nie mają szans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować